Brez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brez cenzure

Ni cenzure


You are not connected. Please login or register

med.over.net - Paiyoui čaj plus - arhiv

Go down  Message [Page 1 of 1]

1med.over.net - Paiyoui čaj plus - arhiv Empty med.over.net - Paiyoui čaj plus - arhiv Mon Apr 19, 2010 8:31 pm

Admin


Admin

LUNA007
Paiyouji Plus čaj
17.09.09 19:39
Pozdravljeni

Rabila bi informacijo, kje pri nas se lahko kupi Paiyouji Plus čaj?
Prijateljica iz Francije mi je povedala, da je to pri njih hit čaj za hujšanje, ker zelo zmanjša apetit.
Mi lahko kdo pomaga?
• Povej še drugim:
nadjap
Re: Paiyouji Plus čaj
17.09.09 19:58
skuhaj si navaden čaj, pa si predstavljaj, da piješ tega...

vem, da sem nesramno odreagirala, ampak hočem povedat, da je vse v glavi... čudežnih napitkov NI.

njofra
Re: Paiyouji Plus čaj
18.09.09 08:51
na bolhi ga prodajajo,poišči pod prehrana in zdravje.

Zvonka
Re: Paiyouji Plus čaj
19.09.09 11:39
Hi LUNA007
Jaz ga že nekaj časa naročam na paiyouji@gmail.com (Slo.) , še isti dan ti ga pošljejo in vedno so na razpolago za dodatna pojasnila. Priporočala bi ti, da se obrneš kar na njih.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
19.09.09 20:35
A za sebe ga že nekaj časa naročaš? Če ga, koliko dni ga že piješ in je kaj uspeha?

R

Zvonka
Re: Paiyouji Plus čaj
19.09.09 22:32
Z dvema škatlicama pred kakšnima dvema letoma sem izgubila 14,6 kg in na svoji željeni teži potem tudi ostala. Ko pa začutim na oblačilih potrebo po hujšanju jim kar napišem naj mi pošljejo škatlico in ga pijem le vsakih par dni, da se vrnem na svoje kg. Raje pijem čaj paiyouji, kot pa še enkrat v življenju menjam komplet konfekcijsko številko garderobe. Jaz temu čaju rečem kar čudežni.

še ena ki bi ga kupila
Re: Paiyouji Plus čaj
20.09.09 17:08
kakšna je pa cena?

Zvonka
Re: Paiyouji Plus čaj
20.09.09 17:33
Jaz sem ga plačala nazadnje po 35 eur. Meni se ne zdi drag glede na učinek.

Bachy
Re: Paiyouji Plus čaj
25.09.09 21:42
Za koliko časa pa je ena škatljica?

Zvonka
Re: Paiyouji Plus čaj
25.09.09 23:01
V škatlici je 18 čajev za 18 dni

Tenerife
Re: Paiyouji Plus čaj
03.10.09 22:16

Citiram:
Zvonka
Hi LUNA007
Jaz ga že nekaj časa naročam na paiyouji@gmail.com (Slo.) , še isti dan ti ga pošljejo in vedno so na razpolago za dodatna pojasnila. Priporočala bi ti, da se obrneš kar na njih.


Zdravo,
Tudi jaz sem ga naročila na paiyouji@gmail.com! Poslali so mi čaj in vse napotke! Res jih priporočam naprej!

Tra_pa_la
Re: Paiyouji Plus čaj
04.10.09 22:05
Previdnost je mati modrosti:

[www.jazmp.si]

[24ur.com]

lp

avatar TINA KOVAČ-CSD
Re: Paiyouji Plus čaj
05.10.09 06:58
Prebrala sem, da opozarjajo, saj vsebuje rakotvorne elemente.

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 11:03
Saj ni res, pa je...Nikoli nisem nasedala raznim variantam kot so čang šlang, obliži ipd. finte, zdaj pa, ko res nisem več vedela kaj še naj storim sem se odločila- poskusila bom s PP čajem...Ja,ja, zveni kot iz reklame, pa vendar. Sem navadna ženska- 33 L- dva otroka- kile pa ostale. L. 2005 sem lepo, res lepo shujšala 64 kg na 170 višine (imam močnejšo konstrukcijo), samozavest mi je nabilo v višave. Potem pa spet....naraščanje teže vse do trimestne številke. Kriza, v dveh nosečnostih nisem imela toliko kg. Zdaj pa stop.
Čaj sem pričela piti pred 7 dnevi, a že po 2 dnevih sem občutila nekaj čudnega- dopoldan nič več kruljenja, še posebej ob ponedeljkih po vikendu, komaj ob 12.00 (imamo v službi cajt malce) sem se spomnila, da še nisem nič jedla, pila pa sem ogromno. Prve tri dni sem proti koncu dneva ugotovila, da sem jedla samo kosilo, a lačna nisem bila. Pozabila sem. Pa to se mi ni zgodilo nikoli, nikdar.. Sedaj po 7 dnevih uživanja čaja, zraven kosila in sadja za večerjo (ko se pač spomnim) in vode cca 2L ali več mi je šlo dol 3 kg. Prašek bom začela zdaj piti vsaki drugi dan, ker me je že začelo skrbeti okrog blokade apetita, čeprav načeloma nimam nič proti, a ne bi rada na hitro hujšala, pol pa yo yo učinek. Tako se bom zdaj lahko naučila manj jesti, moram še samo raztegnit obroke pa bo.
Tako da vsem, ki kolebate, ta čaj je ČUDEŽNI, pa naj še kdo kaj reče. S sodelavko ga obe pijeva, tudi ona ne more verjeti, da lahko en čaj to povzroči.
Poročam o uspehih hujšanja v bodoče.
Preostalim prav tako veliko sreče do željenih kg....

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 12:40
zdaj pa že meni mika,
kaj je zdaj s temi zdravniškimi mnenji, tudi če res kaj vsebujejo kar povzroča raka, mislim da bi ga morali kar nekaj časa pit, da bi bile posledice, kot z vsako stvarjo, ne vem no, jaz bi g kar naročila, ..............koliko se ga pa spije na dan?

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 13:06

Citiram:
PIKA5
zdaj pa že meni mika,
kaj je zdaj s temi zdravniškimi mnenji, tudi če res kaj vsebujejo kar povzroča raka, mislim da bi ga morali kar nekaj časa pit, da bi bile posledice, kot z vsako stvarjo, ne vem no, jaz bi g kar naročila, ..............koliko se ga pa spije na dan?


Glej, jaz se na to sploh ne oziram, nekje sem prebrala, da je ena ta čaj nesla k svojemu zdravniku in ji je dejal, da je Ok, da vsebuje podobno snov kot Reductil, s tem, da sem jaz o Reductilu mnogo slabega slišala (kar se tiče stranskih učinkov). Čaj se pije 1x na dan, pred zajtrkom obvezno, spije se hladen, zraven moraš spit cca 2L ali več tekočine. Pri meni to ni problem, ker sem res ful žejna po njem. Počutje super, nisem napeta/ napihnjena, nič slabe volje ali kaj podobnega. Ne vem no, da ne bo zvenelo kot reklama, ampak končno ena stvar, ki pri meni resnično deluje (pa verjemi, da sem poskusila že ohoho diet in naprav).

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 13:09

Citiram:
sa*

Citiram:
PIKA5
zdaj pa že meni mika,
kaj je zdaj s temi zdravniškimi mnenji, tudi če res kaj vsebujejo kar povzroča raka, mislim da bi ga morali kar nekaj časa pit, da bi bile posledice, kot z vsako stvarjo, ne vem no, jaz bi g kar naročila, ..............koliko se ga pa spije na dan?


Glej, jaz se na to sploh ne oziram, nekje sem prebrala, da je ena ta čaj nesla k svojemu zdravniku in ji je dejal, da je Ok, da vsebuje podobno snov kot Reductil, s tem, da sem jaz o Reductilu mnogo slabega slišala (kar se tiče stranskih učinkov). Čaj se pije 1x na dan, pred zajtrkom obvezno, spije se hladen, zraven moraš spit cca 2L ali več tekočine. Pri meni to ni problem, ker sem res ful žejna po njem. Počutje super, nisem napeta/ napihnjena, nič slabe volje ali kaj podobnega. Ne vem no, da ne bo zvenelo kot reklama, ampak končno ena stvar, ki pri meni resnično deluje (pa verjemi, da sem poskusila že ohoho diet in naprav).


Aja, pa še to, o teh rakotvornih snoveh in E-jih, tudi v otroških Orbit žvečilkah so, in to so spravili po ne vem kolko cajta ven, ko se je že ohohoho žvečilk požvekalo. Ne vem, kakšne količine bi moral človek zaužiti da bi fasal raka.

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 13:23
no to mi je pa všeč, da se ga pije 1/dan, ne pa pred vsakim obrokom
......in kje si ga ti naročila sa*?

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 15:55
Naročila sem ga preko mobitela- 030-399-102, poslali so mi ga naslednji dan.

lunika
Re: Paiyouji Plus čaj
06.10.09 20:16
cena?

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
07.10.09 08:17

Citiram:
lunika
cena?


38,90 eur s poštnino.

tana1
Re: Paiyouji Plus čaj
07.10.09 11:37
cena je 35 eur plus poštnina

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
07.10.09 12:10
hvala

*Janja*
Re: Paiyouji Plus čaj
18.10.09 08:27
Pozdravljene,

mene pa zanima, kakšni so rezultati in počutje po pitju čaja pri tistih, ki ste ga naročile v zadnjem času. Tudi sama razmišljam, da bi si malo pomagala..., zato vas prosim, da poročate.
Hvala, J

čaj P
Re: Paiyouji Plus čaj
18.10.09 21:42
Dober večer,
Čaj sem začela piti prejšnji ponedeljek. Ker sem prebrala vse o škodljivosti in stranskih učinkih me je bilo tako strah, da vsak dan popijem le pol vrečke. Lahko ti povem, da imam zelo suha usta, drugih stranskih učinkov ne čutim (prebrala sem o srčni aritmiji, nespečnosti, slabosti, omotici). Čez dan pretiranega apetita res nimam in jem polovične obroke, zvečer pa bi kljub čaju pojedla vse kar mi pride pod roke (moj standardni problem). Tehtala se še nisem in ne vem koliko sem shujšala v tem tednu.. Želim si shujšati počasi in ta čaj sem kupila kot majhno pomoč (potuho) za začetek. Priznati moram, da me je zelo strah nespečnosti ali srčne aritmije zato danes čaja sploh nisem popila. Imam še vedno suha usta in zdi se mi, da mi včerajšnja polovička vrečke še kar drži. Verjetno ta čaj res deluje in zato me je še bolj strah in ga bom najbrž nehala piti, čeprav nimam nobenih težav. Danes se že cel dan sprašujem zakaj imam tako suha usta? Le na kaj vpliva ta napitek (je prah, niso čajni lističi), da sem tako žejna in imam tako suha usta. Zagotovo na nekaj (kakšen organ v telesu) deluje, če pol vrečke deluje dva dni in mislim si, da mora potem tudi škodovati.
Tako, to so moje izkušnje, ve pa po svoji pameti (najbolje brez kemije).

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
19.10.09 08:59
Pozdravljena,

Jaz sem šla malo raziskovat, ker se je tudi pri meni pojavila večna žeja, malo pa tudi omotice. Šla sem gledat kaj je to konyaku rastlina, in odkrila, da gre za rastlino, ki jo, mislim da, Japonci, uporabljajo predvsem za zdravljenje sladkornih bolezni, nižanje holesterola, pa tudi nižanje pritiska, odtod najbrž tudi omotice, če imaš že po naravi nizek pritisk, tako kot je to pri meni. Na povečano žejo me je opozorila tudi punca preko mobitela, ko sem naročala čaj. Je rekla, da je potrebno zraven tega čaja spiti minimalno 2 L tekočine, kar pa zdaj sploh ni problem. S tem ni nič narobe. Ker posledično po zaužitju večjih količin tekočine, nisi lačen, tako,da ne čutiš lakote, če piješ toliko tekočine, in ješ manj.
Pri meni čaj vsekakor učinkuje, pijem pa ga zdaj na vsaka 2 dni eno vrečko, ker mi je apetit močno upadel. Kilogrami pa lepo kopnijo.

anajmad *
Re: Paiyouji Plus čaj
19.10.09 18:09
Potem skoraj priporočate,če se naroči čaj,da preneham s tabletami za zniževanje pritiska?Ker zdej imam tablete za zniževanje pritiska in mi je drastično padel. Mislila pa sem naslednji mesec začeti z Reductilom,ko sem se pogovorila z zdravnikom.Ampak bi raje probala prej s čajem,da zmanjšam apetit.Imam pa ohoho teže na višino 165cm,raje niti ne povem. me je pa sfrkalo mal hormovi in seveda zelo rada jem,tle ni opravičila.

čaj P
Re: Paiyouji Plus čaj
20.10.09 09:57
anajmad, nikar ga ne seri s temi napitki z vrečke, če imaš težave s pritiskom. Za Reductil vsaj veš kaj vsebuje. Ta prah, ki ga vsuješ z vrečke pa lahko vsebuje karkoli. Jaz sem čisto zdrava pa me je še strah. Zadnjo polovico vrečke sem popila v soboto (skupaj torej tri vrečke) in ta prah ima tak učinek, da sem imela še včeraj cel dan suha usta. Dvomim, da je temu vzrok samo konyaku rastilna! Ampak, to je moje mnenje. Vendar se s povečanim pritiskom ni igrati, lahko te kap trefne. Če ti je zdravnik odobril REDUCTIL, potem naj ti pomaga Reductil in če bo karkoli narobe greš lahko k zdravniku. Kaj pa mu boš rekla, če boš Paiyouji pila? Kdo ve kaj je vsebina te vrečke. Lahko ti samo povem, da zagotovo vsebuje nekaj, kar ti povzroča hudo suho grlo in jemlje lakoto, stranski učinki pa so: povišan pritisk, aritmija srca, omotica, glavoboli, slabost, zaprtje ipd. Sama sem se us***
Premisli anajmad!

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
20.10.09 10:20
in kako bi lahko ugotovili iz česa je ta prah? mene je čaj tudi navdušil, me je pa tud strah, ko ne vem, kaj vse bi zaužila s tem čajem

nadjap
Re: Paiyouji Plus čaj
20.10.09 10:54
pika, ravokar sem razmišljala o tebi - hotela sem te namreč vprašat ali si že dobila čaj in kake so kaj tvoje reakcije...

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
20.10.09 12:43
nisem si ga še kupila, ker se bojim kaj vse bom z njim konzumirala, pa tud mal skeptična sem glede učinka, kr se je takih čajov, pilul, kapljic....kar nekaj že prodajalo npr.čang šlang, v končnio fazi pa tudi ni tako poceni,.....me pa mika

nadjap
Re: Paiyouji Plus čaj
20.10.09 16:31
te popolnoma razumem... tudi mene je vedno mikal kak pripomoček - kaka bližnjica, ampak zdaj se tega ne grem več... Še pred nedavnim sem sprobala kavitacijo in sem kljub redni telesni vadbi in vsem navodilom sedaj na istem - res sem zmetala stran 200€. Joj, kar srce me boli, ko pomislim...

Poleg tega pa imam manjše zdravstvene težave in rekla sem si, da od zdaj naprej nobenih strupov več!!! Jaz ti čaj odsvetujem - KER GA NI ČEZ ZDRAVJE.

LP

anajmad*
Re: Paiyouji Plus čaj
21.10.09 17:40
Ma zdej pa men tle ni neki jasno. Ena opisuje,da ima drastično znižanje pritiska,druga da so stranski učinki povišan pritisk?!
Ne vem? Men je zdravnik priporočal Reductil,s tem da si lepo znižam pritisk,ker že dve leti probavam različne vrste tablet za zniževanje oz. uravnavanje pritiska in zgleda,da bodo te(upam),ki jih zdej jemljem taprave. Rada bi pa probala ta čaj,če res zmanjšuje željo po apetitu,ker jaz ga imam nenormalno. Po moje ne škodi. Piti veliko tekočine pa itak moraš,že iz navade .

*Janja*
Re: Paiyouji Plus čaj
21.10.09 19:27
Čer,

hvala vsem za vaše izkušnje oziroma pomisleke. Radovednost (beri želja po zmanjšanju apetita) je bila močnejša, zato sem danes na pošti dvignila paket s "čudežnim" čajem....Začnem v soboto (zaradi morebitnih stranskih učinkov :-)) Poročam!

Lp vsem, *Janja*

Zvonka
Re: Paiyouji Plus čaj
21.10.09 23:23
Jaz sem ga plačala po 35 in naročila na paiyouji@gmail.com iz Slo.

sa*
Re: Paiyouji Plus čaj
22.10.09 08:53
Kot sem že pisala, z mojo sodelavko ga skupaj pijeva. Rezultati:
- hujšava obe- ona je bila manijak na sladkarije- zdaj je ne mikajo več ( čudež ali pač ne?)
- meni je ZNIŽALO pritisk, ona ne občuti omotic
- meni se je prebava močno popravila, po 2x na dan hodim na blato (redko) in to vsaki dan, ona trdo, vsake 2 dni (je rekla, da jo je malo zaprlo)
- apetita obe nimava, pojem polovico manj, se mi zdi, da sem prej sita
- spijem veliko več kot prej in JA, imam hitro občutek SUHIH UST, ker cilj je,d a spiješ čim več tekočine, ker ta konyaku rastlina nase veže veliko vode , zato si pa posledično hitro žejen

Drugih stranskih učinkov, razen izgubljanja teže, NI. Ampak kot sem zgoraj podala primerjavo, ni ga človeka ki bi enako prenašal vse možne napitke in hrano. Tako da, odločitev je v vas samih.

silvestra 123
Re: Paiyouji Plus čaj
22.10.09 09:17
Zakaj nobena več ne poroča o pitju tega čaja, oziroma o rezultatih?

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
23.10.09 20:58
No, bom pa jaz:

Pijem ga dober mesec. Glavobolov ni, energije za cca 30 % več, pritisk OK, potrebe po mašilih (čokolada, čips, pop corn...) ni, želje po škrobnatih živilih tudi ne (adijo kruh, makaroni in krompir). Obroki ful manjši, prebava prej - brez odvajal ni šlo, sedaj brez.

Vsak dan sem najmanj 7 ur v pogonu, kjer je centralno ogrevanje. So usta suha kot poper. Pijem nav. vodo s par kapljicami limone, zelo mi odgovarjajo bonboni Orbit, Halss ali mentolovi.

Ne segrevam vode zjutraj, ampak čaj stresem kar v vodo izpod pipe, premešam in spijem. Čez 10 min. pa čez pravo kavo.

R

pretežka
Re: Paiyouji Plus čaj
24.10.09 07:20
Koliko kil si pa shujšala?

*Janja*
Re: Paiyouji Plus čaj
24.10.09 11:53
Evo mene, po prvi skodelici Čaja. Spila sem ga ob 7h, čez pol ure mi je krulilo v želodcu, kot običajno zjutraj, po 1 uri in 2 kozarcih vode pa sem res dobila občutek sitosti, rahlo žejna, a ne občutno bolj kot po navadi, itak pijem precej vode. Tehtala se nisem, zato pa skočila v kavbojke, ki sem si jih kupila avgusta, ko sem se vsa zadovoljna po 6-ih mesecih zdravega hujšanja in aktivnega življenja zbasala v št. 40 (prej 44-46), zdaj pa jih po dobrem mesecu "neumnosti" skoraj ne zapnem in so zaenkrat neuporabne za v javnost :-). Te hlače bodo merilo uspeha, ker se kot rečeno ne tehtam, Čaj pa pomoč, da ukrotim apetit oz. požrešnost, ki se je prav hinavsko prikradla v moj prehrambeni načrt in prav nič spodbubno vplivala na razpoloženje, samozavest,... Ampak treba se je pobrati, ujeti stari ritem, ki edini deluje, with a little help....:-)

lp vsem, *J*

*mamuška*
Re: Paiyouji Plus čaj
25.10.09 00:04
Pozdravljena!

Danes sem po pošti prejela prvo škatljico tega čaja. Plačala sem točno 39,90 vse skupaj...s poštnino vred. Takoj dopoldan sem kot navodila pravijo, močno segrela vodo in vanjo zmešala ta čaj v prahu. Je take roza barve, okus je nikakršen, sem kar hitro eksala( seveda, ko se je ohladil) in po vrhu spila še malo vode. Popila sem kavo z mlekom. Potem nisem nič jedla in tudi pred tem ne. Šla sem po nakupih. Za čuda res nisem nič mislila na hrano, le naenkrat sem postala zelo žejna in imela sem čisto suha usta brez sline. Kosilo sem pojedla okoli 15h ure (normalno) in cel dan sem pila vodo. Spila sem sigurno več kot 2 litra.

Zvečer sem pojedla košček sira in dietni jogurt iu Lidla. Cel dan nisem čutila nič lakote, nič se mi ni luštalo...niti sedaj zvečer, tako kot se mi je to dogajalo. Prav zvečer bi lahko pojedla vola in pol...danes pa NIČ! Sedaj čutim malo lakote, bom popila še kak kozarec vode in šla spat. Stehtala se bom zjutraj in spremljala rezultat.

Meni je malo smešno to, ko pišete, kako pa se ne boste zastruplale s tem čajem, ker je kao škodljiv. A nažiranje s hrano pa ni škodljivo? Še bolj kot sestavine v tem čaju.

Toliko za enkrat iz moje strani...pa dajte redno poročat tiste ki ga pijete. Jaz se vam še sigurno javim.

LP,*mamuška*

bušček
Re: Paiyouji Plus čaj
01.11.09 07:44
Zakaj nobena ne več poroča o uspehu z čajem? Me zanima će je res tako učinkovit Bi ga naročila samo se bojim da bom samo ob denar.

*Janja*
Re: Paiyouji Plus čaj
01.11.09 08:23
Prejšnjo soboto sem spila prvo in zadnjo vrečko čaja. Res deluje, ker 3 dni nisem imela apetita, VENDAR sem se tudi zelo čudno počutila: občutek žeje nič posebnega, čeprav so na to vsi opozarjali, a sem vseeno pila več kot sicer. Me je pa bolela glava 2 dni, kar se mi ne dogaja, ko sem se umirila mi je srce nabijalo kot pri norcih, da ne govorim, da sem se res čudno počutila, težko konkretiziram, a razpoloženje ne ravno meni lastno. Pa še nekaj, čaj me je "zaprl", kar je res čudno, glede na količino vlaknin, ki naj bi jih vseboval in količino popite vode...

Potem sem pa začela brati forum na www.topix.com in ugotovila, da jih ima kar nekaj take stranske učinke. Vsi so sprva čaj hvalili, zdaj pa že grozijo s tožbo...

Vsak naj se sam odloči, jaz sem se že, samo da pomislim, kako sem se počutila 3 dni, izgubim apetit in grem rajši na aerobiko :-). Imam pa še 17 vrečk čaja a se mi ne zdi moralno, da bi ga ponujala in še komu povzročila najmanj slabo počutje.

Lp, *J*

Bo@
Re: Paiyouji Plus čaj
01.11.09 15:08
Janja, če ga pa imaš namen zavreči, pa bi se jaz res priporočala, ker ga imam itak namen naročiti, da ga preizkusim. Koliko pa hočeš imeti za 17 vrečk? Hvala in lp!

Bo@
Re: Paiyouji Plus čaj
01.11.09 16:03
Prosim, Janja, lahko se mi javiš na boaboak@gmail.com.
Hvala in lp!

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
02.11.09 11:36
tuda jaz sem kupila ta čaj. stranskih učinkov razen prvi dan rahla omotica ne čutim. nespečnosti tudi ni, mogoče sem mal zaprta, ampak me ne moti, ker nimam občutka napihnjenosti.
lačna res nisem tako kot prej, z vodo se moram pa kar silit, ker niti žejna nisem pretirano.
danes je 5. dan, ko ga pijem in zaenkrat je vse ok, mogoče imam celo več energije kot prej.

piff
Re: Paiyouji Plus čaj
02.11.09 12:13
Mene pa zanima, a se ta čaj dobi samo po pošti ali ga kje (lahko tudi v tujini) lahko kupiš tudi v trgovinah oz. v lekarnah?

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
02.11.09 12:25
jaz sem ga dobila po pošti, naročila pa na tel.030399102, pokliči jih, mogoče lahko čaj dobiš pri njih. so v ljubljani, ulice se pa zdaj ne spomnim,je napisana na kuverti v kateri so mi čaj poslali. če želiš, ti jo lahko sporočim.

piff
Re: Paiyouji Plus čaj
02.11.09 20:13

Citiram:
PIKA5
jaz sem ga dobila po pošti, naročila pa na tel.030399102, pokliči jih, mogoče lahko čaj dobiš pri njih. so v ljubljani, ulice se pa zdaj ne spomnim,je napisana na kuverti v kateri so mi čaj poslali. če želiš, ti jo lahko sporočim.


Hvala, vem da lahko naročim po pošti oz. telefonu. Mene zanima, če ga lahko kje kupiš v trgovini.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
04.11.09 08:01

Citiram:
piff

Citiram:
PIKA5
jaz sem ga dobila po pošti, naročila pa na tel.030399102, pokliči jih, mogoče lahko čaj dobiš pri njih. so v ljubljani, ulice se pa zdaj ne spomnim,je napisana na kuverti v kateri so mi čaj poslali. če želiš, ti jo lahko sporočim.


Hvala, vem da lahko naročim po pošti oz. telefonu. Mene zanima, če ga lahko kje kupiš v trgovini.


Ko bo, če bo, ta čaj na voljo v trgovinah, bo precej dražji, zaradi trgovske marže. Razen v Hofru, Lidlu, Spinu.

R

pinela
Re: Paiyouji Plus čaj
04.11.09 18:54
Pozdravljeni!
Sama sem poizkusila nekaj diet : brezuspešno! Predvsem zaradi svojega velikega apetita.
Saj ne da imam veliko "pribitka" kil, pri velikosti 165 cm sem imela 75kg, zato sem želela shujšati le za 8-9 kg, drugače bi mi koža kar visela - pri mojih 63 letih.
Kot vidite, sem uporabila pretekli čas!!
Z uporabo paiyoui plus čaja sem v 4 tednih shujšala za 7 kg, pri čemer je moj veeeliki apetit popolnoma izginil. Popila sem veliko sadnih in zelenjavnih čajev, ter jedla pol kuhano zelenjavo in pusto meso ter sadje. Vse v zelo majhnih količinah, ker me je minilo vse veselje do hrane. Mož se je čudil moji trdni volji, saj sem za ostale normalno kuhala vsak dan.
Sama sem zelo zadovoljna z čajem, nabavila sem ga preko spleta iz MB. V prihodnje bom naročila še eno škatlo (18 zav.), da ga bom imela pri roki za božično-novoletno praznovanje.
lep pozdrav vsem

piff
Re: Paiyouji Plus čaj
05.11.09 16:45

Citiram:
Morski galeb

Citiram:
piff

Citiram:
PIKA5
jaz sem ga dobila po pošti, naročila pa na tel.030399102, pokliči jih, mogoče lahko čaj dobiš pri njih. so v ljubljani, ulice se pa zdaj ne spomnim,je napisana na kuverti v kateri so mi čaj poslali. če želiš, ti jo lahko sporočim.


Hvala, vem da lahko naročim po pošti oz. telefonu. Mene zanima, če ga lahko kje kupiš v trgovini.


Ko bo, če bo, ta čaj na voljo v trgovinah, bo precej dražji, zaradi trgovske marže. Razen v Hofru, Lidlu, Spinu.

R


Že mogoče, ampak sem prepričana, da bo v tem primeru tudi precej bolj pregledan.
Ne morem si pomagat, ampak jaz sem hudo skeptična, do vseh izdelkov, ki se prodajajo samo po pošti oz. od vrat do vrat. Če je izdelek naprodaj v trgovini oz. lekarni, nekako bolj zaupam, da za zdravje ni škodljiv.

Balkica
Re: Paiyouji Plus čaj
06.11.09 13:59
Da bi bilo še več tako skeptičnih kot ti, se bo čaj vsaj pocenil, kajti po 30. letih nažiranja vsakih in onakih napitkov ter tablet, je ta čaj prvi, ki mi pomaga. Počutje enkratno, energije in dobre volje za poln koš.
Tisti, ki ga je preštudiral in naštudiral, klobuk dol.

Pa lepo pozdravljeni!

123451
Re: Paiyouji Plus čaj
06.11.09 20:45
Čao!
Tudi jaz sem začela pit ta čaj. Danes je peti dan. Deluje. Ne morem verjet, ampak nisem lačna! Prej sem se s hrano prenažirala, moja teža se piše v tromestni številki! Apetita nobenega, še ko kaj pojem, ima tisto čisto nek drugačen okus in mi niti ne paše kaj preveč...Shujšati sem poizkusila že neštetokrat...od osebnega trenerja, diet, športa...kilogrami so vedno prišli nazaj-zaradi preveč dobre papice seveda!!! Obožujem dobesedno vso hrano, ni je, da bi rekla tega pa ne jem....ampak po tem čaju nimam želje niti po prej najljubših dobrotah!

Je pa res da ni vse čisto in samo rožnato. Imam blazno suha usta, stalno neprijeten okus in v ustih so se mi naredili neki gnojni izpuščaji...saj se mi je že prej naredil kdaj kakšen, ampak zdaj jih je več naenkrat in je zelo moteče, tudi boleče! Ne vem ali je to točno od čaja ali ne, ampak mi je pa sumljivo... Težave imam tudi z nespečnostjo. Vsaj zadnji dve noči. Mogoče bom začela čaj piti samo vsak drugi dan, ker ima name res močan učinek! V ponedelje poročam kako bo z izbubljenimi kilogramčki...papa

123451
Re: Paiyouji Plus čaj
10.11.09 10:33
Kot sem obljubila poročam o izbubljenih kg: v osmih dneh -3,7 kg!!! In naj omenim da sem bila vmes na kar petih (5!!!) praznovanjih rojstnih dni, kjer sem jedla res minimalne količine dobrot, kar mi sicer zagotovo nebi uspelo! Zelo zadovoljna. Tudi izpuščaji v ustih so izginili, občutek suhih ust ni več tako izrazit in moteč.

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
11.11.09 20:58
pozdravljene

prebrala sem vaše dobre in slabe lastnosti od tega čaja, in bi prosila če lahko še katera pove svoje mnenje. čaj me res zelo mika. aja pa še to ali ga pijete samo zjutraj, se pravi en krat na dan je dovolj?
hvala za odgovor in veliko izgubljenih kg še naprej

čajček
Re: Paiyouji Plus čaj
16.11.09 16:20
Kaj bo še katera poročala o uspehu?

pikapoka06
Re: Paiyouji Plus čaj
16.11.09 17:22
Kje točno se da naročiti ta čaj in cena? Kako ste kaj zadovoljne z njim?

LUNA007
Re: Paiyouji Plus čaj
16.11.09 20:39
Paiyouji firma iz Ljubljane ima tel; 030/399-102 ali pa mail paiyouji.plus@yahoo.com, cena je 35 € in 3€ poštnina, dobiš ga naslednji dan.
Jaz osebno sem s tem čajem zeeeloo zadovoljna.

pikapoka06
Re: Paiyouji Plus čaj
17.11.09 07:53
Luna007 hvala za odgovor, koliko kg pa si izgubila in v kolikšnem času?

LUNA007
Re: Paiyouji Plus čaj
17.11.09 22:29
Pikapoka in vse, ki me sprašujete v kolikem času je šlo koliko kil dol....
Jaz v prvi vrsti mislim, da je važno da gredo kilogrami dol...to pomeni proč, da jih ni več...da se ne vrnejo čez mesec ali dva....in mislim, da tukaj ni tako važen čas, čeprav jaz nisem oseba ki bi bila zadovoljna z izgubo 1-2 kg na mesec. Me pa vseeno moti to vprašanje "v koliko časa koliko kg?"
Jaz sem izgubila v 1mesecu 4kg in v naslednjem še 4, to pa je bil tudi moj cilj. Pri višini 162 cm in mojih 44 letih in delu, ki je seveda 8 ur na dan sedeče,je teh 8 kg viška prekleto težko izgubiti !!! Z dietami se mi ni obneslo, ker mi je apetit vedno prevladal. Zdržala sem 3-4 dni, zatem, pa najbrž pojedla več, kot bi normalno, pa še na pol nora sem postala v teh dneh. Tečna in obsedena od ure in kaj lahko kdaj pojem!! zgodilo se mi je, da sem hrano še sanjala!! No tale čaj mi je pa pomagal in mi še pomaga (občasno) Zakaj? Zaprl mi je apetit, v začetku prvih 10 dni, ga sploh ni več bilo, kasneje pa toliko, da sem se z lahkoto držala diete naprej. In v 2 mesecih pitja čaja se mi je pogled na hrano tako spremenil, da je težko verjeti, ampak je res. Kos torte katerega bi prej pojedla tudi v miže, me zdaj sploh ne gane. Seveda si privoščim tudi sladko razvajanje, ampak še to mislim da bolj iz navade, kot iz želje. Pijem veliko vode, katere prej sploh nisem. Prej sem živela od sokov, voda mi je bila "brez veze", zdaj so mi sokovi "brez veze". Kar pa se tiče telovadbe naj povem, da je nisem izvajala. Nobene. Sem zelo len človek namreč. Sem pa opazila, da se mi zdaj, po izgubljenih kilogramih kar pojavlja neka želja po telovadbi, to pa si razlagam tako, da imam zdaj, ko lahko nosim ozke kavbojke in oprijete majice, tudi željo utrditi telo. Saj veste kaj mislim...da se tisto ne bi treslo vsak dan bolj...in zdaj imam to željo, ker če mi je uspelo teh 8 kg izgubiti zakaj mi nebi tudi to....Škatlica čaja pa bo najbrž pri meni doma vedno, svetovali so mi, da za vzdrževanje teže v primeru, da se mi pojavi kak teden prekomernega apetita, pijem 4-5 dni čaj in apetit tako spet umirim. Ampak tistega velikega apetita ni in res verjamem da ga še dolgo ne bo, kot sem rekla prej; pogled na hrano se mi je zelo, zelo spremenil! In to je tisto glavno, kar si ljudje z viškom kg želimo, kajne? In zato bo ta čaj pri meni vedno na 1.mestu!

Pa srečno vsem

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
18.11.09 10:48
Kot da bi jaz to napisala. Vedno so mi šla na jetra vprašanja: koliko si izgubila, v kolikšnem času...? Ne moreš si primerjat svojega življenja z mojim, ker le to je vsako unikatno, prav tako struktura telesa. Dejstvo je, da moraš SAM pogruntat oz. poiskat tisto, kar bo odgovarjalo tvojemu telesu in ne tvojim očem.

Dopovejte si, da tista hrana, ki bi jo lahko "požrli" v neomejenih količinah, ravno tista se vam na rit obesi. Na pult si nastavite hrano, ki vam ne gre tako v slast in zraven vodo. Potem si najdite zaposlitev /sortiranje garderobe, pospravljanje po kuh. omaricah, generalna dnevne sobe, kleti... dela za najmanj 14 dni in ob hrani, ki si jo nastavite na pult, uspeh resnično ne more izostati. Ostalim članom kuhajte, kar vi ne marate, oni pa zelo.

Pri vseh opažam, da si zastavljate previsoke cilje, potem pa mislite samo na to, kako bi hujšali in jedli vam najboljšo hrano. Nope, ne bo šlo.

V teh postih sem zasledila, da samo tri pijemo omenjeni čaj. Sigurno si ga je še katera nabavila, ampak ga zjutraj pozabi spit. Ga je treba imet pred nosom, da se ne pozabi. Čaj je dober, lahko ga daste kar v kozarec neprekuhane vode, pomešate in spijete, čez pa še en kozarec. Je to tako težko? Mislim da ne, le pozabljive ste:-))

Dobra stran tega čaja med drugim je tudi to, da se ne sliši prašičkovih kruljenj iz želodca:-))

R

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
18.11.09 11:19
No tako, čaj sem ravnokar naročila. Danes se tehtam, potem pa bomo videli kako naprej. Upam da mi uspe skupaj s čajem, aerobiko in zdravo prehrano izgubiti teh 6 kg, ki so res odvečSad((.

lp

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 08:22
dobila čaj....no pa začnimo:)

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 14:03
No pa ste prepričale še mene. Včeraj naročila, danes dobila, jutri pa začnem.
Sem pa do sedaj že shujšala z zdravo hrano in malimi obroki 7 kg. To je zame, ki sem majhna dosti.
Sem pa tudi jaz človek, ki se premalo giba (me ne veseli), grem 1x na teden na telovadbo počasno (za hrbtenico)in včasih na 35 minut hitre hoje ali nordijske.
Pa da vidimo. pa pa

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 17:08
Si ga vzela na čisto čisto prazen želodec? Kako je potekal dan?

R

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 18:24
ker je čaj kar drag, ga jaz hočem mal prišparat in imam eno vrečko za 2 dni, pa se mi zdi, da potem ne učinkuje tako kot bi mogel, čeprav so me po telefonu hoteli prepričat, da bi bila lahko tudi polovica dovolj.
tiste ki ga pijete: ali spijete celo vrečko na dan ali polovico?

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 19:33
Jaz sem danes začela in sem spila celo vrečko. Jaz sem si rekla da bom teh 18 dni probala pit ta caj, potem se bom pa tehtala da vidm ce res kaj pomaga. Je pa res da danes lakote sploh ne občutim tako kot je to ponavadi ob tem času.

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 19:34
Jaz sem danes začela in sem spila celo vrečko. Jaz sem si rekla da bom teh 18 dni probala pit ta caj, potem se bom pa tehtala da vidm ce res kaj pomaga. Je pa res da danes lakote sploh ne občutim tako kot je to ponavadi ob tem času.

n-i-k-i-c-a
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 19:34
Jaz sem danes začela in sem spila celo vrečko. Jaz sem si rekla da bom teh 18 dni probala pit ta caj, potem se bom pa tehtala da vidm ce res kaj pomaga. Je pa res da danes lakote sploh ne občutim tako kot je to ponavadi ob tem času.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 22:12

Citiram:
PIKA5
ker je čaj kar drag, ga jaz hočem mal prišparat in imam eno vrečko za 2 dni, pa se mi zdi, da potem ne učinkuje tako kot bi mogel, čeprav so me po telefonu hoteli prepričat, da bi bila lahko tudi polovica dovolj.
tiste ki ga pijete: ali spijete celo vrečko na dan ali polovico?


PIKA5, veš kaj?! Če bi ti kaj gledala na šparanje še predno so se ti začele kile nabirat, ti danes ne bi bilo treba hujšat!

Nikjer nobena ni izjavila, da pije samo pol vrečke. Vzame se toliko kot je predpisano, ker le tako ti je garantiran učinek.

A da bi pa samo pol količine hrane pojedla, to pa ne?

Vzemi se no v roke, pri 40. letih bi pa že morala malo bolj logično razmišljat in ne misli samo, kdaj boš kje flopnila kakšen keks - iz golega dolgočasja. Poišči si delo - delo KREPA! človeka:-))))))))))))))))))))))))

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
19.11.09 22:16
Danes, predno greš spat, si nastavi vrečko čaja, da ga zjutraj ne pozabiš spit. Lahko kar v mrzlo vodo. Ko boš šla spat, premišljuj, kaj boš jutri čez dan jedla.

Predlagam: dopoldne: kaki, mandarine po 1 na obrok, jabolko na krhlje, pa grickahš mimo grede, skuhaj si čaj, kateri ti je najljubši a ne ga sladkat.

Moram dol z računalnika, ker je vrsta, se tipkava jutri dopoldne.

R

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
20.11.09 12:51
joj, zdaj si me nadrla,....tudi ko sem se redila, sem kupovala znižane čokolade, tako da, sem vseeno šparala,........zakaj si tako stroga? a če jih imam pa 40, me ne sme kdaj zanest? to glege polovičke vrečke, mi je povedala punca, pri kateri sem čaj naročila, saj nisem rekla, da bi kateraa tu gor tako rekla,......ja pa kakšen piškot pa res še pade.........

ti me kar še kaj okregaj, nimam nič proti, če ti povem, da si me prov nasmejala, boš pa spet huda,...Smile)

lp

glist@
Re: Paiyouji Plus čaj
20.11.09 16:41
Jaz pa nimam dobrih izkušenj s tem čajem. Pila sem ga lepo eno vrečko na dan,po navodilih. Lepo,z malo manj lakote in ogromno žžžeeejjje,je šlo. Potem pa eno noč imela takšno drisko,da sem mislila,da bom umrla.
Sprva sem mislila,da gre za virozo in sem prekinila pitje za ene pet dni. Ker ni bilo več driskanja in slabega počutja,sem zopet začela s pitjem čaja. Dva dni je bilo v redu,potem pa spet driska. Zopet prekinila,za nekaj dni in ista maša se je ponovila. Tako,da ne vem.....

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
20.11.09 22:48
jaz sem kvečjemu malo bolj zaprta, pa tudi ni sile, probaj še 1x,

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
21.11.09 22:20
Pila včeraj in danes. Počutje normalno, lačna normalno, žejna nič. Sem se pa silila piti in me od tega že mehur boli. Čaje pijem vedno brez sladkorja in mi je mogoče zato ta čaj zanič ker sladi. Bom nadaljevala.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
21.11.09 22:36
Ja ta čaj res bolj na sladko potegne. Ali ga daš v večjo količino vode, ali pa čez rukneš še en kozarec čiste vode. Res pazi, da bo čaj prva stvar zjutraj v tvojem želodcu. Ni se ti treba silit s pitjem, zakaj bi mehur trpel?! Spij pač kolikor si navajena oz., kolikor misliš, da potrebuješ. 2 l bo čisto dovolj, upoštevaj še kavo, morda juhe ...

Saj prihaja čas, ko ti ne bodo mogli sproti nosit vode, boš videla, še prah boš pljuvala!:-))

R

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
22.11.09 21:57
Hvala ti.
Je pa res da sem en čuden človek saj jaz razen poleti res nisem žejna. No mogoče še po dobrem domačem pršutu.
Danes se moj mehur počuti bolje, ker ga ne posiljujem več s pijačo. Mogoče sem zaužila slab l tekočine.

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
22.11.09 23:53
Kakšne barve pa je ta čaj?

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 09:23
nima barve, kot malo motna voda

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 09:24
čaj - prah, je pa bele barve

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 19:56
Aha, potem imam pravega. Ker sem brala po forumih, da imajo nekateri roza in so za tistega rekli, da je pravi.

Aja, pa meni je super, ker se mi je apetit že prvi dan zmanjšal. Smile Pa še TNZ vaje delam hkrati in bomo videli, kako se bo obneslo. Je pa res še prezgodaj govoriti o kakšnem napredku, saj je danes šele moj tretji dan. Sem pa optimistka! Very Happy

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 20:13

Citiram:
Very Happy
Aha, potem imam pravega. Ker sem brala po forumih, da imajo nekateri roza in so za tistega rekli, da je pravi.

Aja, pa meni je super, ker se mi je apetit že prvi dan zmanjšal. Smile Pa še TNZ vaje delam hkrati in bomo videli, kako se bo obneslo. Je pa res še prezgodaj govoriti o kakšnem napredku, saj je danes šele moj tretji dan. Sem pa optimistka! Very Happy


Kratica TNZ pa meni tako nekam znano deluje:-))

Od kje pa si doma? Oz., kje delaš tale TNZ? Lahko samo 1. črko.

R

tnz
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 20:49
TNZ vaje so vaje za trebuh, noge in zadnjico:)

Lp.

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 20:59

Citiram:
Morski galeb

Citiram:
Very Happy
Aha, potem imam pravega. Ker sem brala po forumih, da imajo nekateri roza in so za tistega rekli, da je pravi.

Aja, pa meni je super, ker se mi je apetit že prvi dan zmanjšal. Smile Pa še TNZ vaje delam hkrati in bomo videli, kako se bo obneslo. Je pa res še prezgodaj govoriti o kakšnem napredku, saj je danes šele moj tretji dan. Sem pa optimistka! Very Happy


Kratica TNZ pa meni tako nekam znano deluje:-))

Od kje pa si doma? Oz., kje delaš tale TNZ? Lahko samo 1. črko.

R


TNZ delam doma. Sem pa iz B, če te zanima. Smile))

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 21:38
Sem mislila, da si iz L., ker moja hči hodi na aerobiko, kjer imajo TNZ.

lp,

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
23.11.09 23:59
No, dobra fora bi bila, če bi hči in mama sodelovali v isti temi na forumu. Smile))

Tanja Č
Re: Paiyouji Plus čaj
24.11.09 07:49
Saj sodelujeva, samo ne ravno v istih temah Wink

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
24.11.09 20:59
Nikica in 123451, kva dogaja?

R

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
30.11.09 10:42
Javljam se še enkrat. Spet sem vrgla denar proč. Name čaj ne deluje. Pri sebi ne čutim nobene spremembe. Niti manj lakote, niti žeje, skratka NIČ.

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
30.11.09 12:20
No, pa še jaz - po enem tednu uporabe 2 kili manj, čisto brez apetita, prej odvisnica od čokolade, zdaj pa jo lahko zraven mene jejo, pa me ne gane. Name učinkuje. Smile

sissi - 777
Re: Paiyouji Plus čaj
30.11.09 13:30
35 €

haley
Re: Paiyouji Plus čaj
30.11.09 21:02
Tut jaz sem probala ta čaj, pa je res super, js sem bila isto prej skoz odvisna od cokolade, keksov,pa tega. po enem mescu uporabe tega čaja pa me je do vseh sladkarij minal, tut ce bi se silla pojest cokolado je nebi mogla. Koža se mi je zacela lepo cistit.

Js sm si naročila 3 pakete tega čaja in sta mi 2 odveč, ker sem z enim shujsala iz 60kg na 53kg, vec pa nesmem shujsat zato, ker bi blo to glede na mojo višino prevč (170 cm sm visoka).

Ce katera želi ji lahko 2 paketa prodam, glede cene se pa lahko zmenma, itak da bi bla zlo ugodna cena.

+++
Re: Paiyouji Plus čaj
01.12.09 08:33
Sem zainteresirana za nakup čaja.

Prosim za ceno na e-mail: suzana.juvan@sodisce.si


Pozdrav,

Suzana

+++
Re: Paiyouji Plus čaj
01.12.09 18:15
Se popravljam suzana.juvan@siol.com.

Lp, Barbara

pukaa
Re: Paiyouji Plus čaj
02.12.09 23:31
Kje se pa lahko kupi ta čaj?

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
03.12.09 00:51
Jaz sem naročila na tem naslovu: paiyouji.plus@yahoo.com

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
03.12.09 09:06
Punce, lepo vas prosim, dajte brat poste. V teh postih je sigurno objavljeno najmanj 7 x naslov naročila za ta čaj. Če tega ne zmorete, le kako boste hujšale, ko je v to potrebno vložiti mnogo več časa in truda. Vedite, da prav nič ne gre na izi!

R

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
03.12.09 21:30
Imaš prav.
Včeraj sem držala luno, zjutraj sem spila čaj in tudi jaz nisem bila cel dan nič lačna. Koliko je šlo dol povem jutri, ko se spet stehtam. Mislim da bi danes tehtanje ne pokazalo realne kilaže.

tilčka
Re: Paiyouji Plus čaj
04.12.09 08:12
Živjo punce,

Nič več se niste oglasile. Kako vliva pitje čaja na vaše počutje, težo? Se kaj pozna? Počutje?
Tudi sama sem kompulzivni jedec in bi potrebovala nekaj za zmanjšanje apetita. Se še odločam.

LP Tilčka

1977 sem
Re: Paiyouji Plus čaj
04.12.09 08:35
Moram se oglasiti, čeprav sem že nekaj dni nazaj nekaj napisala, ampak moj prispevek ni bil objavljen.....

Skratka, danes je sedmi dan odkar pijem čaj in naj vam opišem moje izkušnje:

Prvi dan je bilo počutje dokaj čudno. Kot da bi bila zaspana pa žejna sem bila tako zelo, da sem popila skoraj 5 l vode. Apetita res nobenega. Jedla sem iz navade ampak čisto malo. Ves čas sem imela občutek, da sem sita......
Naslednji dan je bilo bolje kar se počutj tiče. Po mojem me je tudi strah pred neznanim minil malo...... aja, pa naj omeni, da zelo slabo spim. Vsak dan. Tako da si najdem kaj za počet tja do polnoči, pol enih ko sem pa res koma in grem spat......sicer mi tri ure ne rata zaspat, niti ob knjigi.
Torej: izgubila sem zaenkrat 3,5 kg - iz 63,5 na 60. Rada bi še tri. Čeprav imam zadnja dva dneva občutek da je učinek čaja manjši, apetita še vedno ni in en teden že nisem jedla sladkarij. Prej sem čokolado jedla vsak dan....

Jaz mislim, da deluje. Čeprav me je strah, kar nekateri opozarjajo da ni zdrav......ampak sem vseeno vesela da sem po treh letih našla nekaj, kar mi pomaga sklestiti tistih zadnjih nekaj odvečnih kg. Prej sem se mučila kar nekaj časa...

svobodni sonček
Re: Paiyouji Plus čaj
04.12.09 09:22
Dragi bralci foruma,

že pred časom sem bila aktivna na tem forumu- tema abdominalna kirurgija. Žal se mi ni uspelo prebiti met tistih nekaj srečnic za operacijo, imam namreč premalo kg po njihovih kriterijih. Tako sem se pač sprijaznila z usodo in poskušala pot spet z dijetami. Spomladi sem kot volk napadla lekarno, ko so ponovno ponujali nove tablete: Alli. Ja, jst sem ena izmed tistih, ki pač rabijo neko zunano podporo. Vse zmorem, delam "čudeže" samo lačna ne morem biti. Ah, da nadaljujem. Od tablet nisem imela željenega učinka, saj pri vsaki zaužiti maščobi (npr solata z oljem) sem imela drisko. Zelo neprijetno...
Pa naletim na čaj, seveda ne bi bila jaz, če ga ne bi naročila. Vse skeptike in kritike, lepo prosim, poskušajte razumeti, da brez pomoči veliko predebelih ljudi ne zmore. Ne govorim o 5 kg, govorim o 30 kg. Ob pitju, se mi je resnično pojavil čuden občutek, suha jezik in usta, v želodcu neprijeten občutek sitosti.... Vendar halo, saj to je to: nisem več segala po hrani, dovolj imam pol šefle rižote, skedo solato imam za glavno jed... Med vikendi nisem pila čaja, saj ga imam v službi, zopet se je pojavil tisti občutek lakote...

Kile niso šle same po sebi dol, lepo sem pazila kaj jem, še bom pazila saj me do cilja loči še dolga pot. Prvič pa sem prepričana da mi bo uspelo. V ponedeljek je bil 4 teden od kar pijem čaj, kile so padle za 4kg. Za mene idealno, za nekoga premalo, za drugega preveč... v glavnem, delajmo tako, kot nam ustreza...

Še stavek v klinični center lj: Zahvaljujem se psihologinji, da me ni priporočala za operacijo, saj je videla, da bom sama zmogla...Prvič po enem letu, ne nosim več zamere...

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
04.12.09 13:43
No pa sem dobila še eno, ki po čaju ne more spati. Jaz sicer dobro spim, sedaj pa ne. Dva dni nisem pila čaja in spet sem spala normalno. Drugo je pa v glavnem kot da čaja ne bi pila. In z luno ( nič jesti 24 ur) mi pokaže vaga 1,4o manj kot pred njo. Če se bo dalo bom držala še kakšno. Drugače sem pa z zdravo hrano in minimalnimi količinami shujšala od 20.7. do sedaj 8 kg. Hura sem vesela. Vem pa da bo december huda skušnjava. Rada bi shujšala še ene 5 kg.

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
04.12.09 22:51
da se še jaz malo oglasim,............pri meni čaj deluje . lačna nisem, če se mi pa slučajno pojavi občutek lakota, pa tako spijem 2-3 dcl vode, ker žejna nisem in se moram sama prisilt, da kaj spijem in občutek lakote mine, počutje je ok, spim tudi lahko, do zdaj sem spila 2 škatlice čaja in sem izgubila 4 kg,, več se mi pozna na hlačah, ki so občutno prevelike in me je že sram taka hodit v službo, vendar moram še malo zdržat, da mi bodo prav tiste, ki sem jih nosila preden sem se tako zredila.
vem, da je do mojih 65kg pri zdajšnjih 92 pri višini 171 še dolga pot. čaj bom pila, dokler bom hujšala. jutri bom naročila že 3. škatlico.
sladkarija me še vedno malo zamika in si jo občasno tudi privoščim. sploh nimam občutka, da jem premalo ali da hujšam, ob pitju čaja že majhni obroki zadoščajo.
sem zelo zadovoljna.
lp

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
06.12.09 01:45
Hvala bogu, da vztrajaš, očitno je pomagalo, ker sem te malo sku....a:-))

Dejstvo pri tem čaju je, da hujšaš počasi, celo za nekaj dni se teža ustavi, da ti ne kruli v želodcu, da ti sladkarije v enormnih količinah več ne pašejo, če pa že /predvsem pred menstruacijo/ pa jaz dobesedno požrem eno celo 100 gramsko. Uuuu, pa tista Lindtova s poprom je tudi dobra. In nimam nobene slabe vesti. Je razlika, na mesec pojesti cca 200 g čokolade ali pa vsak drugi dan "le" 100g. To je cca 1100 calorij proti 8000.

R

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
06.12.09 11:03
nucalo, nucalo,.....

kako gre pa kaj tebi, še piješ čaj?

Afnica
Re: Paiyouji Plus čaj
08.12.09 13:32
Živjo!

A to res deluje???

Tukaj vas je par naročilo pred časom... kak je pa danes? Ste zadovoljne??

Lp
A.

https://cenzura.board-directory.net

Admin


Admin

mona1975
Re: Paiyouji Plus čaj
09.12.09 19:18
Danes sem popila prvi čaj, moram reči, da resnično nimam takega apetita, ker imam nek tak čuden občutek v ustih. Je pa res, da jedla bi lahko prav tako, saj to je ravno problem pri meni, da jem tudi ko nisem lačna, torej se moram malo tudi nazaj držati:) Saj ne vem ali je to res da zdaj ta čaj deluje ali je vse to samo psiha. No ja, kakorkoli, glavno da bi čimdlje držalo:))

LP, Tanja

mona1975
Re: Paiyouji Plus čaj
10.12.09 14:36
saj ne morem verjeti, danes sem popila drugo vrečko....zjutraj sem se prav prisilila, da sem popila en jogurt, zdaj za kosilo so me bile same oči, ko pa sem prišla do polovice krožnika, se mi je vse ustavilo, ne morem več jesti!!! Smile)))) sita sem kot boben:))).
Me pa zanima zakaj se druge več nič ne oglašate, me res zanima kako pri vas deluje. Jaz sem zaenkrat kar vesela, še z veseljem sem šla na doooolg sprehod.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
10.12.09 22:03
Jaz sem, tako kot pri vseh stvareh striktna. Pogoj, da je pri pitju tega čaja uspeh je, da ga resnično užiješ zjutraj na prazen želodec. To pa, 90 % ljudi tega ne dela: ali pozabi, ali se spomni sredi dneva, ali še bolje, zvečer ko ugotovi, koliko hrane je konzumirala. Potem pa trdi, da čaj ne deluje. Ja, to je ravno tako kot pri kremah za celulitis. Vse vejo, katera krema lepo diši, katero se splača kupit, ampak, kojo vprašaš, ali deluje, pa pravi, ah, brez veze, sem denar stran vrgla. Seveda ga je, če pa je ne uporablja:-))
Nekaj jih je pa tudi takih, ki bi radi v kratkem času shujšali z zamahom čarobne paličice ampak ne gre. Jaz ga pijem 3. mesec, en dan ga namenoma nisem spila, ni bilo nobenih sprememb. Šlo je 10 kg dol, sedaj malo stoji, drugi bo na jedelniku dopoldne sadje, popoldne solata in meso, po 17. uri ničesar več. 5 dni tako in vem, da bo šlo cca 3 do 4 kg dol. Če se ima človek rad, bo vase tudi nekaj vložil. No, napram boljšemu počutju to meni ni težko.

R

1977 sem
Re: Paiyouji Plus čaj
10.12.09 22:23
Danes je mislim da trinajsti dan ko pijem čaj. Nekako tri dni opažam, da so izginili stranski učinki. Spim normalno, grozne žeje ni več, apetit SE VRAČA......... sicer še vedno jem malo v primerjavi s prej, popijem 2-3 litre vode dnevno...... ampak vseeno imam občutek da je čaj manj učinkovit kot prvi teden. Morda pa sem se samo navadila na manjše količine hrane....

Kakorkoli, shujšala sem do sedaj 5 kg in imam namen naročiti spet ta čaj še pred prazniki......

mona1975
Re: Paiyouji Plus čaj
11.12.09 08:56
zdajle bo padla moja tretja vrečkica hehehhehe, ja res pa je da spim pa zelo slabo po njem jaz sem pa še čudila ponoči kaj mi je da kr naenkrat ne morem spati...no, upam da ob tudi to minilo čez čas, glavno da gredo kile dol:)
Morski galeb, upam, da tudi meni uspe vsaj deset kil, čeprav jih ima skoraj 30 preveč Sad(( Ampak prevelikih ciljev si ne bom zadala, rajši najprej deset, potem pa upam, da bo že volja ta prava, in se vpišem še na kako telovadbo (zdaj se zaradi operacije še ne morem Sad()

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
16.12.09 19:31
Ne vem, kako bo s tem spanjem!? Enostavno mi kar uide. Prej sem hodila ob nedeljah popoldne spat, ma sem bila 3 ure dijo mijo, sedaj pa grem samo za kakšno slabo urco.

Sigurno ti bo uspelo, a dekle, le počasi, nič na silo, ti bo telo že samo povedalo. Jaz se zdaj sploh ne obremenjujem, kaj bom malicala. V omarici imam vedno suhe jabolčne krhlje, riževe vaflje, kakšno jabolko ali mandarine. Ker se ne nažiram kruha in salame, tudi lena nisem po malici. Joj, kako jaz poceni pridem z malico skozi!:-))

R

mona75
Re: Paiyouji Plus čaj
17.12.09 08:57
ja, saj počasi se daleč pride, upam, da nam uspe. Zdajle ravno sem pri tem našem čajčku, potem pol ure počakam in nato nekaj malega zajtrkujem. Skratka, jem čisto običajno (no, mogoče se zdaj izogibam kruha in sladkarij - malo podzavestno verjetno hehehe), razlika je le v tem, da pojem polovično porcijo, kot sem prej,ker enostavno ne morem pojesti celo kosilo. Ko pridem do polovice, mi enostavno ni več naprej za jesti. Z razliko od prej, ko sem brez problema pojedla celo porcijo, tudi če nisem bila več lačna. Na večerjo sem včeraj dobesedno pozabila, verjetno tudi zaradi vseh obveznosti ki sem jih imela, včasih ni bilo šans, da bi šla brez večerje spat. Malo pomaga tale čajček, mogoče samo v naših možganih, a vseeno, glavno da me nekaj pokonci drži.
Glede spanja pa, danes sem že veliko boljše spala, malo sem se še zbujala, drugače pa sem kot prenovljena. Smile

dragica pret.
Re: Paiyouji Plus čaj
21.12.09 10:00
Pozdravljene



Najprej bi se iz srca zahvalila Luni in Morskemu Galebu za iskrene, pametne komentarje in nasvete ki so me prepričali v nakup čaja.

Z nakupom sem oklevala, ker sem z leti pokupila že kar lepo število razno raznih pripravkov, ki obljubljajo izgubo kilogramov, pa od teh velikih obljub, razen izpraznjene denarnice-žal pri meni ni bilo učinka. Ko pa sem zasledila vaše komentarje o tem, kako se vam je spremenil pogled na hrano-me je prepričalo. Tudi meni je občasno uspelo izgubiti nekaj kilogramov z nadzorovano prehrano in večjo aktivnostjo, ampak potem se je pa apetit vrnil, kilogrami pa tudi !! In seveda sem tekom let z mnogimi neuspelimi dietami, tudi jaz prišla do zaključka, da ni važno kako hitro se teža izgubi in koliko!!

Danes pa sem popila zadnjo vrečko čaja iz prve škatlice.

Prve 3 dni sem malo težje zaspala, drugih težav ni bilo. Počutje je bilo normalno, pravzaprav iz dneva v dan boljše, ker apetita dejansko ni bilo in to mi je dalo ogromno energije in vero, da mi bo pa zdaj le uspelo. Jedla sem lahko hrano, predvsem sadje. Zelo so mi pasala jabolka, kosilo je bilo malo ali pa ga sploh ni bilo, potem sem raje večkrat čez dan pojedla kaj malega. Ob večerih nisem več imela sladkih napadov, sem pa imela željo po slanem…bobi palčke in jabolko! Popijem veliko vode, kar pomeni, da sem tudi veliko na WC.
Telovadbe ne izvajam, hodim pa z psom vsak večer na daljši sprehod. In danes sem zelo vesela, ker so mi hlače kooončno postale prevelike, (za vago uporabljam, kar svojo garderobo), še bolj pa sem vesela tega, da pri sebi res opažam, da se mi odnos do hrane spreminja!! Še vedno si privoščim kaj sladkega za nagrado, ampak vse v mejah normale in še to bolj iz navade, kakor pa želje in po dolgem času spet verjamem vase, polna sem pozitivne energije in dobre volje in kar ne morem verjeti, kako je name osebno vplivala izguba teh nekaj kilogramov!! Doma me čakate še 2 škatlici čaja in čeprav je december in je hrane in sladkarij na kupe, me hrana sploh ne gane, pa tudi za naprej me ne skrbi, ker zaupam vase!
Zato bi rada vsem, ki ste nesrečne, vsem ki stojite pred omaro in razmišljate katera obleka vam bo najbolje skrila, kar je skriti treba, čeprav same veste, da take obleke ni…vsem, ki vam manjka volje in motivacije in vsem, ki začetke prestavljate na Novo leto, rekla; ne odlašajte na jutri, ne odlašajte na drugo leto, ker je zdaj ravno december…ne, vzemite si kako uro samo zase, uredite si misli in občutke, premislite, kritično se poglejte v ogledalo in se odločite!!! Naredite to zase, za novoletno darilo.

Upam, da bodo moje besede prepričale koga…ravno tako, kot so mene besede Morskega Galeba in Lune in danes sem jima zato zelo hvaležna!!!

Pa srečno in zdravo vsem skupaj !

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
21.12.09 11:59
Živjo,

Z zanimanjem sem prebirala vaše poste. Jaz sem ta čaj kupila pred časom v tujini in ga po nekaj vrečkah nehala piti zaradi "strašljivih" postov o škodljivosti na tujih forumih. No zdaj sem ga spet privlekla na plano in poskusila še enkrat - kot vas je večina napisala, tudi jaz nisem lačna po njem, prej pa bi požrla vraga in pol, nenenhno sem bila lačna, usta so kakšno uro po zaužitju časa hudo suha, res je da tudi malo slabše spim, pa zdi se mi na trenutke, kot da bi malo slabše videla oz., da moram bolj napenjati oči. Zdaj sem na četrti vrečki, tehtala se še nisem, je pa dejstvo, da pojem veliko manj.
Oglasite se še kaj, dekleta, kako vam gre in ali ima katera še kakšne stranske učinke.

1977 sem
Re: Paiyouji Plus čaj
22.12.09 08:15
Jaz sem včeraj dobila drugo škatlico čaja. S prvo sem shujšala 5 kg in sem zadovoljna. Zdaj sem bila nekaj dni brez čaja in se mi je parkrat zgodilo da sem si šla ob enajstih zvečer narediti sendviček s polnozrnatim toast kruhom. Enostavno nisem zdržala, pa tudi kakšen košček čokolade se je znašel v mojih ustih............ in ves čas me je bilo strah da se kilogrami vrnejo. In se zato sploh nisem tehtala.

Danes pa sem vendarle stopila na tehtnico ker jutri spet začnem s čajem in sem hotela določiti "startno točko" na začetku pitja čaja in SEM VSA BLAŽENA UGOTOVILA, DA SE NISEM ZREDILA NIIIIIIIIIIIČ. In sem vsa vesela danes.

Me je pa nekaj zmedlo: Čaj sem že prvič naročila na tisti gmail in dobila paiyoui čaj. Tu sem ga naročila tudi tokrat. Sem se pa vmes pozanimala tudi na tisti yahoo naslov in tam bi dobila Pauyoui plus čaj. V čem je sedaj razlika med tema dvema? Da eden ima dovoljenje za EU (plus), drugi pa ne ali kaj?

lp

Napišite še druge kakšne izkušnje.

marja*
Re: Paiyouji Plus čaj
22.12.09 13:42
Punce, kaj pa boste počele potem, ko čajnega suporta ne bo več in se bo apetit vrnil? Joj, joj, joj...

gost
Re: Paiyouji Plus čaj
22.12.09 14:31
Jaz sem se tudi pozanimala o razlikah med Paiyouji in Paiyouji Plus, in to kar pri Angležih.
Takole je; Paiyouji-YVC, ki je lastnik tega čaja je na trg najprej dal čaj z imenom Paiyouji, ki je v zelo hitrem času postal svetovni hit pri zaviranju apetita. Ker je bil hit, so Kitajci takoj začeli s kopijami, ki pa niso imele formule naravnih sestavin, ampak kemične (pred tem čajem so izdana tudi opozorila Austrije, Slovenije...). Angleži so zatem v izogib ponaredkom čaj in svojo blagovno znamko spremenili v Paiyouji Plus in preko distributerjev začeli s prodajo (zato tudi ne morete več kupiti čaja na Paiyouji.com). Se pravi, da je razlika v tem, da če kupite na netu Paiyouji čaj brez Plusa v škatli s Kitajskimi črkami, je zelo verjetno, da ste kupili ponaredek. Original čaj je v Angleški škatli z navodili in razlago, v mislim da 4 ali petih evropskih jezikih z registrskimi kodami in oznako proizvajalca, pa si poglejte kaj je na vaši škatli.

svobodni sonček
Re: Paiyouji Plus čaj
23.12.09 23:09
pri meni se je pojavilo vprašanje glede tega čaja. Sem si prebrala kar nekaj opozoril, ki svarijo pred nakupom ponaredkov "kitajskega" čaja, pa vendar sem 100% prepričana da čaj paiyuti plus, ki sem ga kupila prvič in ta itsi čaj, pri taistih posredniih, vendar s spremenjeno embalažo (majhne svetleče zvezdice) nima niti približno istega učinka. Pri pitju prve škatlice sem imela suha usta, non stop zapacan občutek v želodcu (nisem občutila lakote), pri pitju te nove škatlice pa ni nikakšnega učinka. Tudi pri pitju ima drugačen okus in izgled. Prvi je bil prah, drugo naročilo pa je mešanica praha in drobnih paličic?

Ima še katera uporabnica podobne izkušnje.

veliko uspeha pri vzdrževanju teže med prazniki, hujšanje bo ponovno v januarju Smile

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
24.12.09 22:39
tudi moja škatlica ima svetleče zvezdice, kar se pa učinka tiče pa , ne vem kaj naj rečem. občutek lakote se tudi pojavlja, suha usta tudi, vendar takrat, ko nimam možnosti, da bi pila, pa vendar se mi zdi, da mi zdaj zadošča manjša količina hrane.je pa res, da zdaj v prazničnih dneh jem vse dobrote, ker se jim zavestno nočem odpovedat, če mi zapaše pojem košček potice ali nekja piškotov, še zdaleč pa to tisto prenajedanje, ki je bilo nekoč zato kile sedaj stojijo, pa tudi telovadim nič in vem, da drugače ne more biti.tako stanje bo do novega leta, pa ne zato, ker bi se začela prenažirat. prihajajo pač taki dnevi, ko bomo hoili na obiske in obiski k nam in en piškot tu in en tam, pa jih bo nekaj na dan, sicer ne veliko, vendar pa toliko, da kile ne bodo mogle it dol. sma sebe sedaj že toliko poznam, da če bi se sedaj čisto odpovedala sladkarijam, se to ne bi dobro končalo.


lp

karolina
Re: Paiyouji Plus čaj
25.12.09 15:59
Nič joj, joj , laže bo težo vzdrževati kot pa jo zmanjševati. Z voljo bo tudi to šlo.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
25.12.09 20:47

Citiram:
jabuk
Živjo,

Z zanimanjem sem prebirala vaše poste. Jaz sem ta čaj kupila pred časom v tujini in ga po nekaj vrečkah nehala piti zaradi "strašljivih" postov o škodljivosti na tujih forumih. No zdaj sem ga spet privlekla na plano in poskusila še enkrat - kot vas je večina napisala, tudi jaz nisem lačna po njem, prej pa bi požrla vraga in pol, nenenhno sem bila lačna, usta so kakšno uro po zaužitju časa hudo suha, res je da tudi malo slabše spim, pa zdi se mi na trenutke, kot da bi malo slabše videla oz., da moram bolj napenjati oči. Zdaj sem na četrti vrečki, tehtala se še nisem, je pa dejstvo, da pojem veliko manj.
Oglasite se še kaj, dekleta, kako vam gre in ali ima katera še kakšne stranske učinke.


Hoj, kje v tujini si kupila ta čaj?


R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
25.12.09 20:57

Citiram:
svobodni sonček
pri meni se je pojavilo vprašanje glede tega čaja. Sem si prebrala kar nekaj opozoril, ki svarijo pred nakupom ponaredkov "kitajskega" čaja, pa vendar sem 100% prepričana da čaj paiyuti plus, ki sem ga kupila prvič in ta itsi čaj, pri taistih posredniih, vendar s spremenjeno embalažo (majhne svetleče zvezdice) nima niti približno istega učinka. Pri pitju prve škatlice sem imela suha usta, non stop zapacan občutek v želodcu (nisem občutila lakote), pri pitju te nove škatlice pa ni nikakšnega učinka. Tudi pri pitju ima drugačen okus in izgled. Prvi je bil prah, drugo naročilo pa je mešanica praha in drobnih paličic?

Ima še katera uporabnica podobne izkušnje.

veliko uspeha pri vzdrževanju teže med prazniki, hujšanje bo ponovno v januarju Smile


In pri katerem posredniku si kupila čaj?

R

uk_ebay
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 14:21
Pozdravljene,

ali je katera že kupila Paiyouji Plus Slimming Tea preko uk ebay-a (je občutno cenejši kot preko slo posrednikov, ki ste jih navedle v zgornjih postih)?

[cgi.ebay.co.uk]

klik7
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 16:36
Ja jaz sem bila na ebay uk, ampak te moram popraviti, ker si zgleda narobe razumela ali pa narobe računala. Cena na ebayu je 25gbp+7gbp poštnina=32 gbp kar znese 36 €, (in 7 dni rok dostave), kar pa pomeni da ni občutno ceneje, ker ga posrednik v Ljubljani prodaja za 35€+poštnina 3€ , dobiš ga pa naslednji dan. Jaz sem se potem kar za Ljubljano odločila, sem pa na ebay uk zelo jezna, ker sem 20 dni nazaj naročila nekaj stvari za novoletna darila, ki jih pa še do danes nisem dobila, tako, da sem zadnji dan letala po trgovinah, ker otroci pač ne razumejo, da je angleški božiček zgleda zelo počasen!

simbala
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 17:25
Uporabnice tega čaja bi lepo prosila za informacijo ali je med vami tudi katera malo starejša, okrog 55 let. Jaz bi namreč morala shujšati zaradi zdravstvenih razlogov pa me je malo strah, da bi pri teh letih pila ta čaj, ker je ena napisala, da ji je močno razbijalo srce. Vem, da je to moja odločitev in moja odgovornost za zdravje, katero že tako ni brezhibno. Če bi bila mlada vem, da me ne bi bilo tako strah, ker mlad organizem marsikaj prenese. Brez pomoči pa tudi ne morem shujšati, ker imam grozen apetit in se kar tresem če ne jem. Večinoma ta čaj hvalite, vendar kako naj jaz vem, da ni tu veliko reklam uvoznika, prav tako ne vem točno kaj vse vsebuje ta čaj. Torej, če je katera starejša uporabnica, me zanimajo stranski učinki, ki so sigurno drugačni kot pri mladih.

uk_ebay
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 18:03

Citiram:
klik7
Ja jaz sem bila na ebay uk, ampak te moram popraviti, ker si zgleda narobe razumela ali pa narobe računala. Cena na ebayu je 25gbp+7gbp poštnina=32 gbp kar znese 36 €, (in 7 dni rok dostave), kar pa pomeni da ni občutno ceneje, ker ga posrednik v Ljubljani prodaja za 35€+poštnina 3€ , dobiš ga pa naslednji dan. Jaz sem se potem kar za Ljubljano odločila, sem pa na ebay uk zelo jezna, ker sem 20 dni nazaj naročila nekaj stvari za novoletna darila, ki jih pa še do danes nisem dobila, tako, da sem zadnji dan letala po trgovinah, ker otroci pač ne razumejo, da je angleški božiček zgleda zelo počasen!



Hvala za odgovor. Če pogledaš na link, ki sem ga zgoraj pripela [cgi.ebay.co.uk]
je cena 23,99 gbp, poštnina in pakiranje za Slovenijo je gratis (Free P&P), torej je končna cena slabih 27 EUR.
Pa ne bodi jezna na cel uk ebay, kvečjemu na prodajalca "novoletnih daril" Smile)

Bolj me je sicer zanimalo, če je kdo naročal in naročeno tudi prejel. Hvala in lep večer!

melittle
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 20:17
Simbala, jaz bi ti predlagala, da najdeš sestavine na netu in jih neseš pokazat svojemu zdravniku. Če ti bo dal zeleno luč pa ga sprobaj.
Jaz sem ga šele naročila in ga dobim drug teden. Bom poročala kakšen učinek ima na moj telešček Smile) pa vam javim.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
26.12.09 20:39

Citiram:
melittle
Simbala, jaz bi ti predlagala, da najdeš sestavine na netu in jih neseš pokazat svojemu zdravniku. Če ti bo dal zeleno luč pa ga sprobaj.
Jaz sem ga šele naročila in ga dobim drug teden. Bom poročala kakšen učinek ima na moj telešček Smile) pa vam javim.


Kje si ga ti naročila?

R

melittle
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 10:13
Naročila sem ga na gmail naslovu (našla v tejli temi).

rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 12:46
Jaz sem ga naročila po telefonu 030 399102, danes sem na pol škatle in meni deluje!!!! Dobila sem pa škatlico z angleškim besedilom in svetlečimi zvezdicami.

za simbala
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 14:34
Starejša od tebe sem 3 leta. Pri meni stranskih učinkov ni, razen da zelo slabo spim po čaju.
Žejna nisem nič bolj kot prej, lačna ali ne lačna pa tudi enako kot prej. Tako da ne vem kaj bi rekla.

Psiha
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 15:41
Kaj pa če je to samo psiha?
Trenutno se odvajam kadit in pijem navadni zeleni čaj, ki ga prej nikoli nisem. Sploh, ko se mi zaluštajo cigarete ali pa sedaj tudi hrana, saj se mi je apetit povečal. In dejansko, takoj ko naredim požirek, me želja po obojem mine, vsaj precej.

rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 16:41
No jaz zase vem, da to ni psiha, ker sem čez noč zgubila željo po hrani, sladkih stvari, ki so mi bile prej osnova preživetja, pa se dotaknem lih za okus. Pri meni je učinek čaja viden. Za psiho pa lahko rečem samo to, da sem z minimalno hrane in nič sladkarij, še vedno normalna, se pravi nisem obremenjena z tečnobo, ki mi jo je ponavadi sprožil prazen želodec!!

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
27.12.09 22:35

Citiram:
rihana
Jaz sem ga naročila po telefonu 030 399102, danes sem na pol škatle in meni deluje!!!! Dobila sem pa škatlico z angleškim besedilom in svetlečimi zvezdicami.


Pa kje vi vidite te svetele zvezdice? Res da bo Novo leto, pa vseeno... Še na nobeni škatli nisem videla zvezdic. V desnem kotu zgoraj je ameriška zastava, spodaj rdeč kvadratek not pa piše TV, levo zgoraj: Paiyouji plus, nad črko u je metuljček, skoraj na sredini oz. rahlo nižje pa je nalimana zlata nalepka, na njej ene kitajske črke, pod to nalepko, ki sem jo odlimala pa micene številke v dveh kratkih vrsticah.
Ampak mene še nekaj drugega skrbi: na hrbtni strani, best before: 091006, pod to številko 20091006, pod to številko pa še 20111005.
Ali lahko kdo ugotovi koliko star čaj jaz pijem? Ker, ker, khm, jaz se bojim napisat, dajte vi, prosim!?

R

wattas
Re: Paiyouji Plus čaj
28.12.09 00:16
Tvoj čaj je izdelan: 6.okt 2009, traja do 5.okt.2011, vse je OK.

gost
Re: Paiyouji Plus čaj
28.12.09 00:24
Prejeli smo obvestilo od g. Mojce K. da se na vašem forumu nahaja kar nekaj vprašanj o čaju Paiyouji Plus.
Ne želimo vzbujati vtisa, da s tem pospešujemo prodajo, podali bomo samo odgovor na hitro, za vse ostalo smo vam dosegljivi na naših kontaktih v Sloveniji ali UK.
Svetleče zvezdice so kot najnovejši dizajn na škatlicah ki so prišle v prodajo konec novembra , pod Ameriško zastavo je dodan znakec" as seen on TV" ostali dizajn je nespremenjen....Paiyouji menja dizajn na 2-3 mesece zaradi ponaredkov, ki jih je iz dneva v dan več...številke, ki jih omenjate pa pomenijo; št. 20091006 leto izdelave je 2009, št. 20111005 pomeni uporabno do leta 2011....ostalo so pa klasifikacije produkta in licenc....Če vas zanima še kaj bolj natančno pa kar telefon v roke ali pa na mail paiyouji.plus@yahoo.com, ker forumi niso namenjeni prodajalcem temveč uporabnikom.
Hvala za razumevanje

rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 12:40
Na škatlici in navodilih piše, da je glavna sestavina čaja moka iz Konnyaku...kje lahko najdem kaj več o tej rastlini? Prihaja pa iz Azije....jaz bi kako kilo te moke pod "takoj"..hahaha

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 13:19
NE VEM, ZAKAJ NOČE TALE LINK ZA EBAY DELAT, AMPAK 428 G TE MOKE STANE 42 FUNTOV PLUS POŠTNINA - PO MOJE BOLŠ PAIYOUJI ČAJ

Ivan
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 15:43
Ali še drži??

Kile padajo???

Ivan

Nataša Dren
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 20:45
Nezapravljaj denarja, iz lastnih izkušenj ti povem da je to larifari.

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 22:12
če še katera ne ve kje so svetleče zvezdice,.škatlo je treba mal pod kotom obračat - počasi...

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
29.12.09 22:37

Citiram:
PIKA5
če še katera ne ve kje so svetleče zvezdice,.škatlo je treba mal pod kotom obračat - počasi...


Jaz sem kar ene par minut škatlico obračala in vrtela, da bi se mi ja prikazale zvezdice.



R

MincaBinca
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 10:24
Se oglašam še sama! Danes sem popila prvo vrečko čaja in počutim se lepo napihnjeno in resnično nič lačno. Žejna pa nisem. Upam, da to ni le psiha, da čaj res ima kakšen učinek. Včeraj sem kar veliko pojedla in mogoče sem še sita.

Zanima me, če ste ob tem čaju na resni dieti, se veliko gibljete, telovadite in je čaj le za nekakšno podporo, ali dejansko pijete le čaj in ob zmanjšanem apetitu pač manj pojeste in tako hujšate?

Hvala za odgovore.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 11:42
Nobene posebne diete nimam, niti mi ni potrebna, saj pojem manj hrane. Evo, do danes, le 1 košček potice, pa še to zato, ker je tako fajn na filana bila. Sem in tja kakšen bonbon iz bonboniere, spet tak, ki ga nisem še nikoli, da probam. Grejo mi jabolka in mandarine, predvsem, da je osvežujoče. Telovadim prav nič, je pa res, da sem v službi kar aktivna /vsega skupaj sedim cca 1/2 ure/.

Ti pa le poj tekočino, po požirkih, lahko tudi najljubši čaj.

R

MincaBinca
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 13:21
Hvala, Morski galeb! Tekočino že pijem, še vedno pa ne morem verjeti, da sploh nisem lačna. Niti najmanj. Bom videla jutri kako bo. Smile

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 20:20
in so se ti prikazale?

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 21:49

Citiram:
PIKA5
in so se ti prikazale?


A meni, zvezdice? O ja, čeprav sem bila trezna:-)))

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
30.12.09 21:53

Citiram:
MincaBinca
Hvala, Morski galeb! Tekočino že pijem, še vedno pa ne morem verjeti, da sploh nisem lačna. Niti najmanj. Bom videla jutri kako bo. Smile


Kar verjemi, tako je. Zna pridit lakota tam pozno popoldne, proti večeru. Lonček navadnega jogurta in košček kruha pojem, potem pa tisti dan nič več.

R

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
31.12.09 14:54
tudi jaz sem mislila, da moram prej nekaj drugega spit, da bi se mi prikazale zvezedice, ampak ne, so lepo nanizane na površju škatlice, česar tudi sama nisem verjela, dokler jih nisem našla

mojčica
Re: Paiyouji Plus čaj
31.12.09 18:31
Lahko katera prepiše sestavine, ki so v čaju?

***************************************************
Imagine all the people living life in peace ...

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
01.01.10 10:45

Citiram:
mojčica
Lahko katera prepiše sestavine, ki so v čaju?


Sestavine: Konjak Fluor, Oligosaccharide, Malt, Chitin, Meal Fibre, extract from apple, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B2.

rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
03.01.10 19:31
Jabuček, hvala ti za trud!!! Ja, tale Konnyaku moka res ni pocen....ja bom kr na čaju ostala.
Še sama sebi ne morem verjet...na kile hrane in sladkarij okoli mene, jaz pa ne trzam!!! hehehe
Čajček je res zakon!!
Jabuček, a si ti tud na Paiyouji čajčku?

Very Happy
Re: Paiyouji Plus čaj
03.01.10 22:26
No, da se vam oglasim, kako je po dobrem mesecu z mano. 7 kil minusa, apetita še vedno nimam, skratka super! Še malce in bom čisto preveč zadovoljna. Smile))

KIM
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 09:42
OJLA!

Mene pa samo zanima kje jaz lahko naročim ta čaj ?
Hvala in l.p

MincaBinca
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 10:44
@KIM: Preberi si prve poste pod to temo kontakt za narocilo imas veckrat napisan.

Za vse izkusene uporabnice caja pa se par vprasanj:
- je bila katera zaprta tudi do 5 dni?
- je caj zacel izgubljati na ucinku (apetit se vraca) po cca. 5 dneh?

Meni se namrec dogaja prav to, kljub temu vztrajam na dietni prehrani z veliko gibanja.

Hvala za informacijo!

LP!

rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 14:54
KIM, naročiš ga na 030 399 102..al pa na fejsu, pa na emailu..paiyouji.plus@yahoo.com, jaz sem ga dobila naslednji dan.

MincaBinca, jez sem bila zaprta prvih 5 dni, potem sem se pa eno jutro na topli Donat priklopla, se spucala in pol nisem mela več teh problemov. Apetita pa nimam in še posebej mi je zanimivo to, da ga nimam ravno po tisti hrani, ki sem jo najbolj porajtala. Kar mi je čudež. A pa ti piješ zadosti vode?
Ker ta čaj deluje v kombinaciji z vodo!! Opazuj se malo....meni se je zgodilo, da sem prve dni kar jedla, pa potem ugotovila, da jem iz navade in ne iz lakote...popijem pa vsak dan ogromno vode, kar mi je pa tud fajn!

MincaBinca
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 15:52
Rihana, hvala za info! Ja, pijem ogromno (2-3 litre vode oz. caja), danes in vceraj pa mi je spet zakrulilo v zelodcu. Smile No, temu se upiram z vsemi mocmi.
Jutri pa na Donat.

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 16:16
Živjo Rihana,

Ja, jaz sem tudi na čajčku - tehtam se še ne zaenkrat, da ne bi bila slučajno razočarana, opažam pa definitivno manjši apetit, ampak občutek suhih ust je pa izginil po nekaj dneh. Imam pa tudi jaz težave z zaprtjem, česar prej ni bilo, pa zadnji teden imam hude težave s spanjem. Ne grem spat pred eno zjutraj in še potem komaj zaspim. Sicer pa hvala, da si tudi mene spomnila na Donat.

MincaBinca
Re: Paiyouji Plus čaj
04.01.10 16:59
Ja, tudi sama ne spim kaj veliko, kar je zame velik plus, saj sem sicer grozna zaspanka. Smile

LoLiTaaa Smile
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 09:38
Živijooo! =)
No, pred parimi minutami sem tudi jaz dočakala svoj paket Paiyouji čaja =) Čeprav tega imena še zdaj ne znam izgovorit =)
In komaj čakam, da jutri začnem, da vidim, če mi bo pomagalo, tako kot ostalim tukaj =) Zmotilo me je le to, da sem pošiljko dobila iz MB ( naročila sem preko maila )...ker imam že 2 slabi izkušnji izpred parih let, ko sem naročila 2 stvari, pa sem jih dobla iz MB, pa je bla potegavščina....vendar upam, da se motim!
Ja, pa zadnjič ste ne o nekih zvezdicah pogovarjali??? Kje naj bi jih videla? Jaz jih namreč ne vidim nikjer, edino, če so v vrečki, to bom pa jutri videla...
V glavnem, komaj čakam, in pripravite se na poročanje...nekomu moram zaupati =) Sicer fant ve, ostala družina pa prijatelji pa ne....nočem povedati, če mogoče ne bo delovalo, če pa bo, bodo pa tako sami opazili, potem bom pa zaupala skrivnost Wink
Lepo se mejte vsi Paiyouji čajčeki na forumu! Wink

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 12:11
Lolitaa; A si ti dobila Paiyouji čaj z Kitajskimi črkami al Paiyouji Plus angleška škatlica????
Zakaj te sprašujem...na nekem drugem forumu sem zasledila, da neka gospa iz Maribora prodaja kopije čaja, ki so pa prepovedane!!! Nekaj postov nazaj imaš informacije o originalu čaja in zastopniku iz Ljubljane...poišči pa poglej natančno!!!! Ja, moja škatla ima svetleče zvezdice, ki jih vidiš takoj, sej se ful svetijo...tako nekako so v papirju vtkane, ko v bankovcu svetleča nitka...

LoLiTaaa Smile
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 15:34

Citiram:
Rihana
Lolitaa; A si ti dobila Paiyouji čaj z Kitajskimi črkami al Paiyouji Plus angleška škatlica????
Zakaj te sprašujem...na nekem drugem forumu sem zasledila, da neka gospa iz Maribora prodaja kopije čaja, ki so pa prepovedane!!! Nekaj postov nazaj imaš informacije o originalu čaja in zastopniku iz Ljubljane...poišči pa poglej natančno!!!! Ja, moja škatla ima svetleče zvezdice, ki jih vidiš takoj, sej se ful svetijo...tako nekako so v papirju vtkane, ko v bankovcu svetleča nitka...

A res al kaj??? Ja, škatlica je v angleščini, sam piše pa, da je made in China, pa tam ko odpreš, je nalimana taka zlata svetleča nalepka, pa so gor neke kitajske črke. Sam škatlica je ista, kot jo zaslediš na internetu. Poslal mi ga je pa en gospod, kokr je zadi napisan naslov, pa sem šla ravnokar preverit naslov, pa obstaja, točn tak, kot je napisan. Pa v škatlici sem dobila en papir ( instructions ), v angleščini, nemščini, francoščini in španščini + en A4 list z navodili v SLO in HRT. Pa te vrečkice so ble v neki foliji ( po moje za zaščito )....tk da ne vem. Naročila sem ga pa preko maila, ki sem ga zasledila na forumu : paiyouji@gmail.com al neki podobnega. Sam zvezdic pa res ni, sem dobro večkrat pogledala.
Kako misliš prepovedan? Na sploh nevaren za uživanje ali kako? Bom pregledala malo po forumu še enkrat. Ja, upam, da ni potegavščina, ker...
Če je tole vse potegavščina, bom se pa naslednjič dobro pozanimala, da bo ziher....
Hvala za informacije, se še javim! =)

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 17:45
Jaz nisem strokovnjak, tako, da bom raje tiho....mi je pa mal čudno, da ti je to en gospod poslal in ne firma???
Jaz sem ga naročila na mailu; paiyouji.plus@yahoo.com , poslali so mi ga iz firme Paiyouji-Ljubljana.

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 18:04
Rihana, firme s takšnim imenom v SLO ni, preveri npr. na strani Banka Slovenije - trr računi. Če so ti ga poslali iz firme, si morala dobiti tudi račun. Tam pa mora biti napisano tudi ime podjetja, sedež itd., yahoo naslov ne pomeni nič.
Ali sploh veste, kdo vam v resnici pošilja to? Kako ste prepričane, da tega ne dela sosedova Micka in stlači notri vso živo škodljivo svinjarijo.
Za prodajo takih zadev moraš biti registriran, imeti vsa dovoljenja itd.

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 18:12
Gihihi, jaz sm dobila zraven vse, tud ime firme in naslov...tko da to sigurno ni sosedova Micka is svojo svinjarijo...heheheh...

LoLiTaaa Smile
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 20:07

Citiram:
Rihana
Gihihi, jaz sm dobila zraven vse, tud ime firme in naslov...tko da to sigurno ni sosedova Micka is svojo svinjarijo...heheheh...


No, bom vidla če bo kj deloval, če ne, bom pa poklicala na to št. ko majo v Lj, pa bo res ziher....tak da če je tole nateg, pa ne bo pr tem ostal, to sem pa ziher, ker se bom pozanimala, pa ukrepala po svojih močeh...da ne bo še kakšen prevaran revež....
Lepo se mejte, pa se slišmo Wink

če ni skrivnost
Re: Paiyouji Plus čaj
05.01.10 20:09
Rihana,
lahko prosim napišeš ime te firme in naslov, ki si ga dobila zraven?

cruiseultra
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 08:10
Rihana,
lahko prosim napišeš ime in naslov firme o kateri govoriš?

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 17:09
Ja, evo; Paiyouji ltd, Registered No. 06829377-YVC Group, Birmingham, UK

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:27

Citiram:
Rihana
Jaz nisem strokovnjak, tako, da bom raje tiho....mi je pa mal čudno, da ti je to en gospod poslal in ne firma???
Jaz sem ga naročila na mailu; paiyouji.plus@yahoo.com , poslali so mi ga iz firme Paiyouji-Ljubljana.


Citiram:
Rihana
Ja, evo; Paiyouji ltd, Registered No. 06829377-YVC Group, Birmingham, UK


Tole je pa čudno. Poglej, če pošiljajo iz LJ in poslujejo tukaj, morajo imeti registrirano to dejavnost pri nas. Na računu ne more biti navedena neka angleška firma, ampak naša, kot npr xxx d.o.o. ali xxx d.d. itd., davek mora biti obračunan in plačan v SLO in naveden na računu, v nasprotnem primeru ti tega iz LJ ni poslala firma ampak vprašanje kdo?
Kaj je sedaj res? Imajo dovoljenja za prodajo tega čaja v SLO, kdo to sploh pošilja?

pai youyouyou ji
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:34
Pošiljatelj čaja je:
Paiyouji, Birmingham, UK, Promotor za SLO, Prušnikova 12, 1210 Ljubljana.
Paketki so poslani s pošte Ljubljana Šentvid, odkupnina je 38 eur + 1,96 eur zaračuna pošta.

Račun paketku ni priložen, torej gre za prodajo na črno.
Zato tudi nobenih osebnih podatkov ni o prodajalcu, ampak se predstavljajo in podpisujejo izključno kot "Paiyouji Team", uporabljajo yahoo e-mail račun in telefonska je najbrž predplačniški paket, kjer ni mogoče odkriti, kdo je imetnih kartice.
Tako se izognejo morebitni civilni in kazenski odgovornosti, plačevanju davkov, inšpekciji, itd.

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:37
Da ne bi zvenelo, kot da se mi gre za davke. Zanima me zato, ker je toliko prevar na netu, saj veš, od ponaredkov zdravil do vsega živega, zato sem pač zelo nezaupljiva glede tega, sploh pa glede stvari, ki jih vnašaš v telo.
Torej, če si dobila pošto iz LJ, mora biti račun v slovenščini, gor pa napisan sedež, kraj, naslov v SLO. Drži?
Če ne pa res nekaj ne bo v redu.

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:44

Citiram:
pai youyouyou ji
Pošiljatelj čaja je:
Paiyouji, Birmingham, UK, Promotor za SLO, Prušnikova 12, 1210 Ljubljana.
Paketki so poslani s pošte Ljubljana Šentvid, odkupnina je 38 eur + 1,96 eur zaračuna pošta.

Račun paketku ni priložen, torej gre za prodajo na črno.
Zato tudi nobenih osebnih podatkov ni o prodajalcu, ampak se predstavljajo in podpisujejo izključno kot "Paiyouji Team", uporabljajo yahoo e-mail račun in telefonska je najbrž predplačniški paket, kjer ni mogoče odkriti, kdo je imetnih kartice.
Tako se izognejo morebitni civilni in kazenski odgovornosti, plačevanju davkov, inšpekciji, itd.


Hvala, saj se mi je zdelo. Ni nobenega nadzora zdravstvene inšpekcije itd., nobenih testov....in seveda kot ti praviš, tudi nobene odgovornosti.
No, ker jaz čaja ne pijem, se ne bom spuščala še v obstoj britanske firme itd., uporabnicam pa vseeno svetujem previdnost.

Gendana
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 20:28
Ali so ti posti namenjeni za dobrobit uporabnikom ali????...Nekaj me moti...sem malo analizirala, 4 posti na isto temo v petnajstih minutah za isti čaj in istim ciljem....(popljuvat, raztrgat, uničit)

1. post; gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:27

2.post; pai youyouyou ji
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:34

3.post; gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:37

4.post; gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 19:44

Slovenska nevednost in nevoščljivost očitno nima meja....

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 21:03

Citiram:
gihihi

Citiram:
Rihana
Jaz nisem strokovnjak, tako, da bom raje tiho....mi je pa mal čudno, da ti je to en gospod poslal in ne firma???
Jaz sem ga naročila na mailu; paiyouji.plus@yahoo.com , poslali so mi ga iz firme Paiyouji-Ljubljana.


Citiram:
Rihana
Ja, evo; Paiyouji ltd, Registered No. 06829377-YVC Group, Birmingham, UK


Tole je pa čudno. Poglej, če pošiljajo iz LJ in poslujejo tukaj, morajo imeti registrirano to dejavnost pri nas. Na računu ne more biti navedena neka angleška firma, ampak naša, kot npr xxx d.o.o. ali xxx d.d. itd., davek mora biti obračunan in plačan v SLO in naveden na računu, v nasprotnem primeru ti tega iz LJ ni poslala firma ampak vprašanje kdo?
Kaj je sedaj res? Imajo dovoljenja za prodajo tega čaja v SLO, kdo to sploh pošilja?


Daj ti, veleumna gospodična se enkrat za vselej izjasni, kaj TI sploh želiš?!!

Futrat s svojimi nebulozami pojdi kam drugam, če ti bodo verjeli. Si, če ne veš, na forumu Hujšanje in ne na nekem forumu inšpektorata, pa še za njega dvomim, da bi bila zanimiva, saj kvasiš neumnosti prve kategorije. Nobena ti ni o nobenem računu prav ničesar pisala, ti ga pa goniš in goniš in na vsak način nas hočeš tu poučiti, kaj bi moralo biti na njem napisano.

Ti si se odločila, da ta čaj ni zate. Hvala bogu ali komu že, za pravilno odločitev.
Daj napiši s čim ti drugače hujšaš, napiši svoje izkušnje, ker le-te in samo te štejejo; saj veš praksa!

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 21:06
Sem to tudi jaz prej opazila. Kasneje sem ji zgoraj odgovorila.
Ah brez veze, škoda naše energije.
Najbolje, da ignoriramo njene poste.

R

April Rain
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 21:28
Včasih spremljam malce debate po forumu in bom tukaj nekaj dodala, pa upam, da se po meni ne bo usul plaz kritik.

Jaz ne razumem, zakaj vas moti, če nekdo napiše svoje mnenje. Mnenje oz. vprašanje ni bilo žaljivo, ni bilo neprimerno in iz njega smo dobili koristno informacijo.
Forum je odprtega tipa in po mojem mnenju lahko vsak doda k temi svoje mnenje. To forum bogati. Pogovor se širi in bralec dobi več relevantnih informacij.


In kar se tiče prodaje na črno, mene bi pravgotovo motilo, če bi naročila nek izdelek, zanj pošteno plačala, potem pa prodajalec temu primerno ne bi pošteno izdal računa, plačal davka in svojo dejavnosti prijavil. Na ta način jaz kot kupec nisem ustrezno zavarovana, ne morem se nikamor pritožit, če z izdelkom nisem zadovoljna, ne morem izdelka vrnit, ne morem zahtevat nazaj kupnine in bog ne daj, da mi izdelek škoduje in uniči zdravje, nimam še nobene možnosti, da od prodajalca zahtevam odškodnino. In glede na to, da so to pravice vsakega kupca, ne vem, zakaj se na to ne bi smelo opozorit in zakaj se opozorilo na to šteje kot graje vredna obsodba na forumu, zaradi katere se počutite druge ogroženo in ki jo je treba ignorirat.

V življenju se je potrebno naučiti živeti z določeno mero nestrinjanja med ljudmi in življenje bo bistveno lažje.


Pa prijeten večer še naprej.

April Rain

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
06.01.10 22:07

Citiram:
Morski galeb
Sem to tudi jaz prej opazila. Kasneje sem ji zgoraj odgovorila.
Ah brez veze, škoda naše energije.
Najbolje, da ignoriramo njene poste.

R


Saj vem, da me ignoriraš in mi je to boljše, kot neko tvoje zmerjanje brez tehtnih argumentov samo zato, ker sem napisala post, ki ti ni bil všeč. Jaz sem pač drugačna in raje oporekam z znanjem.
Sicer pa že dolgo nisem več veleumna gospodična, kot me imenuješ, ampak strejša gospa z zaključeno fakulteto, ki si je tokom let uspela nabrati nekaj znanja, da mi pač ne morejo prodati ćisto vsega za suho zlato.
Nikomur ne zavidam, saj nimam pojma, kdo to prodaja. Svetovala sem le previdnost, ker gre po vsej verjetnosti za prodajo blaga na črno, kar pomeni dejansko brez vseh kontrol o škodljivosti, lahko z lažnimi deklaracijami in lažno vsebino!
Kar poglejte, celo iz trgovin kot so Mercator itd. morajo umakniti kakšen proizvod. Saj ne bi umrla od njega, ampak kupila ga pa tudi verjetno ne bi? Tukaj pa nekdo nekaj prodaja, angleška firma pošilja iz Lj???? Pa kaj misliš, da je težko dati izdelati in natisniti škatlice za čaj, pa jih nafilat z neko zadevo, ki dejansko učinkuje, a je zaradi škodljivosti v EU prepovedana itd.. Variant je 100 in verjami, taki ne mislijo na tvoje zdravje.
Res ne vem, katere neumnosti prve kategorije sem kvasila kot praviš, razen dejstev, da to tako je, očitno prodaja brez kakršnekoli kontrole, sploh glede zdravja. Če sem pa v zmoti in je vse legalno, zdravju neškodljivo, me pa popravi - vsak se lahko zmoti.

Meni je tudi popolnoma vseeno, če ti ta čaj piješ, a bo morda katera druga raje 2x premislila, predno se ga bo lotila. Jaz res ne bi želela, da bi ga konzumirala moja 16-letna hči.
Morda bom naredila koristno delo, medtem ko se malce dolgočasim, pa brskam po forumih.

Jasno pa, da sem večkrat pogledala, če bo prišla kakšna informacija. Ti nikoli ne gledaš?...ker so ti pač moji odgovori v tako kratkem času tako sumljivi.

Veš, brskam pa po vseh živih forumih, tudi Nosečnost, pa sem že zdavnaj mimo tega, zakaj torej ne bi brskala tudi na forumu Hujšanje?
No pa še zadnji odgovor glede tega kako hujšam. Neham pretiravat s sladkim, in gre dol. Drugače pa ni krize, saj moram sklestiti le decemberskih 1- 2kg.

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
07.01.10 08:32
Lahko maš 3 fakultete, pa še....NE nakladaj nam tukaj o tvoji skrbi, ker te je ena sama laž! Smo odrasle, zrele osebe, ki odločitve sprejemamo same in ne rabimo tvojih zlaganih oblastnih nasvetov!! Sklesti raje višek kil na tvojem jeziku, nas tuki pa pusti na miru !!!!

piff npr.
Re: Paiyouji Plus čaj
07.01.10 16:28

Citiram:
Rihana
Lahko maš 3 fakultete, pa še....NE nakladaj nam tukaj o tvoji skrbi, ker te je ena sama laž! Smo odrasle, zrele osebe, ki odločitve sprejemamo same in ne rabimo tvojih zlaganih oblastnih nasvetov!! Sklesti raje višek kil na tvojem jeziku, nas tuki pa pusti na miru !!!!


Kaj pa je s tabo narobe? A ima čaj stranske učinke?

Vsak po svoje, samo pomisleki od gihihi so čisto upravičeni.
Če se tebi zdijo brezvezno teženje in zlagani oblastni nasveti, tudi prav. Upoštevati ti jih itak ni treba, zato tudi ne razumem, zakaj takšno razburjenje. Ti si se odločila tako, ona pač drugače. Razen, če ta čaj prodajaš in te skrbi upad prodaje, ali pa če si tako občutljiva in zaverovana v svoj prav, da te take stvari tako vržejo iz tira.

Ker imam podobne pomisleke tudi sama, se tudi nisem odločila za nakup tega čaja, čeprav me zelo mika. Sem že nekje na začetku te teme spraševala, če se ta čaj kje dobi tudi v 'navadnih' trgovinah. Pa se ga žal ne, ne pri nas, ne v tujini. Samo preko spleta, kjer pač ni nobene kontrole in garancije.

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
07.01.10 18:09
Ja čaj ma ful stranskih učinkov....najmanj 10 ljudi poznam, ki so po dolgih letih psihoznih diet s tem čajem zmanjšali svojo težo, danes imajo zato lepši dan...je to dober stranski učinek? Stranski učinek je tudi moja koža, ki se je vidno izboljšala, opažam da imam tudi nohte močnejše...evo ti stranskih učinkov!! Zakone in predpise v naši deželi pa že dolgo časa jemljem z rezervo...usmerjajo me v garaško delo in zapravljanje denarja....naše zdravstvo sem pa že nekaj let nazaj črtala z debelo črto....po 6 mesecih preiskav ki so jih izvajali na meni in pisanja antibiotikov, razen znakov gripe pa dobrega stanja krvi niso našli nič...14 dni zatem sem pristala na Golniku, zaradi suma Tuberkuloze, z uničenimi jetri, ledvicami, holesterolom, polna bakterij....takrat so se mi odprle oči...v 1 letu sem se kolikor toliko pozdravila z izključno naravnimi preparati, kupljenimi v tujini seveda...naše lekarne pa prodajajo tablete, uvožene iz Madžarske in pakirane v škatlice z napisom Lek!!!! Moja teta je delala v Leku na pakiranju, tko da.... Hudo, a ne? Te tablete so seveda v lekarni, z vsemi papirji seveda...ej, prerasla sem jez to!!!! Ne ti men tlele, neke butavosti očitat!!! Pa da sem prodajalc, al kaj? Prej bi rekla, da je tep en fajn na rep stopil....Pa hvala bogu, da se da kej po spletu kupit. Da nisi obsojen samo na "navadne" trgovine!! Včasih si mogu v avto pa se vozit in vozit, danes pa klik in je tvoje...in prav ponosna sem da sve si tako različne !!!!!!!!!!!

aqa
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 08:34
Babe zafrustrirane.

aqa
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 08:39
Prehitro oddala.
Vsaka ma svoje mnenje o teh zadevah. Nekomu pašejo čaji pa tablete spet drugemu diete.
Vendarle tudi diete so še kako nezdrave. In vse, ki pravite, da hujšate z pravilno prehrano in zdravo dieto mislim, da mal sanjate in prirejate resnico. U glavnem vsak se sam odloči kaj bo naredil. Ali bo hujšal pa čaj pil ali pa 5x dnevno jedel pa migal. In me jezi, ker vedno dobesedno spljuvate stvari, ki vam ne pašejo. Tud men marsikaj ne paše pa zato ne bom bemtila tu na forumu pa druge prepričevala o nasprotnem. Pa ne govort, da samo poveste svoje mnenje, ker se ga da tudi zelo lepo napisat.

m20
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 14:08
Hej,

imam eno vprašanje, kličem na številko za naročilo čaja pa se mi javlja odzivnik. Je to občiajno ali moram pisati na mail ?Kakšna je razlika med naročanje na yahoo mailu ter gmail. Ker lahko čaj naročiš na obeh naslovih.

Hvala

lp, Maja

prodam_caj
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 16:02
Za 25 Eur prodam pred kratkim kupljen čaj, manjka le ena vrečka. Pustite email, vas bom kontaktirala. Lp.

m20
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 20:17
zakj pa ga prodajate ? ne učinkuje, ali imaste hude stranske učinke.
Saj je original čaj, ni kakšen ponaredek ?

moj mail --- maichika69@gmail.com

lp, Maja

prodam_caj
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 20:44
Me je mikalo, sem ga kupila, vendar so pomisleki glede smiselnosti/varnosti/ kontrole prevladali. Čaj je original, nisem opazila pa nobenih bistvenih učinkov - niti stranskih... Če ga katera itak namerava kupiti ali ga že kupuje, je moja ponudba ugodna, če imate pomisleke pa me raje preskočite.

m20
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 21:31
prosim če me kontaktirate na mail.Da se zmeniva za prevzem. Saj so na embalaži čaja narisane zvezdice a ne ?Itak pa ne morate točno vedeti če ste spila le eno vrečko čaja.

Hvala

lp, Maja

PIKA5
Re: Paiyouji Plus čaj
08.01.10 22:28

Citiram:
Rihana
Ja, evo; Paiyouji ltd, Registered No. 06829377-YVC Group, Birmingham, UK


Rihana, kje si videla ta podatek, pa ne mislit, da kaj napadam, čaj imam tudi sama, in sem ta podatek iskala na škatli in ga nisem našla, pa bi ga rada, zato te prosim, da mi pomagaš. hvala.

lp
pika

qb19996
Re: Paiyouji Plus čaj
09.01.10 10:13
No, jaz uporabljam Paiyouji, sem z njim zadovolna, rezultati so tu. Pa sem glede na pretekle pogovore šla preverit podatke, ki so napisani na priloženem listu

čaj je izdelan po GMP standardu, operativna številka je QB1999-6:
- nikjer na spletu ne najdem podatka, da bi to bilo res, ter da bi taka operativna številka obstajala (razen na reklamnih straneh za Paiyouji čaj),

pri sanitarnem uvozu zdrave hrane je registriran pod številko (1999)No.0221. - tudi tega podatka splet ne potrdi,

V Evropi ima odobreno prosto prodajo pri MHRA in od meseca oktobra 2009 dalje tudi od NHS
- na spletu sem pri omenjenih agencijah pregledovala sezname odobrenih izdelkov, seveda Paiyouji čaja vmes ni bilo.
Mislim, da je vse gor navedeno bolj kot ne izmišleno, preverja pa itak nihče. Glede na način prodaje, kontrole nad tem pravzaprav niti ni.

Poleg tega zavajajo tudi s tem, ko izdelku milo rečejo "čaj", čaj nas pa vse asocira na nekaj dobrega, nekaj kar so pile naše babice iz domačih zelišč zvečer ob kaminu.
V bistvu gre pa za prašek, ki ga streseš v vodo in ne za čaj.

Sama sem dobila pomisleke. Če nekaj vnašam v svoje telo, in očitno ima tako velike učinke, da mi kar zavre apetit in izgubljam težo, bi rada bila prepričana, da je zadeva zdravju neškodliva. V nasprotnem primeru ima kokain menda podobni učinek, pa dvomim, da bi si ga katera vsuvala v čaj zjutraj.

Dobila sem celo pomisleke, da je paiyouji dejansko vsebuje tiste sestavine, ki so navedene na škatlici. Čisto mirno, bi si lahko izmislili tudi tiste.

mojčica
Re: Paiyouji Plus čaj
09.01.10 10:30
Ne bi rada sejala panike, samo pred leti je bil na tržišču v Srbiji zelo učinkovit čaj za hujšanje. Prodaja je tekla za med.

In potem je nekdo naredil raziskavo. Učinkovit (in to zelo!) je bil zato, ker so bile v njem ličinke trakulje, ki so se razrasle v želodcu in človek je dejansko hujšal.

Ko sem to prebrala, sem sama pri sebi sklenila, da NIKOLI v življenju ne poskusim čaja za hujšanje. Izjema je prodaja v lekarnah. Odločitev takrat sicer ni bila težka, saj sem bila suhica Wink

Ampak nekje v meni je še vedno prisoten ta strah, zato sem tudi spraševala za sestavine.

Le še tole napišem, ker vidim, da se mnenja krešejo v obe smeri:
NE GOVORIM, DA JE S TEM ČAJEM KAJ NAROBE, zapisala sem le svoje intimne pomisleke, ki jih imam do teh čudežnih zadev!

***************************************************
Imagine all the people living life in peace ...

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
09.01.10 13:35
A lahko za spremembo slišimo, kako gre tistim, ki hujšajo s tem čajem?

Se mi zdi, da smo ta opozorila in vse s tem povezano že prej dodobra obdelali, mislim, da se je vsaka od nas o tem čaju pozanimala, kolikor se je dalo, v teh zadnjih postih pa ne vidim nobenih novih informacij.

Mislim, da bi bila vsaka izmed nas, ki smo se pač odločile za ta čaj, vesela NOVIH informacij, čeprav morda negativnih, ampak tole prepiranje o že znanih dejstvih pa nima smisla.

gihihi
Re: Paiyouji Plus čaj
09.01.10 13:43
Sama čaja ne uživam, zato nimam podatkov, ampak če veljajo ugotovitve "qb19996", je tole dovolj za prijavo na policijo.
Tu gre najmanj za goljufijo in utajo davkov in če ostane samo pri tem, brez škode za zdravje bo super.

https://cenzura.board-directory.net

Admin


Admin

Rihana
Re: Paiyouji Plus čaj
09.01.10 13:53

Citiram:
PIKA5

Citiram:
Rihana
Ja, evo; Paiyouji ltd, Registered No. 06829377-YVC Group, Birmingham, UK


Rihana, kje si videla ta podatek, pa ne mislit, da kaj napadam, čaj imam tudi sama, in sem ta podatek iskala na škatli in ga nisem našla, pa bi ga rada, zato te prosim, da mi pomagaš. hvala.

lp
pika


Na škatlici, kjer so napisane sestavine čaja imaš napisano firmo YCV Group, pa telefonsko številko...na drugi strani škatlice, kjer piše kako se uporablja so kode, trade mark..rok trajanja...dobila sem pa te podatke zraven škatlice čaja, na priloženih navodilih.....
Pa še tole...občutek imam, da so se tukaj med nami pojavili določeni ljudje, ki jih zanimajo čisto druge stvari, kot pa naši komentarji ....zato, se jez iz te teme umikam.
Pljuvanje, soljenje pameti, žalitve....ne, to ni zame.

Vsem, ki pa ste na poti izgube viška kg s čajem al pa brez, sporočam;
Ne obupajte, USPELO vam bo !

moja izkušnja
Re: Paiyouji Plus čaj
12.01.10 11:57
Ker je ena zgoraj vprašala o tem ,kako gre tistim, ki hujšajo s tem čajem, bom napisla svojo izkušnjo.
Najprej sem popila 12 vrečk in bila nad rezultati zelo zadovoljna:-3,5 kg. Potem sem za nekaj dni prenehala s pitejm, ker me je tiščalo v želodcu in sem imela vsak dan drisko. Takoj po prenehanju, se mi je vrnil apetit 100 na uro. Po nekaj dnevih sem s pitjem spet nadaljevala vsak drugi dan, vendar se mi zdi, da sploh ni učinkoval, morda zjutraj še, zvečer pa me je popadala volčja lakota.
Če povzamem, zredila sem se ponovno na moje prejšnje kile.
Kar pa me je najbolj čudilo je pa to, da je čaj nekako vplival tudi na moje razpoloženje v pozitivnem smislu. Bila sem polna energije, z lahkoto sem opravila marsikaj, običajno pa se vlečem kot megla. Prav zato si mislim (toj e seveda samo moj pomislek) da je v tem čaju še kaj "nerazčiščenega".
Zdaj se bom s svojo težo morala spopasti na standardne načine: manj hrane, več gibanja.

LP

LUNA07
Re: Paiyouji Plus čaj
12.01.10 20:33

Citiram:
LUNA007
Pikapoka in vse, ki me sprašujete v kolikem času je šlo koliko kil dol....
Jaz v prvi vrsti mislim, da je važno da gredo kilogrami dol...to pomeni proč, da jih ni več...da se ne vrnejo čez mesec ali dva....in mislim, da tukaj ni tako važen čas, čeprav jaz nisem oseba ki bi bila zadovoljna z izgubo 1-2 kg na mesec. Me pa vseeno moti to vprašanje "v koliko časa koliko kg?"
Jaz sem izgubila v 1mesecu 4kg in v naslednjem še 4, to pa je bil tudi moj cilj. Pri višini 162 cm in mojih 44 letih in delu, ki je seveda 8 ur na dan sedeče,je teh 8 kg viška prekleto težko izgubiti !!! Z dietami se mi ni obneslo, ker mi je apetit vedno prevladal. Zdržala sem 3-4 dni, zatem, pa najbrž pojedla več, kot bi normalno, pa še na pol nora sem postala v teh dneh. Tečna in obsedena od ure in kaj lahko kdaj pojem!! zgodilo se mi je, da sem hrano še sanjala!! No tale čaj mi je pa pomagal in mi še pomaga (občasno) Zakaj? Zaprl mi je apetit, v začetku prvih 10 dni, ga sploh ni več bilo, kasneje pa toliko, da sem se z lahkoto držala diete naprej. In v 2 mesecih pitja čaja se mi je pogled na hrano tako spremenil, da je težko verjeti, ampak je res. Kos torte katerega bi prej pojedla tudi v miže, me zdaj sploh ne gane. Seveda si privoščim tudi sladko razvajanje, ampak še to mislim da bolj iz navade, kot iz želje. Pijem veliko vode, katere prej sploh nisem. Prej sem živela od sokov, voda mi je bila "brez veze", zdaj so mi sokovi "brez veze". Kar pa se tiče telovadbe naj povem, da je nisem izvajala. Nobene. Sem zelo len človek namreč. Sem pa opazila, da se mi zdaj, po izgubljenih kilogramih kar pojavlja neka želja po telovadbi, to pa si razlagam tako, da imam zdaj, ko lahko nosim ozke kavbojke in oprijete majice, tudi željo utrditi telo. Saj veste kaj mislim...da se tisto ne bi treslo vsak dan bolj...in zdaj imam to željo, ker če mi je uspelo teh 8 kg izgubiti zakaj mi nebi tudi to....Škatlica čaja pa bo najbrž pri meni doma vedno, svetovali so mi, da za vzdrževanje teže v primeru, da se mi pojavi kak teden prekomernega apetita, pijem 4-5 dni čaj in apetit tako spet umirim. Ampak tistega velikega apetita ni in res verjamem da ga še dolgo ne bo, kot sem rekla prej; pogled na hrano se mi je zelo, zelo spremenil! In to je tisto glavno, kar si ljudje z viškom kg želimo, kajne? In zato bo ta čaj pri meni vedno na 1.mestu!

Pa srečno vsem


To je pa moja izkušnja....od tega posta je minilo 2 meseca, kg se niso vrnili, ker se mi je odnos do hrane zelo spremenil, spremenilo se mi je tudi življenje. Kupiti majico, ki pokriva tisto kar čez visi ali pa kupiti majico, ki objame pas...to pa je moja izkušnja! In še sem živa, zdrava in raka tudi nimam...in tole kar berem tukaj mi je smešno, ker je ta čaj kakor jaz vem že 2-3 leta v prodaji povsod po svetu, sama sem najdla sigurno 10 trgovin v Austriji, Nemčiji in Angliji, Franciji....drugje nisem iskala. Za čaj mi je povedala prijateljica iz Francije, ki je z njegovo pomočjo izgubila 25 kg!!!! Ko pa pride v Slovenijo, je pa kar naenkrat strup.

"Modri galeb", kako pa kaj tvoje zdravje? Saj si še živa, ne?

LP

log
Re: Paiyouji Plus čaj
13.01.10 16:06
eno bebasto vprašanje, pa vendar...
kakšne barve mora bit ko prašek zmešam z vodo. Enkrat je bil pink, drugače pa bel. ???
ne vem v čem je fora.

didika55
Re: Paiyouji Plus čaj
13.01.10 20:06

Citiram:
log
eno bebasto vprašanje, pa vendar...
kakšne barve mora bit ko prašek zmešam z vodo. Enkrat je bil pink, drugače pa bel. ???
ne vem v čem je fora.


Jaz sem enkrat dala skodelico s čajem pogret v mikrovalovko, pa je ratal roza in potem, ko sem uporabljala samo še toplo vodo iz pipe, je bil pa vedno bel. Sem pa zelo zadovoljna z njim.

log
Re: Paiyouji Plus čaj
15.01.10 10:28
hvala. verjetno bo to ja, ker sem takrat vodo zavrela.
jaz ga ne pijem vsakdan, ker nisem nič lačna in nemorem jest kaj, kar pa spet ni ok.

nenanov
Re: Paiyouji Plus čaj
15.01.10 13:37
tudi jaz sem danes prvikrat zčela pit ta čaj pa ne vem imam zelo čuden občutek kot bi imela malo omotice in kakor da bi se mi hotle trest roke in na desni strani ledvic kot bi me hotelo bolet pa ne vem a je to od čaja

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
16.01.10 00:11
Poskusi za začetek samo s polovico vrečke čaja, pij veeeeeeeliko tekočine, proti tresenju pa košček čokolade, žlička medu, bonbon, še bolje na cca 1 uro 1 mandarino ali 1/2 pomaranče ....

R

nenanov
Re: Paiyouji Plus čaj
18.01.10 21:42
a lahko ta čaj zmešam v navadni čaj in spijem zjutraj

Butterfly
Re: Paiyouji Plus čaj
19.01.10 20:43
Čao!

Jaz prodajam ta čaj, ostalo mi je še 13 vrečk. Kakor sem preračunala, pride 1 vrečka okoli 1,94...eur. Za škatlico sem dala 35 eur. Tako da je cena 25 eur oz. po dogovoru, če katero zanima.
Čaj mi je sicer učinkoval, kakor so nekatere že napisale, ampak že tako imam zelo nizek pritisk, to mi ga je pa še znižalo, posledice tega so pa vrtoglavice. Žal mi tudi kava ne pomaga pri zvišanju pritiska, imam s tem probleme že nekaj let. Mi je pa čaj odsvetovala zdravnica samo zaradi mojega nizkega pritiska. Bi ga še z veseljem pila, ampak je moje zdravje pa počutje na 1.mestu. Saj drugače bi te vrtoglavice "spregledala", ampak opravljam odgovoren poklic ( zdravstvo ), zato ne želim reskirati. Drugače imam pa o Paiyouji čaju samo + mnenje.
Moj kontakt: ljubim.svet@gmail.com

delila
Re: Paiyouji Plus čaj
21.01.10 10:25
A prodajaš tale čaj?

[cgi.ebay.co.uk]

Butterfly
Re: Paiyouji Plus čaj
21.01.10 11:02

Citiram:
delila
A prodajaš tale čaj?
Je že prodan.


medika75
Re: Paiyouji Plus čaj
22.01.10 09:05
Živjo,
se še jaz oglašam.
Spila sem že 6 vrečk čaja in moram reči, da je vse super. Imam več energije, lakote sploh ne čutim (se moram prav prisilit, da sploh kaj pojem). Res pa je, da spijem veliko vode, več kot dva litra, vmes pa še kak čaj in belo kavo. Sladkarije mi sploh ne dišijo, prej pa sem zvečer lahko zmazala celo 100 g čokolado.
Lakote tudi zvečer ne čutim, čeprav vseeno nekaj malega pojem, ker ponavadi ugotovim, da od kosila (ki je skromno) sploh nisem nič jedla, le pila vodo ali čaj.

Skratka, sem navdušena, po tehtnici sem izgubila slaba 2 kg, kar je pa najpomembneje, nič več se ne prenažiram zvečer.

Skrbi me le, ali se bo apetit po končani kuri vrnil, upam, da bom takrat zdržala z voljo.

Imam pa še vprašanje: ALi ste po končani kuri takoj začele znova, mogoče le s polovično vrečko, da se apetit ne povrne?

Lp

hujšanje
Re: Paiyouji Plus čaj
22.01.10 12:39
hey,

danes sem brala vse o tem čaju, me pa zanima če se še vedno čaj dobi in kok se ga da naročiti?ker mi ti kg delajo zadnje čase vlke skrbi. zahvaljujem se vam za odgovore.

Lep pozdrav...

vsem v vednost
Re: Paiyouji Plus čaj
22.01.10 12:52
Švicarska agencija za terapevtske izdelke močno odsvetuje uporabo tega čaja, več spodaj (tudi link)

Swissmedic identifies dangerous substances in slimming products claimed to be herbal
Bern, 27.03.2009 - Swissmedic, Swiss Agency for Therapeutic Products, has recently analysed samples of seized imports of herbal slimming products. A total of 13 samples of 10 different products were investigated for synthetic active substances and heavy metals. Over half of them contained non-declared synthetic ingredients and are thus classified as potentially dangerous falsified medicines. In addition, and in Swissmedic's opinion, this constitutes deliberately confusing users of these supposedly natural slimming products.

Swissmedic is more and more frequently receiving reports of falsified slimming products from other health authorities. The following list of slimming products containing non-declared Sibutramin, Phenolphthalein, Rimonabant or Phenytoin has been received from foreign regulatory authorities (USA, Canada, Singapore, France, Austria and Bulgaria) since the beginning of 2008. Although Swissmedic has not yet discovered these products on the Swiss market, it is strongly warning against their use:
2 Day Diet
3 Day Diet
3x Slimming Power
7 Day Herbal Slim
7 Diet Day/Night Formula
999 Fitness Essence
Best Life Fat Burning Capsules
Extrim Plus
Fatloss Slimming
GMP
Hanguo shoushen yihao
Healthily Slim
Imelda Perfect Slim
Japan Lingzhi 24 Hours Diet
Meizitang
Miaozi Slim
Natural Lasmi and Slim 3 in 1
Paiyouji
Perfect Slim
Phytoshape
Proslim Plus
Relacore
Royal Slimming Formula
Slim 3 in 1
Slim Express 360
Slim Pure
Slimtech
Somotrim
Superslim
Tripleslim
Venom Hyperdrive 3.0


[209.85.129.132]

dalilaa
Re: Paiyouji Plus čaj
22.01.10 13:10

Citiram:
hujšanje
hey,

danes sem brala vse o tem čaju, me pa zanima če se še vedno čaj dobi in kok se ga da naročiti?ker mi ti kg delajo zadnje čase vlke skrbi. zahvaljujem se vam za odgovore.

Lep pozdrav...


Jaz sem ga danes dobila, naročila sem ga po tel 030 399-102 od Slovenskega posrednika.
Lahko ga naročiš tudi po mejlu....naslov boš našla na ebay linku, ki je pripet nekaj postov zgoraj.
Spila sem 1 vrečko, (meni osebno je brez okusa, kot malo bolj bela voda ) tako, da o učinku še ne morem pisat....se pa javim v prihodnje!

v vednost
Re: Paiyouji Plus čaj
22.01.10 13:14
Švicarska agencija za terapevtske izdelke močno odsvetuje uporabo tega čaja.
Več spodaj.


[209.85.129.132]

pekit
Re: Paiyouji Plus čaj
23.01.10 09:35

Citiram:
v vednost
Švicarska agencija za terapevtske izdelke močno odsvetuje uporabo tega čaja.
Več spodaj.


[209.85.129.132]


V vednost;
odsvetuje se uporaba Kitajskega Paiyouji čaja, ker ta čaj obstaja v kopijah, ki so narejene iz sintetičnih sestavin in brez oznake proizvajalca ni pa to obvestilo za angleški Paiyouji Plus čaj, ki je naraven in dovoljen.

v vednost
Re: Paiyouji Plus čaj
23.01.10 11:58

Citiram:
pekit

Citiram:
v vednost
Švicarska agencija za terapevtske izdelke močno odsvetuje uporabo tega čaja.
Več spodaj.


[209.85.129.132]


V vednost;
odsvetuje se uporaba Kitajskega Paiyouji čaja, ker ta čaj obstaja v kopijah, ki so narejene iz sintetičnih sestavin in brez oznake proizvajalca ni pa to obvestilo za angleški Paiyouji Plus čaj, ki je naraven in dovoljen.


Piše kje...? O kitajskem čaju ni besede, ampak le o Paiyouji čaju. Katera agencija, institucija je preverila sestavine vašega čaja? Slabo vam je, prebava itn ......... dejte no, zadeva ni tako nedolžna.

ditka@,
Re: Paiyouji Plus čaj
23.01.10 15:18
Sama bi morala krepko shujšat, zato me zanimajo izkušnje tistih, ki ta čaj uporabljajo dlje časa.
Kakšno je počutje po več mesečni uporabi? Glede na to, da ste količino hrane krepko zmanjšale, ali ste imele vrtoglavico ali občutek ošvohelosti?
Vsake vaše izkušnje bom vesela.Hvala.

Minca Binca
Re: Paiyouji Plus čaj
24.01.10 11:38
Evo, še moja izkušnja - po temeljiti raziskavi o PP čaju sem se tudi sama odločila, da ga ne pijem več.
Res je, da v prvih dneh izjemno zmanjša apetit, obenem pa se pojavijo vrtoglavice, huda žeja, čudni občutki, kot da gredo vse dlake in lasje pokonci, prebava se ustavi, slabost, nespečnost itd. Govorim zase.
Seveda sem shujšala, saj nisem imela apetita, prav fajn se mi je zdelo prve dni, brez hrane sem bila polna energije, potiho sem celo upala, da ko bom popila celotno škatlico čaja, da se mi bodo spremenila prehranjevalne navade...utopija, a človek pač vedno upa.
Po vsem prebranem o čaju pa se s svojim zdravjem ne nameravam več igrati. Ob naročilu čaja je seveda čudno, da se naroči preko maila in še to yahoo oz. preko gsm številke, brez računa, brez registriranega podjetja. Škatlica je resda angleška, a kljub temu vse le ni tako čisto kot vsi skušajo prikazati. Če bi bilo, bi bilo poslovanje PP transparentno, čaj pa bi bilo moč kupiti v lekarnah oz. trgovinah, torej v prosti prodaji.

To so, kot rečeno, moje izkušnje. V bodoče bom v želji po hitri in nemučni izgubi kilogramov raje dvakrat premislila. Ni ga čez zdravo hujšanje-prehranjevanje z veliko gibanja.

Srečno!

Vrena
Re: Paiyouji Plus čaj
24.01.10 17:53

Citiram:
v vednost
Švicarska agencija za terapevtske izdelke močno odsvetuje uporabo tega čaja.
Več spodaj.


[209.85.129.132]


Ne matraj se več, te babnice so se pripravljene za manjšo rit brez muke tudi zagiftat.

katarinca 33
Re: Paiyouji Plus čaj
24.01.10 20:31
Pozdravljene, toliko žensk, ki ta čaj kopuje pa ni več pozitivnih odgovorov... mal čudno...
ali pa hvalijo ta čaj x ljudje ki so za to plačani.... Ne se raje zajebavati preko neta z temi zadevami. Zdravje je le zdravje... Boljše da spijete kak špricer ali pivo... pa se sami s seboj mal pomenite, da bi bila najboljša dieta manj "žri" ! lp

LoLiTaaa Smile
Re: Paiyouji Plus čaj
24.01.10 20:46

Citiram:
katarinca 33
Pozdravljene, toliko žensk, ki ta čaj kopuje pa ni več pozitivnih odgovorov... mal čudno...
ali pa hvalijo ta čaj x ljudje ki so za to plačani.... Ne se raje zajebavati preko neta z temi zadevami. Zdravje je le zdravje... Boljše da spijete kak špricer ali pivo... pa se sami s seboj mal pomenite, da bi bila najboljša dieta manj "žri" ! lp


Dj, če nimaš kj bolj pametnga delat... Lej, enim pač pomaga, drugim očitno ne, itak pa dandanes nobena stvar ni več "varna"....tud če kupiš bio jabolke, še ne pomen, da so res BIO...vsepovsod so E-ji....ko pa kontracepcijske jemlje skor vsaka ženska, pa ne bo noben nič pametoval??? Tud tle je velik stranskih učinkov, samo PREBRATI JE TREBA!!! Vsako zdravilo, vsa hrana in pijača v tgovini...ni 1OO% zagotovljeno, ja???
sem se razpizdla, ker delate iz muhe slona...Lej, če boš spila ti 18 vrečk tega čaja, oz. šla čez to "kuro" še 1x ali 2x, ne bo nič škodljivega. Bilo bi seveda drugače, če bi to pila več let vsak dan...takrat bi bilo pa verjetno že res kaj narobe. Tako da...se vrnem na kontacepcijske tabletke...tudi če jih jemlješ, se vsaj na 7 let IZREDNO SVETUJE, da prekineš z jemanjem vsaj za LETO DNI... To si vedela??? Dvomim...
Drugič raje obtožuj potem, ko 1Ox premisliš, in prečekiraš malo naokoli...pa tudi internet oz.splošni članki v revijah niso 1OO% zanesljivi...poišči STROKOVNO literaturo, pa bo!

katarinca 33
Re: Paiyouji Plus čaj
25.01.10 12:11
Ti boš pametna ja Smile Ti ziher prodajaš ta odpad v tem prahu:) To pa 100% Tak, da dieta je res najboljša da se kontroliraš ne pa te varjante od pometenih prahov ponaretih... lp:)

mikula
Re: Paiyouji Plus čaj
25.01.10 23:02
Najboljš je, da se greš ene tri-dnevno dieto in pol četrti dan poješ vse, kar je u hladilniku, a ne?
Pa iz kjerih rovt si ti pokukala? A smo u Evropi al neki Tanguziji...pa še tam kaktuse žvečjo, da jim apetit zablokira....al je kaktus tud strup??? Tud če ni, bi pri nas ratal...aja, govorim pa o Hoodia kaktusu..ker teb itak ne bo jasn, kaj tle čvekam...

Ribica112
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 08:48
Pozdravljene!

Ker sem tukaj gor zasledila kar nekaj stvari, ki ne držijo v zvezi s čajem Paiyouji Plus, sem se odločila, da napišem svojo izkušnjo. Pri meni nikakor ne deluje negativno. Pojavljajo se neresnične izjave na tem forumu. Če bi ta ženska, ki komentira, da Švicarska agencija prepoveduje ta čaj vedela koliko škodljivih stvari je v mleku, ki bi naj bilo zdravo, pa v jogurtih, ki imajo dva meseca rok uporabe, bi se zamislila nad to izjavo. Saj čaj, Čang šlang tudi ni bil zdrav pa so ga naše babice pile že leta nazaj, pa še zdaj živijo.
Glede čaja Paiyouji Plus pa moram povedat samo dobre izkušnje. Nimam suhih ust, niti ne zapira, apetit resnično izgine, na pritisk mi nekaj ne vpliva, kljub temu, da imam visok pritisk, pulza ne poveča. Dobra stvar pa je, da če se redno giblješ kile kar kopnijo.

v vednost
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 14:04

Citiram:
Ribica112
Pozdravljene!

Ker sem tukaj gor zasledila kar nekaj stvari, ki ne držijo v zvezi s čajem Paiyouji Plus, sem se odločila, da napišem svojo izkušnjo. Pri meni nikakor ne deluje negativno. Pojavljajo se neresnične izjave na tem forumu. Če bi ta ženska, ki komentira, da Švicarska agencija prepoveduje ta čaj vedela koliko škodljivih stvari je v mleku, ki bi naj bilo zdravo, pa v jogurtih, ki imajo dva meseca rok uporabe, bi se zamislila nad to izjavo. Saj čaj, Čang šlang tudi ni bil zdrav pa so ga naše babice pile že leta nazaj, pa še zdaj živijo.
Glede čaja Paiyouji Plus pa moram povedat samo dobre izkušnje. Nimam suhih ust, niti ne zapira, apetit resnično izgine, na pritisk mi nekaj ne vpliva, kljub temu, da imam visok pritisk, pulza ne poveča. Dobra stvar pa je, da če se redno giblješ kile kar kopnijo.


In nad čem naj se zamislim? Navedla sem le izjavo Švicarske agencije.
Argument o zdravi hrani in o pojmu kaj je zdravo, ni na mestu. Kaj je zdravo, je res vprašanje. A ne v tej debati, saj tu gre za to, da nihče ne kontrolira sestavin tega čaja, nihče točno ne ve, kaj je v njem. Za nadzor gre, za preverjanje. Če je kaj mleku npr. Lj.mlekarn dodano, je to preverjeno dodano. Vsebnost XY v mejah dopustnosti od W do Q. Tu tega ni. In lahko imaš tudi mal marihuane zraven....pa to najbrž še ni najslabša možnost .-)
Argument o Čang šlangu in preživetju babic pa .....ni argument.

Ribica 112
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 14:15
Misliš si, da si najpametnejša na tem forumu, če še nisi opazila so na tem seznamu skoraj vsi pripomočki za shujšat. Pa dober argument je Čang šlang, brez skrbi, pa na čaju tudi piše kaj je noter na embalaži, prvo se prepričaj kaj govoriš pol pa piši tja, kjer ti bo kdo kaj verjel. Na mnenje drugih se ne oziraš, seveda, če maš vedno vse prav. Si zelo zelo """brihtna""".

v vednost
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 15:01

Citiram:
Ribica 112
Misliš si, da si najpametnejša na tem forumu, če še nisi opazila so na tem seznamu skoraj vsi pripomočki za shujšat. Pa dober argument je Čang šlang, brez skrbi, pa na čaju tudi piše kaj je noter na embalaži, prvo se prepričaj kaj govoriš pol pa piši tja, kjer ti bo kdo kaj verjel. Na mnenje drugih se ne oziraš, seveda, če maš vedno vse prav. Si zelo zelo """brihtna""".


Čaja patra Ašiča, iz samih zdravilnih rožic narejenega, že ni na tem seznamu...
Zaključujem brezplodno debato, ker jo ti ravno ne obvladaš, ampak začneš takoj z diskreditacijo.

Ribica112
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 15:09
Prav imaš, kje pa najde tlko zdravilnih rožic v naši umazani naravi????? Še en dokaz, da se delaš najbolj brihtno. Škoda besed zate. Se jaz umikam za vselej od takih, ki samo ogovarjajo, to je forum o Pauiyouju ne pa o varnosti, ki jo trostite tukaj gor, če vam ni všeč ne komentirajte tukaj gor, ker mene tudi zanimajo izkušnje s tem čajem ne pa nasveti o nezdravi stvari. Vsak se sam odloči kaj bo delal in kako bo hujšal.

mimoidoča
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 15:44

Citiram:
Ribica112
Prav imaš, kje pa najde tlko zdravilnih rožic v naši umazani naravi????? Še en dokaz, da se delaš najbolj brihtno. Škoda besed zate. Se jaz umikam za vselej od takih, ki samo ogovarjajo, to je forum o Pauiyouju ne pa o varnosti, ki jo trostite tukaj gor, če vam ni všeč ne komentirajte tukaj gor, ker mene tudi zanimajo izkušnje s tem čajem ne pa nasveti o nezdravi stvari. Vsak se sam odloči kaj bo delal in kako bo hujšal.


Znaš angleško? Poglej tole, samo za stik z realnostjo:

[archives.cnn.com]
[www.cvshealthresources.com]

Bucubuc
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 20:52
Ajde, "Ribica112", meni gre blazno na roke, ker:

...so zdravili za hujšanje reductil in sibutramin lek vzeli iz prometa...

bo strank še več. Resno premišljujem, da bom začela mešati svoj Paiyou čajček, saj tega nihče ne kontrolira...malce strihnina tudi pomaga shujšati, pa kakšna jajčeca glist, koka je tudi fajn.....morda bom pa takrat, ko bom brez keša zmiksala kaj še bolj učinkovitega in vam prodajala....naivnih strank bo očitno več kot dovolj, konzumirati ste pa itak pripravljene čisto vse....hja, pa prek neta bo šlo, da me ne najdejo.
Ja, ja, pa škatlice bodo roza barve s tremi srebrnimi zvezdicami, samo ta bo pravi, originalno moj, ponaredki morda ne bodo vsebovali jajčec trakulje.

Pa dober tek vsem!

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 21:36

Citiram:
Ribica 112
Misliš si, da si najpametnejša na tem forumu, če še nisi opazila so na tem seznamu skoraj vsi pripomočki za shujšat. Pa dober argument je Čang šlang, brez skrbi, pa na čaju tudi piše kaj je noter na embalaži, prvo se prepričaj kaj govoriš pol pa piši tja, kjer ti bo kdo kaj verjel. Na mnenje drugih se ne oziraš, seveda, če maš vedno vse prav. Si zelo zelo """brihtna""".


Ribica, škoda energije za take nebuloze, ki jih meče ven sicer le ena oseba z več izmišljenimi niki. Če želiš, mi piši na zasebno sporočilo.

Lepo se imej!

Ribica112
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 21:44
Saj sem že opazila ja, da je ista oseba. Zato pa več ne bom nič pisala, ker se mi zdi primitivno, da nekdo ne spoštuje mnenja drugače mislečih. Kje pa te lahko kontaktiram Morski galeb?

Bucubuc
Re: Paiyouji Plus čaj
26.01.10 22:24
Ni res! Krivica, z onimi zgoraj razen mišljenja nimam nič skupnega. Pa bolj brihtna sem, ker sem odkrila tržno nišo in bom začela delat svoj čajček SuhiYoui, pa najela bom 3 študentke, da bodo pisale semle pa v vse SLO forume:

....ne čutim lakote, celulit se topi, kile padajo, moja koža cveti, gube so izginile...

Tako, pozdravček vsem.

katarinca 33
Re: Paiyouji Plus čaj
27.01.10 00:49
hehehe Bucubuc, ti si faca. hehe evo mene, boma skupaj delale? Kaj te misliš ti, ko zagovarjajo to sami delajo! Pa lepo služijo... bi midve probale kak prahec naredit par kil ga mama dosti:) Javi se kaj.... pa bojo hujšale, pa se prelepo počutile... te ko folk prepričujejo! Nisem nesramna, ampak ste res vsiljive ene hehe lp

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
27.01.10 19:40

Citiram:
Ribica112
Saj sem že opazila ja, da je ista oseba. Zato pa več ne bom nič pisala, ker se mi zdi primitivno, da nekdo ne spoštuje mnenja drugače mislečih. Kje pa te lahko kontaktiram Morski galeb?


Joj joj, ti bi se morala registrirati, potem bi si pa lahko pisali pod "zasebna sporočila" (zgoraj imaš več rubnik).

R

obiskovalec
Re: Paiyouji Plus čaj
27.01.10 21:37
Vse Bucubuce, Ribice, Ghigice, Vsevednice in ostale, ki se vam od čaja vrti, vam je slabo in skorajda že imate raka...ki tukaj na veliko z neresničnimi in prirejenimi informacijami opozarjate člane tega foruma pred uporabo Paiyouji Plus čaja in se iz njih po domače rečeno "delate norca" sprašujem; S kakšnimi opozorili boste nas presenetile čez mesec dni, ko bo čaj na prodajnih policah
v lekarnah?? Ker čaj BO na prodajnih policah v lekarnah...

Bucubuc
Re: Paiyouji Plus čaj
27.01.10 23:47

Citiram:
obiskovalec
Vse Bucubuce, Ribice, Ghigice, Vsevednice in ostale, ki se vam od čaja vrti, vam je slabo in skorajda že imate raka...ki tukaj na veliko z neresničnimi in prirejenimi informacijami opozarjate člane tega foruma pred uporabo Paiyouji Plus čaja in se iz njih po domače rečeno "delate norca" sprašujem; S kakšnimi opozorili boste nas presenetile čez mesec dni, ko bo čaj na prodajnih policah
v lekarnah?? Ker čaj BO na prodajnih policah v lekarnah...


Šit, "katarinca 33", tale nama je pa konkurenca, on ziher prodaja Paiyou Plus! Si videla tisti njegovi veliki BO?
Ti povem, da je kakšen mafiozo, da mu bo tole ratalo spraviti v lekarne. Si predstavljaš, prvi in edini v EU-ju bomo. Ma, po moje je nevaren, zato bom jaz raje za kakšen mesec mrknila s cene, da mi ne vlije kakšne trojne doze Paiyou čajčka v usta.
Ma, res kriza, kaj sem šla čvekat tole o študentkah.......pa saj vemo, da jih ogromno dela tako. Pa kako hudiča bi drugače sploh kaj prodali?

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
28.01.10 14:32
Tole s poštnino iz Anglije ni čisto tako, kot pravi Sarah 6.
Tudi sama sem dolgo živela tam in še vedno ogromno naročam iz UK in je poštnina odvisna izključno od posameznega prodajalca, torej spletne strani, vključno z ebay uk, ne pa nujno od teže.
Skratka, sem že tudi kaj dobila brez plačila poštnine, sicer pa poštnina, kot rečeno, varira od prodajalca do prodajalca - nekateri imajo takoimenovano "flat rate" ne glede na število kupljenih izdelkov, nekateri resnično določajo ceno po teži itd., na naročeno pa še NIKOLI nisem čakala mesec dni ali več, vse je prišlo v roku enega tedna ali največ dveh.
Res so priporočene pošiljke dražje in dobra stran je možnost sledenja, ne bo pa paket zaradi tega nič hitrejši !!!! Skratka treba si je vzet čas in malo presurfat po netu in najti najugodnejšo možnost. Sama sem do zdaj imela srečo in se ni še nobena pošiljka izgubila, čeprav večina ni bila poslana priporočeno. Glede ebaya je pa dobra stran, če plačaš preko paypala (se strinjam s Sarah in toplo priporočam), da ti v primeru, če pošiljke ne dobiš, krijejo škodo do 500 GBP.

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
28.01.10 14:46

Citiram:
Sarah 5
Mi gre tko na smeh ko tole berem....4 leta sem živela v Angliji, takih pripomočkov je v Angliji ogromno in čisto normalno je da si ljudje v današnjem času pri tem tempu življenja, pomagajo tudi na tak način...ta čaj sem pa jaz kupila v Londonski lekarni že pred letom dni....[/qu
----------------------------------------------------------
Pa še tole - Sama se ne spomnim, da bi v Angliji v lekarni kdaj zasledila ta čaj, čeprav sem bila pogosto stranka v lekarnah, bodisi pri "chemistih" ali v "pharmacies", je pa tudi res, da ga v lekarnah tudi nikoli nisem iskala. Ko sem še živela tam sem ga kupila preko spletne strani, ki pa zdaj menda ne deluje več.
Bom pa skušala ugotovit, če ga res prodajajo v lekarnah in sporočim, ko kaj izvem.

Sicer se pa, prosim, nehajte prepirat o tem.

Tiste, ki nam, uporabnicam čaja, želite dobro in nas svarite, hvala, čeprav smo se pred tem, verjamem vsaj, pozanimale o pro in kontra, kolikor se je pač dalo, ostale, ki ga uživate pa pridite na plano z izkušnjami.
Mislim, da forum tudi obstaja za to, da si izmenjavamo tako pozitivne kot negativne (upam, da čimmanj) izkušnje, ne pa da se obmetavamo z žaljivkami in prepiramo.

LP vsem


LoLiTaaa Smile
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 01:16

Citiram:
Bucubuc

Citiram:
obiskovalec
Vse Bucubuce, Ribice, Ghigice, Vsevednice in ostale, ki se vam od čaja vrti, vam je slabo in skorajda že imate raka...ki tukaj na veliko z neresničnimi in prirejenimi informacijami opozarjate člane tega foruma pred uporabo Paiyouji Plus čaja in se iz njih po domače rečeno "delate norca" sprašujem; S kakšnimi opozorili boste nas presenetile čez mesec dni, ko bo čaj na prodajnih policah
v lekarnah?? Ker čaj BO na prodajnih policah v lekarnah...


Šit, "katarinca 33", tale nama je pa konkurenca, on ziher prodaja Paiyou Plus! Si videla tisti njegovi veliki BO?
Ti povem, da je kakšen mafiozo, da mu bo tole ratalo spraviti v lekarne. Si predstavljaš, prvi in edini v EU-ju bomo. Ma, po moje je nevaren, zato bom jaz raje za kakšen mesec mrknila s cene, da mi ne vlije kakšne trojne doze Paiyou čajčka v usta.
Ma, res kriza, kaj sem šla čvekat tole o študentkah.......pa saj vemo, da jih ogromno dela tako. Pa kako hudiča bi drugače sploh kaj prodali?


Matr ste ve2 budale ene! ne vem kok ste stare, ampak po pisanju vama ne bi dala več ko 15 let. Če vama kej ne paše, ne rabte tle pametvat, ja? Ta tema se ni odprla zato, da bojo taki primitivci, kot ste vedve težile neki brez veze, kr sam pozornost iščeta. Pejta rajš se učit za šolo, ker res močno dvomim, da ma katera od vaju šiht, da ma tkole čas bluzit. Bo več koristi, ko pa tkole. Pozornost rajš iščite pod drugo temo oz. SVOJO odprite. naslov: Hej, folk! Rabim pozornost, maš čas?
K same iz sebe budale delate. Psiholog bi vaju ziher vprašu, če nista imeli dovolj ljubezni v otroštvu...

črna
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 07:49
Pozdravljene vse na forumu!

Na podlagi mnogih prebranih komentarjev in mnenj o čaju, sem se odločila, da tudi jaz probam zgubit kak (kilo)gramček z njegovo pomočjo. Naročila sem ga in danes pijem (pravkar) 1. vrečko čaja. Okus mi ni nič všeč, moram priznat... jutri bom prašek verjetno pomešala v kak planinski čaj z limono... brez sladkorja, seveda Smile

Pa da vidimo, kak bo efekt pri meni... se znova oglasim čez par dni!

Lep dan!

kisskiss
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 09:34
Ker se je stanje umirilo, tudi jaz prispevam moj komentar. Na čaju smo tri v družini. Jaz, sestra in mama. Zelo zanimivo je bilo opazovanje, kako smo različno sprejemale čaj. Okus; meni in mami u redu, sestra si ga je sladkala z medom in limono in se zraven pačila. Učinki v prvih dneh: jaz sem občutila učinek že prvi dan, mama in sestra 3 dan. Težave; jaz sem prvo in drugo noč malo težje zaspala, mama in sestra brez te težave. Vse tri pa smo spile ogrooomno vode in še dobro, da imamo v hiši 2 kopalnici...Je pa že v prvem tednu, bilo pri vseh treh očigledno, da čaj deluje. Hladilnik se ni odpiral na 10 minut, sladkarije so ostale nedotaknjene (vmes je bil tudi veseli december!!), smo pa domov tovorile velike količine jabolk in sadja ob večerih je imela sestra napade po slanem (bobi palčke), jaz sem ji včasih tudi kako vzela, mama si je privoščila košček čokolade. Velikost porcij pri kosilu smo prepolovile, ker enostavno ni šlo... Mama je nehala z svojimi pekarskimi sposobnostmi...nič potice nič zavitkov. Rezultati; jaz:po dveh popitih škatlicah čaja izgubila 7 kg brez telovadbe-za aktivnost skrbi moj otrok in gospodinjstvo, (moja teža danes je 60 kg), sestra po dveh škatlicah -5kg in z enkrat do dvakrat tedenskimi obiski aerobike, (njena teža danes 58kg), mama pa je še na čaju, na tretji škatlici. Ta tretja škatlica ji ne zmanša apetita tako kot prvi dve, teža pa ji vseeno pada. Danes je lažja za 8 kg, želi pa si izgubiti še kake 5 kg, zaradi zdravstvenih razlogov
( umetni kolk in težave s hrbtenico).
Ko danes vprašate mojo sestro, kako je zadovoljna s tem čajem, vam bo rekla, da je, ampak je zanič za pit in...stara je 25 let, brez otrok in lepo postavo....ko vprašate mene, z mojimi 33 leti in z viškom kg, ki so mi ostali od poroda pred 5 leti, vam bom rekla, da sem zadovoljna zelo, moja mama pa itak u čaj gleda kot v čarobni napoj, saj ji v 30 letih ni uspelo shujšati, zaradi migrene, ki se ji je pojavila takoj, ko je bil njen želodec prazen.
Tri ženske, tri zgodbe.....

Srečno vsem

LaraL
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 10:42
hoj,
no zdej sem se pa se jaz opogumila nekaj napisat. Prebrala sem veliko o tem čaju po forumih. No in tako ste me prepričale, da sem ga tudi sama naročila. Danes zjutraj sem ga dobila, in ze spla prvo vrečko.
Torej najprej me je malo razočarala cena. Rekli so da čaj stane 35€ plus 4€ postnine. No poštarju sem morala placati 41€, ker je v resnici čaj stal 39€ plus postnina.
Ok vse to je vredu, ce bo caj deloval Smile
Okus caja...OGABNO. Saj meni. Danes sem ga dala v vodo, jutri ga bom vrjetno zmesala se s cim drugim.
Moram pa rect, da zaenkrat se ne vem ali mi je kej zmansal apetit ali ne (komaj 2uri je od kar sem ga popila). Danes zjutraj sem imela 61,5kg, rada bi prišla na 58.
Jaz se vam bom se oglasila, da vam povem kako je z mano. In ce caj ne bo res dobro ucinkoval, ga bom nehala pit, ker mi je tok zanc. Pol ga loh kjeri naprej prodam, ce bi rada probala Smile

Se javim kako mi gre Smile

zadovoljna000
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 11:18
Pozdravljene,

zdaj še vam jaz napišem mojo izkušnjo. Čaj pijem 9 dni in na tehtnici mi kaže -3,30 kg. Sem zelo zadovoljna. Nimam nobenih težav, lakote ne čutim. Imam sicer visok krvni tlak, pa mi čaj pri tem ne dela nobenih težav. Vsak dan pa redno telovadim na Orbitreku. Opazila sem, da se pri telovadbi bolj potim, kot običajno. Priporočam čaj naprej, ker pri meni je viden napredek.

Sporočim, kako bo v prihodnje!

LaraL
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 13:13
hoj,
evo se javljam kako je z mano. Torej zjutraj sem popila prvo vrecko tega ogabnega caja. Res nisem lacna Smile Do zdejle sm pojedla eno grenivko, 50g skute in pol banane. Morem pa rect, da mam polno energije. Res bi lahko skakala na okoli. Tako da zaenkrat se pocutim super.
Kaj pa mislite glede tegale čaja in polne lune. Razmisljam, da bi jutr, ko je ravno polna luna, zjutraj spet spila tale čaj in se potem postila cel dan? Ima kaksna izkusnjo s tem?

lp Smile

črna
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 13:22
LaraL,
medve mava nekaj skupnega, tudi jaz sem danes začela s pitjem čaja in tudi meni okus ni niti najmanj všeč.
Počutim se rahlo naspidirano, malce se tresem, lačna nisem nič, dopoldan sem spila eno belo kavo in zdajle bom nekaj pojedla.
Tale ideja z luno ni slaba, mislim da bom probala...

LaraL
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 15:24
Ja Črna zgleda da res Smile . Js mam tut mal tak obcutek, kot da se tresem, ampak nic preteranega. Pa zdele me je zacel mal zebst (to je pac vrjetno zato ker ne jem toliko).
Ja jutri bom vrjetno porbala z luno, sej to je menda bol preciscevalno, kot pa za hujsat. Ampak mislim, da me bo tist kilogramce, ki bo sel dol (pa tudi ce samo na racun izgube vode) sam malo spodbudil za naprej Smile

veverička9
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 16:25

Citiram:
LaraL
hoj,
no zdej sem se pa se jaz opogumila nekaj napisat. Prebrala sem veliko o tem čaju po forumih. No in tako ste me prepričale, da sem ga tudi sama naročila. Danes zjutraj sem ga dobila, in ze spla prvo vrečko.
Torej najprej me je malo razočarala cena. Rekli so da čaj stane 35€ plus 4€ postnine. No poštarju sem morala placati 41€, ker je v resnici čaj stal 39€ plus postnina.
Ok vse to je vredu, ce bo caj deloval Smile
Okus caja...OGABNO. Saj meni. Danes sem ga dala v vodo, jutri ga bom vrjetno zmesala se s cim drugim.
Moram pa rect, da zaenkrat se ne vem ali mi je kej zmansal apetit ali ne (komaj 2uri je od kar sem ga popila). Danes zjutraj sem imela 61,5kg, rada bi prišla na 58.
Jaz se vam bom se oglasila, da vam povem kako je z mano. In ce caj ne bo res dobro ucinkoval, ga bom nehala pit, ker mi je tok zanc. Pol ga loh kjeri naprej prodam, ce bi rada probala Smile

Se javim kako mi gre Smile



Čaj stane 35€ in 3 € poštnina, pol pa malo manj kot en € za nakazilo denarja nazaj...toliko je bil vsakič ko smo ga kupile, par dni nazaj sem ga naročila še za sodelavko in je bila cena ista....pri Slovenskem distributerju Paiyouji.

LaraL
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 19:27
Veverička, nevem mogoce sem jaz pri komu drugemu narocala ali pa se je kaj spremenilo. Jaz sem postarju plačala 41€. No pa saj ni tako pomembno.

Torej da poročam kako je minil moj prvi dan. Počutje super, več energije, mogoce mičken živčna. Pojedla sem dosti manj, vse skupaj za nekje cca 600 kalorij. Sla sem tudi tečt za slabo uro, tako da mislim, da je bilo tole danes odlično Smile

na meni je caj mislim da deloval. Tudi hitreje se mi napolni želodec, čeprav nemorem in ne morm razumet, kako je možno da to naredi čaj.

Jutri ga bom spet spila, nisem pa se sigurna ali bom držala luno ali ne.

Kako ste kaj ostale? Še čajčkate?

zadovoljna000
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 19:32
Jaz še čajčkam, pa še bom nekaj časa. Glede cene pa morem povedat, da sem tudi jaz dala več kot 35 EUR. Za dva paketa skupaj s poštnino vred 77,80 EUR.

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
29.01.10 20:46
Jaz si za izboljšanje okusa v čaj stisnem malo limone, ko pa tega nisem imela sem dodala pa par kapljic jabolčnega soka. Potem se ga da čist v redu spit.

petruškaP
Re: Paiyouji Plus čaj
02.02.10 09:36

Citiram:
LaraL
Veverička, nevem mogoce sem jaz pri komu drugemu narocala ali pa se je kaj spremenilo. Jaz sem postarju plačala 41€. No pa saj ni tako pomembno.

Torej da poročam kako je minil moj prvi dan. Počutje super, več energije, mogoce mičken živčna. Pojedla sem dosti manj, vse skupaj za nekje cca 600 kalorij. Sla sem tudi tečt za slabo uro, tako da mislim, da je bilo tole danes odlično Smile

na meni je caj mislim da deloval. Tudi hitreje se mi napolni želodec, čeprav nemorem in ne morm razumet, kako je možno da to naredi čaj.

Jutri ga bom spet spila, nisem pa se sigurna ali bom držala luno ali ne.

Kako ste kaj ostale? Še čajčkate?




Jaz se tudi čajčkam in to zelo uspešno....pijem ga 3 tedne, sej ne morem verjet, da mojega volčjega apetita ni več. Tudi meni ni bilo jasno, kako ta čaj deluje, pa sem se malo pozanimala in je takole;
Čajček vsebuje Azijsko rastlino Konnyaku, ta pa deluje tako, da se v prebavilih 50 kratno poveča, ko pijemo vodo, prebavila so polna in zato naši možgančki ne dajejo signalov po volčji lakoti! Jaz sem zelo vesela, da sem ga probala....meni deluje in koooončno je hladilnik moj prijatelj in ne sovražnik.

Kaj več še rabite
Re: Paiyouji Plus čaj
02.02.10 13:18
"Javna agencija Republike Slovenije za zdravila in medicinske pripomočke, Sporočilo za javnost – čaj za hujšanje Paiyouji

Analiza v avstrijskem uradnem kontrolnem laboratoriju je pokazala, da čaj za hujšanje Paiyouji vsebuje potencialno rakotvorno snov fenolftalein in centralno delujočo učinkovino sibutramin, ki je sicer sestavina registriranega zdravila za hujšanje Reductil ®️, ki se izdaja le na zdravniški recept.

Javna agencija za zdravila in medicinske pripomočke Republike Slovenije odsvetuje nakup zdravil preko spleta saj gre v večini primerov za nenadzorovane vire zdravil, ki so lahko škodljiva, ponarejena ali slabe kakovosti."

[www.jazmp.si]

dondolina
Re: Paiyouji Plus čaj
02.02.10 14:13
Tole sem pa jaz danes našla na enem Hrvaškem forumu o čaju in opozorilu

......molim te pazljivo pročitaj članak uzet iz stranice Canada Healt i Swissmedic !!
__________________________________________________ ____
Foreign Product Alert
2009-110
June 29, 2009
For immediate release
Health Canada is advising consumers not to use the following product listed in the table below due to concerns about possible side-effects.


Source of Alert: Swissmedic, the Swiss Agency for Therapeutic Products

Product Names: 24" ince, Light Some, Paiyouji, Pearl White Slimming, Reducing Weight Easily
Manufacturer / Place of Origin: Reducing Weight Easily is manufactured by Shanghai Chongming Sitai Corporation.

According to the Swissmedic alert, while the manufacturers of the products 24" ince, Light Some, Pearl White Slimming and Reducing Weight Easily are unknown, the products originate from Asia.
The manufacturer/origin of Paiyouji is unknown.

Product Description
The five products listed above are promoted as herbal products used for weight loss.
__________________________________________________ _______________

ODGOVOR;

Prvo; ne radi se o istom čaju. Obavijest je zdana za čaj sa imenom Paiyouji,a ne Paiyouji Plus! Čaj Paiyouji postoji u velikom broju Kineskih kopija čaja Paiyouji Plus.
I Cocacola nije ista kao Pepsicola....

Drugo; Piše ti lijepo, da proizvođać čaja Paiyouji nije poznat.( manufacturer unknown).

Na original kutiji čaja Paiyouji Plus nalazi se proizvođać-to je YCV UK, kao i svi kodovi klasifikacije proizvoda; zaštitna markica,šifra kvalitete prizvoda, broj Trade mark,GMP logo, datum upotrebe.....i sve se to može iskontrolirati za par minuta!! A klasifikaciju proizvoda možeš najbrže provjeriti u propisima carinske uprave.

Paiyouji kopija zabranjena je zbog kemijskog sastava,a čaj Paiyouji Plus prirodan je i njegov glavni sastojak je korijen Konnyaku, koji se upotrebljava u medicini za liječenje teških bolesnika sa visokim postotkom šečera u krvi, visokog tlaka.....provjeri na Googlu!! napiši;Konnyaku
Moj savijet; ne piši o stvarima u koje nisi sigurna ili ih ne provjeriš kako treba, jer....i ako znam, da si htijela samo dobro!

Nije da pametujem, nije reklamiranje, nego prvo provjerite, pa onda pišite.
I onda nek odluku donese svatko sam!!!


Pozzz

Mimi1112
Re: Paiyouji Plus čaj
02.02.10 18:25
Meni pa gre že pošteno na živce, da eni ne vidijo, da mi že to vse vemo. Saj smo vsi pismeni in vemo stvari pregledat. Povedati pa moram, da je edina stvar v tem, da se tu gre za podtikanja. Forum je namenjen, da vsak pove svoje izkušnje, vsak pa se za sebe odloča. Meni osebno pomaga, pa sem še živa. Pa ni nekih nadnaravnih stvari. Hvala za razumevanje.

ebay_ceneje
Re: Paiyouji Plus čaj
03.02.10 08:13

Citiram:
Bibi2
Pozdravljene,

mene tudi zanima če je katera kupovala preko ebaya, ker tako kot piše da je poštnina zastoj, je čaj res ugodnejši???



Jaz sem ga naročila na ebayu, plačala preko paypala-a skupaj 27 Eur, dobila v treh delovnih dneh (5-ih koledarskih, vmes je bil vikend), vse ok skratka...

amila
Re: Paiyouji Plus čaj
03.02.10 09:59
U Prištini prodava se čaj za 25 €, ali ne original,kopija.

brucka
Re: Paiyouji Plus čaj
05.02.10 19:07
tudi jaz se strinjam, da ne veš kaj kupiš in glej ga zlomka reductil se je dobil na recept v lekarni, in kam smo zdaj prišli umaknili so ga iz prodaje zaradi nezadosne reziskave in sem mislila,da je od vseh, ki se da kupiti tile izdelek najbolj varen oziroma pregledan.
vednomer sem govorila raje bom uporabila reductil kot pa kaj drugega kot to kaj se vse da kupiti prek oglasov .....menim vsaka se odloči na lastno odgovornost, vem pa kako je biti debel in vse punce tudi potpiram saj so zadosti stare in tudi poučene.ne moreš vsem verjeti kaj ti kdo reče presodite pa same.

ališika
Re: Paiyouji Plus čaj
09.02.10 09:28
Po 1 mesecu pitja čaja sem zmanjšana za 6 kg. Čaj mi je zelo, zelo zmanjšal apetit in posledica tega je, da jem 3x manj, kot pa običajno. Jaz ga priporočam vsem, ki imajo težave z apetitom!
Lp

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
10.02.10 12:15
Živjo! Sem čist nova na tem forumu,prebrala sem vse vaša mnenja in izkušnje o čaju in ste me prepričale.danes sem spila prvo vrečko čaja,zaenkrat je prezgodaj govoriti o izkušnjah kaj šele rezultatih.edina to lahko povem da čaj je ogabnega okusa,jutri bom probala raje z medom in limono.lp in poročajte še naprej.moja začetna teža danes je 77 kg,bom javila rezultate.lp

Nataša28
Re: Paiyouji Plus čaj
10.02.10 12:51
Ojla!

Bi imela samo vprašanje preko katerega maila naročate čaj?
Hvala za odgovore
LP

medika75
Re: Paiyouji Plus čaj
10.02.10 12:58
Jaz sem ga pravkar naročila prek GSM 030 399 102 (firma iz Lj).

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
10.02.10 14:41
jaz sem ga naročila pri isti firmi ampak prek maila; paiyouji.plus@yahoo.com

Tukaj
Re: Paiyouji Plus čaj
11.02.10 08:24

Citiram:
Nataša28
Ojla!

Bi imela samo vprašanje preko katerega maila naročate čaj?
Hvala za odgovore
LP


Tukaj: [cgi.ebay.co.uk]

še jaz
Re: Paiyouji Plus čaj
11.02.10 10:17
Tudi jaz sem kupila omenjen čaj in kar je res je res, ta stvar deluje...apetit mi je konkretno pobralo, nimam nobene potrebe po sladkem, slanem, kruho...! Pijem ga 5 dni, zjutraj vedno z limono, men niti ni tako ogabnega okusa...Glede kg niti ne vem, če je že šel kakšen dol, ker se ne vagam, počutim pa se seveda že veliko boljše. Malce me zebe in spim tudi bolj slabo...,vendar ne vem, če je to krivec ravno čaj, kajti s tem, ko nimaš apetita ješ veliko manj in po mojih izkušnjah s hujšanjem je to bolj bolj posledica manjšega vnosa hrane. Moja zgodovina je namreč taka, da sem shujšala nekje 20 kg, vedno v kombinaciji z manj hrane in veliko gibanje, in ko sem omejila hrano in jedla bolj B hrano me je vedno mal zeblo in vedno sem slabo spala...Rada bi shujšala še 4 kg in potem sem res na tistih kg, kjer se počutim najboljše...in vedno me je premagalo sladko, zato sem tudi posegla po tem čaju...
Ko bo "kure" konec pa obljubim, da bom poročala tudi o konkretnem rezultatu..:-)

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
12.02.10 11:07
Živjo,

A še kateri čaj ne deluje med PMS-om? Jaz se že dva dni nažiram in očitno se bom tudi danes, in to kljub čaju. Ob normalnih dneh pa deluje.

zadovoljna000
Re: Paiyouji Plus čaj
12.02.10 12:05
Zdravo!

Tudi jaz sem imela enak problem. Tako, da mislim, da je normalno!

HELI
Re: Paiyouji Plus čaj
12.02.10 19:08
No zanimivo, kako smo si različni. Jaz sem bla pa lih zaradi tega ful zadovoljna, ker se mi je po dolgem času zgodlo, da med PMS nisem spraznila hladilnika.

celi
Re: Paiyouji Plus čaj
13.02.10 09:10
Živjo.

Tudi sama sem se, tudi glede na vse napisane besede, odločila za pitje čaja. Me pa nekaj zanima. Kakšne barve pride vam, roza ali bel? Meni je prvi dan bil roza, druga dva dni pa bel.

Pa še nekaj. Ga prelijete z vrelo vodo ali ne?

Hvala!

Pa srečno vsem.

B.

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
13.02.10 09:58
zdravo celi

ko ga preliješ z prav vrelo vodo,rata roza.če pa z vročo je bel.saj meni se tako zdi.lp

celi
Re: Paiyouji Plus čaj
14.02.10 08:09
ahaaaaa magic Smile) Cejka, hvala.

kako pa ga ve delate? ga prelijete z vrelo ali vročo vodo?

c.

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
14.02.10 09:03
večinoma z vrelo,pol pa še dam za kakšno minutko zraven vrečko kakšnega čaja,tolko da spremenim malo okus.

Marićka33
Re: Paiyouji Plus čaj
14.02.10 10:05
Ali ga lahko pijem zmešanega z cedevito ?

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
14.02.10 10:48
Marička mislim da lahko,v navodilih piše da ga lahko zmešamo s kakšno drugo pijačo,čajem ali medom in limono,le nesmemo mešat z gaziranimi pijačami.

nova10
Re: Paiyouji Plus čaj
15.02.10 19:57
Spila prvo "kuro" čaja,...jupiiiii,zadovoljna,zmanjšan apetit,pa še tehtnica se je magično premaknila v minus za 4 kg.Tako zelo sem zadovoljna,da sem že naročila dve novi škatli čaja.Hvala vsem na tem forumi,ki ste me prepričale v "dobro" shujševalno-ne stradam pa še uspeh je na moji strani!!!!!

celi
Re: Paiyouji Plus čaj
16.02.10 09:42
čestitke,poročaj še naprej.lp

https://cenzura.board-directory.net

Admin


Admin

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
16.02.10 12:21
čestitke....
kako ste kaj punce? ste zadovoljne s čajem al ne? se vidijo rezultati? jutri se bom prvič tehtala po enem tednu pitja čaja.sporočim rezultate,dajte še ve.lp

Marička33
Re: Paiyouji Plus čaj
16.02.10 15:37
Punce , mene dans al pa jutri na pošti čaka moj čajček ! Komaj čakam da bomko lahko poročala in upam, da ne bo sam še en nateg oz da pa ravno pri meni stvar ne bo laufala !.-)
Zelo sem skeptična in zelo vesela bi bila če bi se motila !

Marička33
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 08:55
Dobila včeraj čaj , danes sem že spila - magičenga učinka ne čutim še ! Razen da mi je nekoliko bolj vroče ! Pa to verjetno ni to ? ! Lačna sem še vedno !:-))

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 09:29
evo,sporočam rezultate. danes je tehnica pokazala 2,7 kil manj.jupiii.več kot sem pričakovala.

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 09:53
Marička,ti le naprej pij ta čaj in neobremenjuj se preveč,pa tudi ne se tehtaj vsak dan.želim ti uspešno hujšanje.

milera
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 10:27
Pozdravljeni tudi jaz sem se odločila za čaj in danes je prvi dan,pri meni je tako imela sem 138 kg zdaj jih imam 73kg in še deset bi rada izgubila pa nikakor ni šlo zato bom zdaj poskusila s tem, reductil mi ni pomagal upam ,da bom zadovoljna kot vsi ostali na tem forumu pa lep pozdrav.

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 10:48
wau! kako pa ti je uspelo iz 138kg priti na 73? in v kakšnem času? vsaka čast.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 12:00

Citiram:
Marička33
Dobila včeraj čaj , danes sem že spila - magičenga učinka ne čutim še ! Razen da mi je nekoliko bolj vroče ! Pa to verjetno ni to ? ! Lačna sem še vedno !:-))


A ti le sediš in čakaš, kdaj bo čaj prijel, al kako??:-)))

Na mizo si daj vode ali grenkega čaja ter kozarec in si poišči delo. Ko boš šla mimo, kljukni po 2 dcl.

R

milera
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 12:14
Cejka potrebovala sem eno leto in je šlo z veliko discipline in nobenega zaviralca apetita

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
17.02.10 13:14

Citiram:
milera
Cejka potrebovala sem eno leto in je šlo z veliko discipline in nobenega zaviralca apetita


pridna

Marička33
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 05:23
Hja, hvala na tolažbi !! Ampak, danes je drugi dan , čaj sem spila ...apetit vedno isti !Bom videla preko dneva ! Vode pa itak da pijem !.-))
Kako gre ostalim ?Verjetno lepše ?! MAh,sam jaz sem ponavadi takšne " sreče " !!

milera
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 08:10
Marička33 tudi jaz ga pijem zdaj drugi dan pri meni je tako cel dan sem veliko žejna kar prej ni bilo zdaj spijem 3 litre vode prej pa 2dl na tehtnici se mi pozna 1,5 kg praznenje želodca ampak pri meni so rezultati pozitivni veliko sreče.

Marička33
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 08:34
Ja, jaz sem prav nesrečna in zaskrbljena ker se mi zdi da spet nič ne bo ,
Razen močenjšega potenja ( ponavadi se res ne potim preveč razen v zelooo vročih dnevih in zelooo stresnih siutacijah ) se mi zdi da teka nisem izgubila !!GRRR !!
Kakšno praznjenje želodca omenjaš ?Od včeraj na danes 1, 5 kg ?

milera
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 09:40
Tisto nažiranje za pusta in valentinovo je zdaj šlo ven,drugače pa včeraj skoraj brez apetita pojedla en jogurt in tri prepečence.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 10:29
Veliko je na psihi. Če si si že v naprej vtepla v glavo, "itak nič ne bo iztega", se velikokrat to dejansko uresniči! Posledično tega izgubimo voljo in tako je boj za dosego cilja že v naprej izgubljen!

R

Marička33
Re: Paiyouji Plus čaj
18.02.10 16:50
Ja, če je vse v glavi glede tega čaja ...pol pa res ne vem !Nisem takšen zadrt skeptik da ne bi priznala če bi imela dobre izkušnje !
Ga bom pa še nadaljevala piti in bom videla kako bo šlo...

milera
Re: Paiyouji Plus čaj
19.02.10 07:58
No tako, tri dni čaja je za mano in 3 kg manj mogoče je vse res samo vse v glavi ampak meni pomaga in upam da bo šlo še teh 10 kg čeprav zdaj že vem da prvih par kilogramov gre takoj potem se pa vse ustavi .

maja669
Re: Paiyouji Plus čaj
21.02.10 23:29
No za mano je pa 1 škatla čaja in 6 kg manj. In seveda grem z drugo škatlo čaja zmagi naproti....

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
22.02.10 18:22
Pozdravljene

Redno spremljam vaš forum in se tudi jaz pridružujem vsem pozitivnim komentarjem glede učinka čaja. Naj samo povem da sem z čajem prišla do svoje željene teže brez kakšnega koli občutka, da sem na dieti. Enostavno nisem imela apetia, bila dobre volje, z veliko energije, kar seveda prej ko sem bila na kakšni dieti, ni bilo nič od tega prisotno. Z njegovo uporabo sem količinsko zmanjšala obroke, kar je tudi bil moj cilj.

Ostalo mi je še nekaj škatlic paiyouji čaja, ker je bila moja kolegica tudi zainteresirana, ampak je izvedela da je noseča. Zato je vse ostalo meni:-) No,eno škatlico še bom obdržala za vsak slučaj...:-))
Najprej sem tukaj raje vprašala, ker vem da ste seznanjene in imate poz.izkušnje:-)

Če je katera zainteresirana... vse ostale informacije po vašem kontaktu.

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 11:49
Bom pa še jaz povedala svojo izkušnjo.
Danes je četrti dan pitja tega čaja. Ne opažam nikakršnih sprememb, nič bolj nisem žejna, nobenih suhih ust, mogoče mi je edino malo bolj toplo. Je pa tako - lačna sem ful, apetita pa nimam nobenega, se pravi, da čutim, da imam prazen želodec, nobena hrana pa mi ne diši. Tako, da pojem bolj malo. Rezultat je bil takoj prvi dan -1,2 kg, potem pa je šlo malo gor, tako da sem po treh dneh na -0,9 kg. Bomo videli, kako bo naprej. Sicer nisem ravno debeluška, ampak ene 10 kil minusa mi ne bi škodilo.

Aja - ni mi jasno, kako je bil samo prvi dan čaj roza barve, potem pa tak, bel. Temperatura vode je bila vedno enaka.

ebuk
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 11:53
Povejte, kam vas lahko kontaktiram, prosim.Sem resni interesent!

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 13:16
Hmm...pri meni je čaj bil vedno bele barve. Jaz sem na začetku samo pila...skoz sem imela suha usta. Potem se je stanje malo umirilo. Jaz sem se na začetku prav silila z hrano, ne da zdaj pretiravam ampak name je čaj res deloval. Ampak sem jedla tudi če nisem bila lačna pet res majhnih obrokov, toliko da je želodec bil ves čas v pogonu. Pred pitjem čaja pa sem jedla 2-3 na dan bolj velike obroke in so se kile kar kopičile, ampak enostavno ni bilo časa za obrok, oziroma zdaj vem da si ga nisem vzela, ker sem raje počakala in kasneje pojedla dosti več, da me je nasitilo in sem imela občutek da sem se najedla. Kar pa seveda ni prav! Ker prej verjetno pri majhnih obrokih sploh ne bi čutila sitosti al pa bi mi ves čas krulilo v želodcu. . Ampak dokler sam pri sebi tega ne razčistiš in ugotoviš kaj je prav, traja nekaj časa. Malo že dolgovezim....Skratka vztrajaj in vzami to kot pomoč pri hujšanju in ne kot rešitev, ker največja pomoč v vseh stvareh je v samemu sebi! Hočem samo povedati da mi je čaj pomagal da sem končno spremenila razmišljanje in spoznala kaj je zame dobro in prav:-)

Srečno....


Ebuk: če je namenjeno meni, potem mi lahko pišeš preko zasbnega sporočila na tem forumu .

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 13:24
Ti samo misliš, da si lačna, v resnici pa telo kliče po vodi ali čaju.
Moraš konzumirat večje količine tekočine, vsaj cca 2 l dnevno.

R

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 15:12
Ja res je točno tako...čim več tekočine, tudi če nisi žejn se malo prisili. Imej vedno poleg sebe kozarec vode/ čaja, ali najboljše kar flaško, da jo vidiš:-)Na začetku bo mogoče malo težje, ampak potem pa se telo navadi in že rabi več tekočine.

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 21:16
Ebuk: zdaj komaj videla, da ne moraš poslati ( kontakt: katalena@mail.386)

Dare
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 21:35
No pa še en komentar od mene... Moške oči-moški komentar...
Sem se potrudil in preko kolegice iz Nemčije zrihtal moji in mojim sodelavkam ta čaj.In če verjamete al ne res deluje.Recimo temu da imajo zdaj vse manjše riti... Smile Če bi bilo kar koli narobe z tem čajem verjamite da jim ga ne bi zrihtal... Pije ga tudi moja partnerica in kile počasi grejo dol...
Ostalo pa je tako al tako že blo vse povedano na tem forumu

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 22:08
O to pa je lepo slišati. Redko kateri moški bi o tem razmišljal pozitivno. Ponavadi so bolj skeptiki in raje kritizirajo, da si ženske vedno nekaj izmišljujemo in da so to samo naše muhe.

Pohvalno!

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
23.02.10 23:19

Citiram:
lilika12
Ebuk: zdaj komaj videla, da ne moraš poslati ( kontakt: katalena@mail386.com )


abde
Re: Paiyouji Plus čaj
24.02.10 11:22
Evo - po petih dneh -1,3 kg. Realno pa mogoče še kaj več, ker vsak dan eno uro telovadim, pa se je verjetno še kakšna mišica okrepila Smile. Se bom potrudila in še več pila.

Je pa čaj res pomoč pri hujšanju, ker sem si že neštetokrat rekla, da ne bom jedla tega in tega (beri razne čipse, preveč kruha ipd), pa me je vedno znova premamilo. Sedaj pa ne čutim potrebe po tem in se bolj zdravo prehranjujem.

Sem pa ugotovila, da če je voda vrela, je čaj roza, čim je malo nižja temperatura, pa bel.

Ja, lepo je videt, da kakšen moški pohvali Smile

špella
Re: Paiyouji Plus čaj
24.02.10 15:15
Nekaj postov nazaj je napisano, da bo čaj naprodaj tudi v lekarni. Kako je s tem, bo ali ne bo?

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
24.02.10 16:50
Ja mogoče ...jaz ponavadi samo malo zagrejem vodo v mikrovalovki in kar čaj zmešam in je vedno beli. Zdaj pa ne vem, ampak imam občutek ker sem parkart poskusila piti res vročega in sem mela občutek da me je že takoj bolj nasitil, kot pa če spijem hladnega. Ne vem..ima katera podobno izkušnjo?

Za dobavo v lekarni še nisem nič slišala. Bilo bi pa fajn. Bi bil hitro dostopen. Upam samo da potem zaradi večjega navala ne bo izgubil na kakovost in pridobil na cenii:-))

shanija
Re: Paiyouji Plus čaj
02.03.10 10:27
No, jaz pa sporočam še malo drugačne informacije o čaju.
Pijeve ga skupaj s prijateljico in sve zelo zadovoljne. Ona ga je nesla tudi mami, ki se ukvarja z energijo. Jaz o tem ne vem veliko, zato bom napisala po domače. Čaj ima vse 4 energetske kode, kar je presenetljivo, saj ta gospa pravi, da do sedaj še ni uspela najti proizvoda s tem namenom, ki bi to imel. Večinoma sta 2 kodi podrti. Pravi tudi, da ima zelo dolg energetski zapis, kar pomeni, da je super tudi za ostalo zdravje...kot napr. da čisti prebavo, čisti kožo, čisti telo strupov...ona je nad čajem navdušena.
Evo, tolko od mene še v malo drugačni obliki

1977sem
Re: Paiyouji Plus čaj
02.03.10 11:12
Glede na prejšnji post naj samo dodam: Meni je čaj čudovito očistil kožo..... ampak verjetno je to posledica tudi manjšega konzumiranja nezdrave prehrane?


lp

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
02.03.10 12:29
Moje poročilo:
10 dan pitja čaja, minus 4 kg, hrana mi smrdi, komaj se prisilim, da kaj pojem, pa še to jem čisto počasi. Nezdrava hrana je popolnoma odpadla, ker nimam najmanjše želje po njej. Zadnje dneve spim zelo slabo, če se ponoči zbudim, ne zaspim več nazaj. Čaj pa tudi jaz pijem topel, še skoraj vroč. Ga tudi lažje spravim po grlu.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
02.03.10 20:34
Shanija, se bi dalo s to gospo, ki se ukvarja z energijo, vzpostavit kakšen kontakt? Rada bi z njo prišla v stik, pa ne zaradi čaja, ampak zaradi same sebe osebno. Mi lahko, prosim, sporočiš kakšno njeno telefonsko številko?

Lepo se imej in lep večer!

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
02.03.10 20:42
Glede nočnega spanja: Jaz sem si zadevo olajšala. Spat grem 1 uro kasneje in spijem toplo mleko z vodo.

R

Shanija1
Re: Paiyouji Plus čaj
04.03.10 09:44
Lep pozdrav Morski Galeb

Sporočila sem tvojo željo preko prijateljice, do gospe (gospa živi v Kopru), tako da ti sporočim kontakt na ZS ali pa se ti bo kar ona javila....lp

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
04.03.10 13:22
Zelo sem ti že in ti še bom hvaležna za informacijo. Še samo eno željo imam do tebe: če se da, da bi mi dobila njeno telefonsko številko.

Lep dan ti želim!

R

krofeta
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 14:04
Na ebay-u http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290404368751&fromMakeTrack=true
"slovenski distributer" prodaja škatlico po 27 eur. na vprašanje, če se ga lahko prevzame osebno v Ljubljani, sem dobil odgovor, da je cena 35 eur (?) in 3 eur poštnina. Na ebay-u pa imajo poštnino ca. 9 eur. Jaz ga bom naročil od drugega prodajalca na ebay-u in to za 26 eur z poštnino.

janja-janja
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 14:49
Pazi, da ne boš dobil ponaredka, tko kot sem ga dobila jaz, čeprav so imeli na ebayu sliko Angleške škatle in so kao že ful čajev prodali....ko sem kontaktirala s prodajalcem in mu povedala, da vem kaj mi je poslal, mi je pa takoj vrnil denar in me prosil, da mu dam pozitivni feedback...tko, da mi je jasno zdaj, kako ebay funkcionira..

krofeta
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 15:39
..Dobi se ga pa tudi že za 17eur plus 4 eur poštnine. Akcijska cena, ker je embalaža zmečkana. Prodajalec ima 100% feedback.

ebay

janja-janja
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 16:33
Ja, točno od tega prodajalca sem dobila ponaredek!!

krofeta
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 18:45
Ravnokar plačal, prišlo me je: "€21.57 EUR from Visa". Gledal sem njegove feedback-e in vsi so pisali pozitivno. No, bomo videli kaj bo prišlo, če ne bo prava verzija mu jaz prav gotovo ne bom napisal pozitivnega feedback-a, obstaja pa tudi pritožba in meni so še vedno ugodili, če je bilo kaj narobe in vrnili denar (paypal).

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
05.03.10 22:39

Citiram:
janja-janja
Ja, točno od tega prodajalca sem dobila ponaredek!!


Kako si ugotovila, da je bil ponaredek? Kaj je bilo na škatli kaj drugače, ali sam čaj ni dal pozitivnega učinka, da si bila lačna?

R

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
06.03.10 12:08
evo mene nazaj da poročam o rezultatih. z eno škatlo čaja sem zgubila 4,80 kg.zdaj pa pijem že šesto vrečko iz druge škatle.zadnja dva tedna sem zgubila le pol kila.zanima me ali se še komu od vas zgodilo da se mu teža ustavila in grejo kilce ful počasi dol.hvala in lp

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
09.03.10 00:20
Jaz imam malo drugačno izkušnjo z izgubo kilogramov. Moram reči da na začetku ni šlo kaj preveč, potem po končani 1 škatli pa kot da bi mi nekdo čez noč izsesal kilograme. Tako da je potem šlo kar naenkrat dol in se je res opazilo. Potem pri drugi pa postopoma, mogoče še kakšna kilca dve in potem je nekak ostajalo v tem ravnovesju in se ustavilo. V glavnem gor ni šlo... Je pa res, da sem na začetku jemala mogoče par dni cele vrečke, potem pa mi je bil učinek preveč močan in nisem hotela narediti takšen šok za telo in sem raje jemala vsak dan polovico vrečke. Raje postopoma in bolj učinkovito. Se držim tega pravila:-))

Veliko uspehov pri izgubljanju kilogramov ...

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
09.03.10 14:29
Jaz sem danes zaključila s prvo škatlico, rezultat je -5kg na okroglo. Zadovoljna sicer zelo, ampak zadnjih pet dni je teža stala, tako da sem prejšnji teden pričakovala še kaj več dol. Jem pa kot piščanec, malo, pa nobenih nezdravih stvari. Nadaljevala bom brez čaja, pa bomo videli, kako bo. Rada bi 'slekla' še vsak 5kg. Se mi pa na oblekah blazno pozna - vse visi na meni. Končna nagrada bo nova garderoba Smile.

k81
Re: Paiyouji Plus čaj
10.03.10 08:34
Mene pa zanima kje lahko sedaj naročiš ta čaj. Sem namreč zasledila da se kontakti neprestano spreminjajo.
Hvala za odgovor!

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
10.03.10 09:47

Citiram:
k81
Mene pa zanima kje lahko sedaj naročiš ta čaj. Sem namreč zasledila da se kontakti neprestano spreminjajo.
Hvala za odgovor!


Ali navedeš link, kjer si ti videla, da se kontakti "neprestano" spreminjajo"?

R

KIM
Re: Paiyouji Plus čaj
10.03.10 09:49
OJLA

Mena pa zanima ali so vrečke čaja zapakirane v vrečki in nato v škatljici ali prosto v škatljici , ker sem naročila na dveh različnih naslovih in je bila razlika pakiranje.
Kateri je pravi?

LEP POZDRAV

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
10.03.10 10:56
Pri meni so bile vrečke prosto v škatlici.

gala galči
Re: Paiyouji Plus čaj
10.03.10 13:10
Naročam na paiyouji.plus@yahoo.com in dobim škatlico, ki je zapakirana v prozornem celofanu, tako, da se vidi, da je embalaža original. Ko raztrgam celofan, odprem škatlico in noter so vrečke čaja.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
11.03.10 14:41

Citiram:
gala galči
Naročam na paiyouji.plus@yahoo.com in dobim škatlico, ki je zapakirana v prozornem celofanu, tako, da se vidi, da je embalaža original. Ko raztrgam celofan, odprem škatlico in noter so vrečke čaja.


Pri meni tudi tako.

R

medika75
Re: Paiyouji Plus čaj
12.03.10 08:54
Živjo,

mene pa zanima, ali čaj pijete brez vmesnih pavz, ko končate eno škatlo začnete z drugo?
Jaz sem po prvi izgubila 4 kg, zdaj končujem drugo pa le slaba 2 kg. Kot kaže se je teža ustalila Sad
Zdaj pa ne vem, ali naj začnem s tretjo?
lp

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
12.03.10 10:09

Citiram:
medika75
Živjo,

mene pa zanima, ali čaj pijete brez vmesnih pavz, ko končate eno škatlo začnete z drugo?
Jaz sem po prvi izgubila 4 kg, zdaj končujem drugo pa le slaba 2 kg. Kot kaže se je teža ustalila Sad
Zdaj pa ne vem, ali naj začnem s tretjo?
lp



Pri meni se dogaja isto,s prvo škatlo sem zgubila skoraj 5 kil,drugo zdaj še pijem in če bodo kakšne 2 kg šle dol bo fantazija.ampak mislim da to je vse povezano s tem koliko kil imaš viška.tisti ki majo za zgubit 20,30 ali več kil jim sigurno gre teža hitreje dol kot ostalim.Jaz sem se odločila da bom vse skupaj spila 3 škatle in bomo videli kaj bo.lp

medika75
Re: Paiyouji Plus čaj
12.03.10 13:33

Citiram:
cejka

Citiram:
medika75
Živjo,

mene pa zanima, ali čaj pijete brez vmesnih pavz, ko končate eno škatlo začnete z drugo?
Jaz sem po prvi izgubila 4 kg, zdaj končujem drugo pa le slaba 2 kg. Kot kaže se je teža ustalila Sad
Zdaj pa ne vem, ali naj začnem s tretjo?
lp



Pri meni se dogaja isto,s prvo škatlo sem zgubila skoraj 5 kil,drugo zdaj še pijem in če bodo kakšne 2 kg šle dol bo fantazija.ampak mislim da to je vse povezano s tem koliko kil imaš viška.tisti ki majo za zgubit 20,30 ali več kil jim sigurno gre teža hitreje dol kot ostalim.Jaz sem se odločila da bom vse skupaj spila 3 škatle in bomo videli kaj bo.lp


Pa si vmes kaj pavzirala ali takoj začela z novo škatlo?
Mam občutek, da bo tiste zadnje kile viška, ki ne grejo in ne grejo dol, spravit dol kar težko.
Moj cilj je dosežen, hlače niso več tok napete, edino trebuh ostaja, ki pa je znak, da sem na svet spravla enga otroka. Tud to se mora videt, a ne Smile

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 09:05
Čaj mora biti v vrečkicah. V škatli jih je 18.V njih je bel prah, ki ga vsako jutro zmešaš s toplo vodo in počakaš da se primerno ohladi in popiješ. Vsako jutro eno vrečkico na tešče.

LIJA
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 14:30
Že nekaj časa spremljam vaš forum. Vidim da nas je več takih z problemi-kile. No tudi jaz bi se rada do poletja znebila vsaj 10 nadležnih kilogramov,pri višini 168 -- 80 kg.Nujno se jih moram znebiti.Kaj priporočate punce Paiyouji Plus ali Čang Šlang čaj?

LIJA
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 14:30
Že nekaj časa spremljam vaš forum. Vidim da nas je več takih z problemi-kile. No tudi jaz bi se rada do poletja znebila vsaj 10 nadležnih kilogramov,pri višini 168 -- 80 kg.Nujno se jih moram znebiti.Kaj priporočate punce Paiyouji Plus ali Čang Šlang čaj?

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 16:18
Cel dan sem prebirala ta forum, vsak post posebej. Zadnja leta nisem nič takega kupovala, nobenih u,etnih pripravkov...
Hujšala sem s športom, hrana mi pa dela težave, drugače ne bi bila na tem forumu. Danes sem naročila ta čaj. Pa da vidimo. Imam 173 cm, 75 kg. Samo 5 kg moram zgubit, 5 kg maščobe, se pravi vsega skupaj 6-7 kg. Ni moj cilj da ne bi nič več jedla. Rada jem in rada jem zdravo hrano, vendar tudi ta redi v prevelikih količinah. Še vedno bom zajtrkovala+malica+kosilo +malica
Skratka obnašati se mislim kot sedaj, da vidim če bom z manjšo količino res sita.

Prejle ko sem naročila čaj se je gospa kar razgovorila po telefonu. Rekla mi je:
Učinkovati naj bi začel po 2-3 dneh.da če se že prvi dan pojavi občutek tresenja,oz. tak občutek kot da si predoziral kofein, spil preveč kave, to pomeni da je pol vrečke na dan za moj organizem dovolj. Tako kot eni rabijo 2 aspirina za glavobol, drugi pa samo enega.

Tega podatka na forumu nisem zasledila. Obljubim da bom poročala 1x tedensko in bom iskrena, sem prijavljena, tako da nič ne skrivam.Izgubit nimam kaj, le 39 eur, bom pač kako neumnost manj kupila.

ringarajka
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 19:30
Lep pozdrav.

Zanima me, če je katera pred kratkim naročila čaj na yahoo.com.

Na moji embalaži ni zvezdic in tudi pod ameriško zastavo ni znaka "as seen on TV".
Je takšna kot na tej sliki:
[static.preloved.co.uk]

Kako pa je z vašo embalažo?

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 21:13
Lepo, iz tvojega posta veje ena sama iskrenost. Ne bo ti zelo težko, verjemi. Prvih 5 kg boš hitro poslala rakom žvižgat! Ona gospa ti je pošteno povedala. Jaz se nisem tresla, ker sem imela za malico pest suhih jabolčnih krhljev in 1/2 vode. Tudi ti spij veliko, veliko vode. Dobro dene kozarec donata, tudi zeliščni ali zeleni čaj. Imela boš suha usta, zelo. Upoštev pridejo kisli bonboni, mentol ali pepermint. Čokoladi in sladkarijam pa boš itak rekla ADIJO, po 1. dnevu pitja čaja.

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 21:23
Imam isto kot je na priloženi sliki, pa škatla tudi nima zvezdic. Čaj pa prav tako deluje.

R

lilika12
Re: Paiyouji Plus čaj
15.03.10 23:39
Res zanimivo, da glede na to da ste naročili na naslovu yahoo.com, da ste dobila takšno embalažo brez "zvezdic" in brez znaka, "as seen on TV". Ker naši "zastopniki" namreč uvažajo čaje iz UK in sami poskrbijo za zvezdice in podobne stvari, da bi bili vsi skeptični glede orginalov. Potem pa sami oglašujejo, da je vse več ponaredkov, da bi mi nasedali tem stvarem in kupovali čaje pri njih za višjo ceno.

Drugače pa glede učinka mislim da imamo več pozitivnih izkušenj s tem čajem in ga tudi osebno priporočam.In res: suha usta, povečana aktivnost( ker je res neke vrste poživilo), v začetku pa pašejo mentolovi bonboni, bomboni herbal... pa res veliko vode in ne spuščajte obrokov ampak jih samo zmanjšajte!

Veliko uspehov še naprej...

nera100
Re: Paiyouji Plus čaj
16.03.10 10:53

Citiram:
Morski galeb
Lepo, iz tvojega posta veje ena sama iskrenost. Ne bo ti zelo težko, verjemi. Prvih 5 kg boš hitro poslala rakom žvižgat! Ona gospa ti je pošteno povedala. Jaz se nisem tresla, ker sem imela za malico pest suhih jabolčnih krhljev in 1/2 vode. Tudi ti spij veliko, veliko vode. Dobro dene kozarec donata, tudi zeliščni ali zeleni čaj. Imela boš suha usta, zelo. Upoštev pridejo kisli bonboni, mentol ali pepermint. Čokoladi in sladkarijam pa boš itak rekla ADIJO, po 1. dnevu pitja čaja.

R


Enako je pri meni. Stanje na začetku; 68 kg (10 kg viška) pridelanih v nekaj letih lepega, lagodnega, s hrano obsijanega življenja...Potem pa je sledila Novoletna streznitvena bilanca...in nakup čaja, ki mi je bil najboljši nakup zadnjih let! 5 kg je kar odpihnilo...je pa res, da se je treba malo opazovat in naštudirat . Pri meni se je obnesel tak način pitja čaja; en dan celo vrečko, drug dan pol vrečke....nobenih problemov, ja vode veliko, ampak to mi je blo fajn, pa naenkrat sem ratala nora na sadje...največje presenečenje sem pa ob tem čaju doživela točno s sladkarijami!! Prej sem od njih živela, ampak res živela...potem pa....ADIJO...pa saj pojem kaj sladkega, ampak za posladek, ne pa za preživetje...zdaj delam na zadnji kilci ..pa mi vsi govorijo; uuaauu-kako pa si shujšala? naravno...hehehe

lp

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
16.03.10 14:15
Torej včeraj popoldne sem naročila, danes je bil paket na pošti. Plačala 38 eur +1 eur pa še nekaj centov pošti za obdelavo plačila al nekaj takega.
Jutri zjutraj pa začnem.

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
16.03.10 15:41
Jaz sem danes začela z drugo škatlo. S prvo sem shujšala nekje med 6 in 7 kg. Hotela sem nadaljevati brez čaja in ugotovila, da je s čajem precej lažje, zato sem se odločila še za eno. Ne pričakujem sicer take izgube teže, 4-5 pa bi kar moralo biti. Hlače so mi vse prevelike, trebuh je kljub dvema otrokoma v zadnjih treh letih skoraj popolnoma izginil, še rit pa noge naj se malo zmanjšajo, pa bo Smile
V glavnem - s čajem sem zelo zadovoljna.

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
17.03.10 12:28

Citiram:
renova

Citiram:
gala galči
Naročam na paiyouji.plus@yahoo.com in dobim škatlico, ki je zapakirana v prozornem celofanu, tako, da se vidi, da je embalaža original. Ko raztrgam celofan, odprem škatlico in noter so vrečke čaja.


A so to filter vrečke ? Kolikokrat na dan se pa pije ta čaj?

Hvala


Če boš prebrala samo polovica postov, ki so nanizani v tem sestavku, boš že začela hujšat:-))
Torej: oči na ekran, prst na miško - let's go!

T

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
17.03.10 16:55
Danes je prvi dan. Zjutraj na tešče sem spila PAJUČI čaj narejen v 2 dl mlačne vode. Čez kake 10 minut pa še limonado (kar običajno pijem vsako jutro)

Zajtrk sem imela normalen ( musli+toplo mleko).
Ob 10-ih sem pojedla jabolko ( boj zato ker sem hotela, kot da bi bila lačna)
Ob 12-ih skledo zelene solate, polnozrnato žemljo + namaz.
Spila sem samo 2 švoh kavici, preventivno ker ne vem kako bo telo reagiralo ( da ne bi bila preveč naspidirana)

Lačna danes nisem, bom pa spila en beljakovinski šejk popoldne al pa jogurt. Skratka, danes nisem lačna, bomo videli jutri nadaljevanje.

Čutim edino suha usta, bolj tak občutek kot da bi imela zadebeljen jezik. Pijem normalno kot vsak dan okoli 2 l - nalašč se nočem nacejati, da ne bi bila sita samo zaradi popite vode. Kakšnega posebno drugačnega filinga še ni.
Se beremo jutri.

ločevalno imam
Re: Paiyouji Plus čaj
18.03.10 09:02
Mene pa zanima kaj se zgodi, ko prenehaš s pitjem tega čaja? Ali se ti apetit poveča še bolj, kot si ga imel prej in se posledično zrediš še več kot prej, ali kako je s tem?

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
18.03.10 09:17
Jaz sem vmes med prvo in drugo škatlico za nekaj dni prenehala s pitjem. Seveda sem imela večji apetit, kot takrat, ko sem pila čaj, ampak sem vseeno zdržala z manjšimi obroki hrane. Glede na to, da v času pitja čaja poješ bistveno manj, se ti skrči želodec in si posledično tudi prej sit. Pri sebi nisem opazila kakšne volčje lakote, je pa res, da so mi dišali razni čipsi, ki jih takrat, ko pijem čaj, zlahka spregledam.
Po moje je vse odvisno od volje, da se ti po končanem pitju čaja in hujšanju ne sprostijo vse zavore in si rečeš, sedaj se bom pa enkrat 'orng' najedel. Ker prvič vodi v drugič, ... in kile so lahko hitro nazaj.

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
18.03.10 12:59
Moj drugi dan. Zjutraj pa pajučiju še limonada. Za zajtrk musli s toplim mlekom (7.30)
Ob 10.00 sem iz navade pojedla hruško.
Ob 12.00 sem čutila manjšo lakoto, ni pa tako močno krulilo kot ponavadi.
Pojedla sem zeleno solato, paradižnik, malo tune in 2 manjša kosa kruha z namazom. Ponavadi bi pojedla več kruha.

Doma bom okoli 18.00 jedla lignje s krompirjem ( količinsko bom pa videla)

Do takrat bom pa še kaj malicala ( sadje, žino ploščico, belj.šejk ali pa jogurt)

Okus po ustih je tak bolj čuden, te kar vleče da bi pil, da si spereš ta okus.
Včeraj zvečer bi ponavadi kaj večerjala. Tako pa sem okoli 18.00 samo spila belj. šejk ( 160 kcal) in šla na aerobiko.

Ob devetih sem se malo prisilila in spila 3 dl kefirja.

Šele drugi dan je, pred mano bo kmalu vikend, ki pa je bolj kritičen. Za zajtrke lahko pojem celo goro žemelj, pa čeprav pirinih - doma pečenih. Če hočem imeti red, si kar navagam 80 g kruha, ker drugače bi pojedla še pa još.

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
18.03.10 17:38
evo! Včeraj končala s drugo škatlico.Vse skupaj s obema škatlicama imam 7 minusa.s prvo je šlo skoraj 5,z drugo pa ostalo.sem zadovoljna:lp vsem.

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
19.03.10 07:40
Cejka, poročaj nam kako bo sedaj ko boš brez. Kakšen bo občutek, lakota...

Čeprav 2 škatlici pomeni 36 dni, to pa je dovolj časa, da se je telo navadilo na nov režim prehrane in ga boš lahko vzdrževala. Upam da nisi stradala teh 36 dni.

Jaz sem nameravala spiti samo eno škatlico, vendar zraven jem, manjše količine hrane, 5-6 x dnevno...delam tako pač tako kot želim da bi bilo ves čas. Odločila sem se, da bo to moja zadnja dieta.

petra xxx
Re: Paiyouji Plus čaj
19.03.10 12:15
40 € s poštnino

Ingrid.kr
Re: Paiyouji Plus čaj
20.03.10 01:04
Pri meni še vedno ceneje....:-)

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
20.03.10 10:48

Citiram:
Ingrid.kr
Pri meni še vedno ceneje....:-)


Ja, povej no, po koliko? In, od kje si, je možen prevzem osebno, al samo po pošti, malo napiši, prosim!

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
20.03.10 10:49

Citiram:
Morski galeb

Citiram:
Ingrid.kr
Pri meni še vedno ceneje....:-)


Ja, povej no, po koliko? In, od kje si, je možen prevzem osebno, al samo po pošti, malo napiši, prosim!

R


Ups, našla zgoraj post!

R

cejka
Re: Paiyouji Plus čaj
20.03.10 23:04

Citiram:
ERIENNE
Cejka, poročaj nam kako bo sedaj ko boš brez. Kakšen bo občutek, lakota...

Čeprav 2 škatlici pomeni 36 dni, to pa je dovolj časa, da se je telo navadilo na nov režim prehrane in ga boš lahko vzdrževala. Upam da nisi stradala teh 36 dni.

Jaz sem nameravala spiti samo eno škatlico, vendar zraven jem, manjše količine hrane, 5-6 x dnevno...delam tako pač tako kot želim da bi bilo ves čas. Odločila sem se, da bo to moja zadnja dieta.



Zdravo!
Mislim še spiti tretjo škatlo ampak tokrat si delim vrečko na pol,tako da imam za dva dni.Nisem nič stradala,je res da sem jedla kar manjše porcije ampak večkrat na dan.in kaj mi je največja fora, da sem jedla svašta od ocvrtih jedi,čokolade,belo pecivo itn.na dan pa spijem 3 do 4 litre vode in po sedmi uri le še sadje ali pa res kaj lahkega.zjutraj in popoldan kavico s rjavim sladkorjem in mlekom.čisto nič alkohola in od začetka pitja čaja neuporabljam več avto-iskreno.to je vse.lp

monika88
Re: Paiyouji Plus čaj
24.03.10 16:25
Erienne, kako gre s čajem??
Jaz sem na 7 vrečki in sem -3kg....saj vem, da je to čiščenje, je pa vseeno fajn občutek, pa volja za naprej...daj poročaj, kako gre tebi??

ERIENNE
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 07:28
Takole. Danes je deveti dan. Ne vem koliko je minusa, ker doma nimam vage. Sem se zmerila preden sem začela in vidim , da je šel 1-2 cm dol okoli pasa ( ki itak ni bil kritičen), na nogah pa ni spremembe ( pa še bo!!!) Tehtala sem se na bazenu, ( 75 kg) zato bi rada šla na isto vago ( bom enkrat do konca zagotova šla na bazen).

Ugotavljam, da meni 2 litra tekočine ne zadostujeta, saj sem že prej spila vsak dan vsaj 1,5 in sem bila prve dni malo zaprta, oziroma blato je bilo trdo. Ko sem povečala količino vode, se je stanje popravilo. Zdaj spijem do 3 l na dan, pa brez da bi se nalivala.

Usta so še vedno bolj suha, imam pa tak drugačen okus tudi, ker sem povečala količino beljakovin in zmanjšala OH. Prve dni sem zmanjšala količino kave, vendar sedaj ni potrebno, mi kar zapaše spet v prejšnih količinah.

6.00 pajuči, mal kasneje limonada, pomarančni sok
7.30 imam zajtrk ( musli s suhim sadjem - narejen doma + 2dl mleka)
8.00 kava z mlekom
10.00 kos sadja, ali pa napitek ( cca 150 kcal)
12.30 malica oz. kosilo ( meso, zelenjava, al testenine - kar je ne kompliciram, vendar manjša količina)

doma imam potem še dva obroka.
- beljakovinski šejk
- domače kosilo ( polovica)
Glede na obveznosti ju časovno razporedim.

Telovadba: ta teden sem šla 1 uro nordijske hoje, 1 uro aerobike, ostalo so pa popoldanski sprehodi z otrokom, vrtnarjenje....

Nimam zelo velikih pričakovanj, vendar TO JE MOJA ZADNJA DIETA. Pajuči mi pomaga, da se držim urnika, z njim se spodbujam in vem, da ne bom obupala.

Se beremo.

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 08:29
Zanima me, ali je katera že kupila čaj od Ingrid.kr - ste zadovoljne, je original in ali se cenovno res izplača?
Mal se mi že mudi, ker imam samo še štiri vrečke.

ribica1121
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 14:03
Zdravo!

Jaz sem ga kupila. Je enak kot oni, ki ga naročiš na tel. 030...... Jaz sem ga naročila. Ena škatlca pride 30 EUR, če kupiš dve pa te ena stane 28 EUR. Pa še poštnina je cenejša, ker ti da položnico zraven ne pa nakaznice. Nakaznica je dodaten strošek 3,70 (mi je poštar povedal). Tako, da jaz sem dala na tel. 030.... skupaj 77,80 EUR za dve škatlici s poštnino. Pri Ingrid pa 60,97 s pošnino vred za dve škatlici. Razlika je kar velika.

Zala**
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 19:52
Jaz sem ga tud kupila.Sicer zaenkrat samo enega, da vidm če je res orginal.In ja,čaj je isti..pijem ga že 5 dni in tudi učinek je isti.Se pa splača ja ..drugič če bo še imela bom vzela več, ker je rekla da da za 28 eur potem.Ja,pa še pošiljanje je cenejše,ker kot je rekla ribica1121, da ingrid raje položnico zraven!Ko sem naročala na 030/399-102 me je prišo en čaj neki čez 41eur,tu pa 33,60. Če se da dobit bolj pocen,zakaj pa ne!

Anxa
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 19:57
Zanima me, kje lahko naročim oz. kak kontakt gospe Ingrid oz. za naročilo, ki je bistveno ceneje, mislim, da?

Pozdrav.

Anja

ribica1121
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 21:53
Zdravo!

Tu je kontakt:ingri.krnj@gmail.com. Od Ingrid.

dajana22
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 22:11
Jaz sem ga pri njej kupila in ga tudi vrnila, ker je imela škatlica čaja pretečen rok trajanja!

Ingrid.kr
Re: Paiyouji Plus čaj
25.03.10 22:58
Vidim, da že gre nekaterim v nos, da se da čaj dobiti bolj poceni in se boji da bo on na izgubi..kot npr. ga.dajana22!
Zanimivo ga. Dajana, da še nisem dobila nobenega čaja vrnjenjega od vas...hmmm,mogoče zato ker ga niste vzeli pri meni!!!!

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
26.03.10 07:55
Hvala punce!
Vaš jabuček

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
26.03.10 09:33
Poročam po eni škatlici in pol: izgubila sem 8,2 kg, enkratno je videti spet petico kot prvo številko. Spet oblečem srednješolske kavbojke Smile

majconka
Re: Paiyouji Plus čaj
26.03.10 12:14
Prodam 15 vrečk čaja Paiyouji Plus, naročenega na yahoo.com.
Sem ga poskusila - in ne bom nadaljevala.

Cena: 20 EUR.
Lokacija: LJ.
Lahko tudi pošljem po pošti, po predhodnem nakazilu na TRR.
enanirja@gmail.com

ovnica2
Re: Paiyouji Plus čaj
27.03.10 00:20
živjo.
no,tudi jaz sem naročila ta čaj in danes popila prvo vrečko. apetita sploh nimam in se moram res prisiliti,da karkoli pojem Smile sem pa zelo žejna in v ustih imam že cel dan čuden okus Smile po sladkem, kar mi ni ravno všeč. ampak če bo čaj res deloval,potem je čuden okus v ustih res zanemarljiv Wink

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
30.03.10 08:50

Citiram:
janja-janja
Pazi, da ne boš dobil ponaredka, tko kot sem ga dobila jaz, čeprav so imeli na ebayu sliko Angleške škatle in so kao že ful čajev prodali....ko sem kontaktirala s prodajalcem in mu povedala, da vem kaj mi je poslal, mi je pa takoj vrnil denar in me prosil, da mu dam pozitivni feedback...tko, da mi je jasno zdaj, kako ebay funkcionira..



Po čem pa si vedela, da je bila škatla ponaredek?
Kakšna je bila?

vodnarka74
Re: Paiyouji Plus čaj
06.04.10 19:21
Pozdravljeni,

meni je čaj priporočila sorodnica, katera ga tudi sama pije in ima vidne rezultate. Ravno zaradi njenega rezultata sem se odločila poskusiti ta čaj in danes sem ga dobila. Jutri ga bom pričela piti, čeprav dvomim da bo pri meni deloval, kajti do sedaj pri meni ni še ničesar delovalo brez napora.
Pa akcija....da vidimo kakšen bo uspeh.

Lp...

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
06.04.10 21:57
Za kaj greva stavit, da bo čaj deloval?

Pošteno stavo prosim!:-))

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 08:49
Jaz sem bila tudi zelo zelo skeptična glede delovanja. Ampak - to je bila prva zadeva, ki je v mojem življenju delovala!!
Danes zaključujem drugo škatlico - rezultat je točno -9 kg, ob upoštevanju, da so bili pravkar velikonočni prazniki, ko čaja nisem pila, saj se velikonočnim dobrotam res ne morem upreti. V bistvu je bila to moja nagrada za izgubljene kilograme Smile. Zredila se nisem nič na račun vikenda, če pa ne bi bilo velike noči, pa mislim, da bi bil še kak kilogram manj.
Verjetno bom začela še s tretjo škatlico. Z 68 sem sedaj na 59 kg, rada pa bi prišla na 54-55. Trebuh mi je popolnoma pobralo, kar je po dveh otrocih v zadnjih treh letih velik uspeh. Pa hlače, ki so bile prej precej napete (čez rit in v pasu), sedaj slečem čez boke, brez da bi jih odpela Smile. In brez težav oblečem srednješolske leviske 501 številka 28, prej je bila pa 31 tako tako!
Jaz čaj toplo toplo priporočam.

abde
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 08:49
Jaz sem bila tudi zelo zelo skeptična glede delovanja. Ampak - to je bila prva zadeva, ki je v mojem življenju delovala!!
Danes zaključujem drugo škatlico - rezultat je točno -9 kg, ob upoštevanju, da so bili pravkar velikonočni prazniki, ko čaja nisem pila, saj se velikonočnim dobrotam res ne morem upreti. V bistvu je bila to moja nagrada za izgubljene kilograme Smile. Zredila se nisem nič na račun vikenda, če pa ne bi bilo velike noči, pa mislim, da bi bil še kak kilogram manj.
Verjetno bom začela še s tretjo škatlico. Z 68 sem sedaj na 59 kg, rada pa bi prišla na 54-55. Trebuh mi je popolnoma pobralo, kar je po dveh otrocih v zadnjih treh letih velik uspeh. Pa hlače, ki so bile prej precej napete (čez rit in v pasu), sedaj slečem čez boke, brez da bi jih odpela Smile. In brez težav oblečem srednješolske leviske 501 številka 28, prej je bila pa 31 tako tako!
Jaz čaj toplo toplo priporočam.

vodnarka74
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 16:29
Morski galeb,

vidim, da si zelo navdušena nad učinkom čaja. Kmalu bom videla ali bom navdušena tudi jaz, saj sem ga danes pričela piti, in komaj čakam na pozitivne učinke in rezultate. Zaenkrat ga dobro prenašam.
Zmešala sem ga v vročo vodo (cca 2 dcl), počakala da se ohladi ter ga popila. Zame je prijetnega okusa, sem pa bila presenečena nad barvo, saj je ni. Je kot motna voda.

Sprejmem tvojo stavo in sicer,......če bom v roku dveh mesecev zadovoljna z izgubo pridelanih kilogramov...ti z veseljem podarim 6-vrečic paiyouji čaja!
Mislim da je stava primerna in poštena, kaj praviš..;-)))?

Lep dan vsem....

anya12
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 17:18
Pozdravljeni,

ali bi bil kdo ta čaj pripravljen podariti?

Če je kdo pripravljen podariti; naj tu sporoči e-mail, pa bom ga kontaktirala.


Prosim.
Hvala.


Lep pozdrav.

študentka

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 22:11
Hehe, pošteno! Stava sprejeta!

Drugim svetujem in priporočam le tisto, kar sama sprobam. Ne morem prodajat megle:-))
Meni pomaga. Čokolada le pred menstr. sicer cca 2, 3 koščke na 10 dni. Več pojem sadja, manj škrobnih jedi. Sedaj sem "prisilno" na bolniški, pa žvečim gumijaste medvedke, pa ni panike. Ko bom šla v službo bom pa spet orng zapela še za ene 3 ali 4 kg.

Prvih 5 kg ti bo hitro odletelo, znatno nižjo cifro ti bo tehtnica pokazala že v soboto. Potem bo šlo pa počas a sigurno, ne boš živela v strahu, kdaj bo tisti preklemanski jojo efekt, ker telo ne bo klicalo po sladkarijah. Če izračunaš, da si do sedaj dnevno pojedla kakšen piškot, pa kakšna čokoladica, bonbon, si vkup naklepala sigurno 300 cal ali celo 500 in več. Tega, ko piješ čaj, ni več. Pa ful boš dobila energije, le glej da se ne boš naprezala, raje se šparaj malo, sicer te bo sesulo po cca 2 mesecih. Zna ti nagajat tudi spanje. Spala boš manj ur. Ni nujno, da te bo vse to doletelo, vendar ti pišem zato, da ne boš čukasto gledala, od kje imaš nenadoma take simptome.

R

Morski galeb
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 22:13
Tale prošnja je sicer lepo napisana, vendar pa mislim, da presega vse meje razumnega:-))

R

Bachy
Re: Paiyouji Plus čaj
07.04.10 22:51
Zdravo!
Tudi jaz sem se odločila, da poizkusim ta čajček, samo me res zanima tista cenejša ponudba (študentka pač...Wink) od gospe Ingrid.kr....
JE ČAJ RESNIČNO ORIGINALEN (beri, enak kot tisti, ki ga naročiš na št. 030...)??? Ker če je res, ga bom sigurno naročila, ker imam za izgubiti kar ohoho kilogramov (-20kg).
Pa še to, kako ste lahko sigurne, da boste dobile originalno škatljico čajčka in ne ponaredek???

Zaenkrat hvala za odgovore, ko pa čajček dobim v roke, vam bom pa še jaz postregla z mojimi izkušnjami.

Lahko noč

radovednica111
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 14:00
Zdravo!

Jaz že pijem čaj od Ingrid in je enak kot oni, ki je originalen. Tudi učinek je enak. Edino kar je je, da se znebiš manj denarja. Lp!

Berti R.
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 16:54
Kako pa veš, da je original ? Jaz sem kupila od obeh, pa niso vse stvari iste...napr. ena od stvari je, da so druge kode....Ker sem bila zbegana, sem pisala Angleški internetni trgovini, ki prodaja ta čaj
( najdla sem jo na internetu) in so mi odgovorili, da je edini pooblaščeni prodajalec za naše tržišče ta na 030...in naj se pazim nakupa imitacije, pa še druge stvari. Zdaj mi je to malo bolj jasno. Ker imam škatlo od g. Ingrid še celo, jo podarim če kdo želi.....

radovednica111
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 17:51
Ne govorit, če imam jaz tudi obe doma pa sta identični, razen rok uporabe je daljši od ingrid. Tako, da ne klobasaj. Pa kupi, kjer hočeš meni je vseeno. Pa nisem Ingrid, da ne bo kdo mislil.
Jaz kupim, kjer je ceneje. Ti pa se sama odloči. Meni je vseeno kje boš ti kupovala, jaz vem kje bom jaz.

njofra
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 17:51
berti r,če jo res podariš me pokliči na mobi 070-735-204.

Hahahahalalal
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 18:01
Sam da se ne boste teple, babe...hehehe...Ti Radovednica si sigurn Ingrid, ti Berti pa to škatlo raj u smeti zabriš kukr da jo okol ponujaš!!! Pa pejte na šipkov čaj, pa bo vse fajn

anja12
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 18:33
Pozdrav. Ali še ponujate oz. podarjate ta čaj.
Pišite, da vas lahko pokličem ali vam pišem ?

HVALA.

študentka

bubalina
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 21:25
Pozdravljene!
Meni je ta čaj super in pila ga bom dokler se ne prepolovim(ravno toliko je viška)Smile.Končno nekaj kar deluje...praktično nič ne jem-v primerjavi s prej.
Tudi jaz ga naročam po tel. in vedno klepetam s full prijazno gospo...cena s poštnino 39€.uglavnem hvalabogu za ta čaj in za kolegico k mi ga je dala za sprobat!
LP

bubalina
Re: Paiyouji Plus čaj
08.04.10 21:34
Aja pa še nekaj!
Vsem,ki ste tako proti,cinični in nasikani...ni čudno da ste debeli!Moj problem je da rada jem in zdj nimam apetita kar je dbest,vi pa tečnarte naprej in se veselo nažirajte!
Vsem ostalim pa en lep večer!!!Paiyouji je kul!

karin10
Re: Paiyouji Plus čaj
10.04.10 14:20
Moj režim je potekal takole; prvih 10 dni mi je apetit tako zablokiralo, da sploh ne bi rabla jest! Ampak po telefonskem razgovoru z uvoznikom, mi je postalo jasno zakaj piti vodo in jesti lahko hrano (težka hrana mi tako ali tako sploh ni več pasala). Ne grem se nobene diete, ampak se ravnam po potrebi, kot so mi svetovali. Če mi da telo ukaz po sadju, sem pač cel dan na sadju, če se mi zahoče dobro kosilo, si ga privoščim (od porcije, ki sem jih bila navajena, je sedaj ostalo pol na krožniku). Tudi sladko pojem, ampak spet je to več kot pol manj, kot pred čajem. Pijem pa ogromno vode, zvečer grem pa na 20 minutni sprehod. To je vse.

jabuk
Re: Paiyouji Plus čaj
10.04.10 15:30
Punce, a še dobivate škatlice z zvezdicami?

bubalina
Re: Paiyouji Plus čaj
10.04.10 18:41
draga karmen.kr!
seveda bi tud js rada pršparala kšn €,sm na forumu brala,da je v Sloveniji samo en pravi njihov prodajalec (030...) kako to?torej kaj ste vi?

bubalina
Re: Paiyouji Plus čaj
10.04.10 18:44
Ops! se opravičujem,to je bilo naslovljeno na Ingrid.kr.Hvala za odgovor!

https://cenzura.board-directory.net

Admin


Admin

Če že brišejo poste bom pa naredila, da bodo podatki dostopni drugje..
Zgornji podatki iz mojega arhiva zato je možno, da kakšen post manjka.

Prijetno branje.

https://cenzura.board-directory.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum